Skocz do zawartości

Historia edycji

kichnu

kichnu

Komin wewnętrzny 20 x 10 cm. 

No3 jest całkiem ok. Co do PO4 testy wprowadzały mnie w błąd, dopiero na ICP wyszło 0,2 ppm. Teraz jest pewnie więcej.
W ostatni poniedziałek zrobiłem podmianę 25% i Acanstrea wygląda dużo lepiej. Tak sobie myślę by prowadzić na samych podmianach bez zabawy w dozowanie i mierzenie.
Oczywiście glonarium nadal jest. Caulerpa rośnie powoli, ale stabilnie, Całość służy po prostu za rezerwuar biologii. 
Papaya po początkowej bardzo ciężkiej aklimatyzacji rośnie sobie stabilnie, jakieś szczepki się znajdą:).

kichnu

kichnu

Komin wewnętrzny 20 x 10 cm. 

No3 jest całkiem ok. Co do PO4 testy wprowadzały mnie w błąd, dopiero na ICP wyszło 0,2 ppm. Teraz jest pewnie więcej.W ostatni poniedziałek zrobiłem podmianę 25% i Acanstrea wygląda dużo lepiej. Tak sobie myślę by prowadzić na samych podmianach bez zabawy w dozowanie i mierzenie.

Oczywiście glonarium nadal jest. Caulerpa rośnie powoli, ale stabilnie, Całość służy po prostu za rezerwuar biologii. 

kichnu

kichnu

Komin wewnętrzny 20 x 10 cm. 

No3 jest całkiem ok. Co do PO4 testy wprowadzały mnie w błąd, dopiero na ICP wyszło 0,2 ppm. Teraz jest pewnie więcej.

W ostatni poniedziałek zrobiłem podmianę 25% i Acanstrea wygląda dużo lepiej. Tak sobie myślę by prowadzić na samych podmianach bez zabawy w dozowanie i mierzenie.

Oczywiście glonarium nadal jest. Caulerpa rośnie powoli, ale stabilnie, Całość służy po prostu za rezerwuar biologii.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.