Skocz do zawartości

Historia edycji

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz żywy piach z działającego zbiornika z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii. Po amoniaku i azotynach nie ma już prawie śladu. Pytanie do osób lepiej obeznanych z tematem refugium - część osób stosuje w refugium dodatkowe napowietrzanie z wykorzystaniem pompki napowietrzającej z kamieniem, jak w akwa słodkowodnym. Potrzebne to? Sam odpieniacz nie wystarcza? Taki kamień w porównaniu do odpieniacza za bardzo wody nie natleni porównując wielkość pęcherzyków. Czy na pewno ma to jakieś uzasadnienie?

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz żywy piach z działającego zbiornika z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii. Po amoniaku i azotynach nie ma już prawie śladu. Pytanie do osób lepiej obeznanych z tematem refugium - część osób stosuje w refugium dodatkowe napowietrzanie z wykorzystaniem pompki napowietrzającej z kamieniem, jak w akwa słodkowodnym. Potrzebne to? Sam odpieniacz nie wystarcza? Taki kamień w porównaniu do odpieniacza za bardzo wody nie natleni porównując wielkość pęcherzyków do tych z odpieniacza.

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz żywy piach z działającego zbiornika z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii. Po amoniaku i azotynach nie ma już specjalnie śladu. Pytanie do osób lepiej obeznanych z tematem refugium - część osób stosuje w refugium dodatkowe napowietrzanie z wykorzystaniem pompki napowietrzającej z kamieniem, jak w akwa słodkowodnym. Potrzebne to? Sam odpieniacz nie wystarcza? Taki kamień w porównaniu do odpieniacza za bardzo wody nie natleni porównując wielkość pęcherzyków do tych z odpieniacza.

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz żywy piach z działającego zbiornika z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii. Pytanie do osób lepiej obeznanych z tematem refugium - część osób stosuje w refugium dodatkowe napowietrzanie z wykorzystaniem pompki napowietrzającej z kamieniem, jak w akwa słodkowodnym. Potrzebne to? Sam odpieniacz nie wystarcza? Taki kamień w porównaniu do odpieniacza za bardzo wody nie natleni porównując wielkość pęcherzyków do tych z odpieniacza.

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz żywy piach z działającego zbiornika z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii.

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

brawos

brawos

Kiełże zasuwają już po zbiorniku. Do refugium trafiły makroglony oraz prawdziwy żywy piach z masą stworzeń, a także trochę wody z pożytecznym brudem. Powoli do przodu. Nad akwa są już uchwyty na które chwilę czekałem. Na razie jednak nie świecę - niech się mnoży populacja bakterii.

mq5vbpjywamg.jpg

ej1pk5bdebmn.jpg

36zjuo2253iw.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.