Skocz do zawartości
Gość

A może by tak ankietę

zamknięcie działu targowiska "życie" (sprzedam / kupię / oddam / przyjmę / zamienię)  

240 użytkowników zagłosowało

  1. 1. kto popiera a kto nie

    • popieram zamknięcie działu
    • nie popieram


Rekomendowane odpowiedzi

Gość
29 minut temu, Sygen napisał:

chyba jeszcze nigdy nie otrzymałem paragonu za koralowca w sklepie z opisem na paragonie jako koralowiec np.acropora tylko zawsze jest na paragonie bezkręgowiec

 

5 minut temu, katani napisał:

Podobnie, jak pewnie każdy z nas, nigdy nie dostałem paragonu, na którym byłoby napisane co żywego kupiłem. Są bezkręgowce. I czy kupiłem wieloszczety czy acroporę nie da się tego udowodnić. W żaden sposób. Wszystkie sklepy tak robią.

To już temat do kolejnej kawy :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@=Fresz=

 

To jest g. nie temat ziomeczki bądźmy poważni. Jakby chcieli nas pozamykać to i tak nas za coś pozamykają w takim kraju żyjemy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, sith114 napisał:

@=Fresz=

 

To jest g. nie temat ziomeczki bądźmy poważni. Jakby chcieli nas pozamykać to i tak nas za coś pozamykają w takim kraju żyjemy ;) 

Hehe zgadzam się z Tobą ziomeczku w 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, :) ja wiem że internety ogłupiają, wyłączają myślenie - lepiej skrobnąć posta niż poszukać, ale zapoznajcie się choć z przepisami "cites".

Kiedy, w jakich okolicznościach i przez kogo są egzekwowane. A potem barykadujcie domy :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, dale napisał:

Ludzie, :) ja wiem że internety ogłupiają, wyłączają myślenie - lepiej skrobnąć posta niż poszukać, ale zapoznajcie się choć z przepisami "cites".

Kiedy, w jakich okolicznościach i przez kogo są egzekwowane. A potem barykadujcie domy :)

https://youtu.be/faPFQq8Od4I

 

a co to cites „cites srites” banda urzedasow nie ma co robić to nam życie utrudnia. ;) 

Te wszystkie wymysły to jest biegunka legislacyjna. Większość tych dzikich zwierząt nie wymiera przez ich odlow do hodowli tylko przez zupełnie inna działaność człowieka. Ale udzedas kawę za nasze pije i wymyśla ;) 

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sam urzędas niczego nie wymyśli. To też człowiek. Jeśli ma do wyboru wypić kawę i nic nie robić, będzie pił i doskonalił się w nicnierobieniu.

Natomiast jeśli taki polityk chce robić karierę, będzie potrzebował poparcia i pieniążków, a biznesmen potrzebuje prawa sprzyjającego jemu.  No i dil gotowy.

Pomijając już żółwie przemycane w elementach konstrukcyjnych tira, czy papugi pod podszewką puchowej kurtki, to pamiętajmy że cites to też kły słonia czy skóry rzadkich zwierząt. Dlatego ja bym bardziej celował w prawo niż przysłowiowego policjanta :)

 


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dale napisał:

Wiesz, sam urzędas niczego nie wymyśli. To też człowiek. Jeśli ma do wyboru wypić kawę i nic nie robić, będzie pił i doskonalił się w nicnierobieniu.

Natomiast jeśli taki polityk chce robić karierę, będzie potrzebował poparcia i pieniążków, a biznesmen potrzebuje prawa sprzyjającego jemu.  No i dil gotowy.

Pomijając już żółwie przemycane w elementach konstrukcyjnych tira, czy papugi pod podszewką puchowej kurtki, to pamiętajmy że cites to też kły słonia czy skóry rzadkich zwierząt. Dlatego ja bym bardziej celował w prawo niż przysłowiowego policjanta :)

 

Tylko taki przykład jak te kły czy skóry. Zakaz sprawdzania tego do europy nie ma sensu jak nikt nie będzie strzelał do lokalesów którzy zabijają te zwierzęta dla zysku. Niby tylu rzeczy nie można sprowadzać sprzedawać itp. A zwierzęta dalej giną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Irmina napisał:

Dopiero z tym moderatorzy mieliby problem, jakby zaczęli weryfikować kto kłamie, kto gdzie kasę kryje, które donosy są fałszywe etc. Dopiero byłyby burdy. Już widzę te ustawki.

Naprawdę? Naprawdę takie sa intencje ? To cytując Ciebie - właśnie wrzuciłeś wszystkie argumenty za otwarcie targowistka do kosza - jesli takie jest nastawienie: kłamac , kombinować to super, bo myslałam, ze chodzi o to, aby zwierzęta nie szły w kibel (za przeproszeniem) .

Tym postem nie zamierzałem Cię wcale przekonywać do otwarcia targowiska bo tego próbowało już wielu bezskutecznie. Nie zwykłem się kopać z koniem.  

 

@Irmina proszę nie uderzaj we mnie "naprawdami" i intencjami, jakby były moje lub całej społeczności. Do przeczytania tego postu żyłaś w utopijnym świecie i nie spodziewałaś się, że będą ludzie którzy wykorzystają to w daleki od Twoich założeń? Za zamknięciem przemówiły również przekręty, ale przy "oddam" 100% użytkowników będzie uczciwa... Taa, i ta świętobliwa reakcja po sprowadzeniu rozmowy na ziemię.

Wiem w jakim kraju żyjemy, jaką mentalność się spotyka jestem realistą. Posty przeczytałem w ilości bardzo dużej, na tyle dużej by NIE twierdzić, że Waszą intencją jest wycinanie konkurencji. Jednak nawet po tej lekturze stwierdzam, że trochę to jest "kwestią honoru" i nie rozumiem logiki niektórych kroków. A może niepotrzebnie jej szukam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
o żesz, źle mi się kliknęło, jak to zmienić?
Game over [emoji14]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, =Fresz= napisał:

Game over emoji14.png

Ty tak nie odpisuj, bo na głównej, w zajawkach cytat się nie wyświetlił.... Więc Twoja wypowiedź zadziałała na mnie jak, nie przymierzając, tytuł na wirtualnej.pl :) Twardo, zdecydowanie,  definitywnie... myślałem że Administracja coś ustaliła :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, =Fresz= napisał:

Game over emoji14.png

no cóż, trudno, wezmę to na klatę :ph34r::innocent:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

przy takim wyniku jeden głos niczego nie zmieni

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2019 o 14:23, silvia napisał:

przy takim wyniku jeden głos niczego nie zmieni

 

Jak widać wynik też nie ma znaczenia.

 


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 13.09.2019 o 22:34, Pante napisał:

Jak widać wynik też nie ma znaczenia.

 

a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest mój post i grzechotnika Pani beatko
Jak widać nasze wypowiedzi są nie po linii władzy [emoji3] Forum jest dla użytkowników a nie dla modów i tych co płacą za hosting. Jeżeli tym drugim wydaje się inaczej to jest to już tylko kwestia czasu..

Pozdro Grzechotnic

A ja polecam ReefClub na prawdę spokojne i mile miejsce [emoji106]
Wiesz że jeszcze tam nie zaglądałem. Poważnie. Zaraz się zaloguje.

Pozdro Grzechotnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, grzechotnic napisał:

Jak widać nasze wypowiedzi są nie po linii władzy emoji3.png Forum jest dla użytkowników a nie dla modów i tych co płacą za hosting. Jeżeli tym drugim wydaje się inaczej to jest to już tylko kwestia czasu..


Bardzo Cie proszę cofnij 3 strony i zobacz czy twój post jest usunięty,jeszcze Ci odpisałam bo chciałeś odejść z NR.

Zawsze pierw sprawdź a nie sugeruj się tym co ktoś napisał.;)

 

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek wraca z urlopu i budzi sie w nowej rzeczywistosci.... Rowniez na forum. Osobiscie jest mi przykro ze targowisko przestaje dzialac z trzech powodów. Po pierwsze, to poprzez targowisko poznalem bardzo fajnych ludzi z okolicy ktorzy pomagali przy zakladaniu pierwszego akwa radą i wiaderkiem prostych korali, na szczescie przyjazn przetrwa dzialania administracji forum. Po drugie targowisko bylo fajnym dodatkiem rowniez przyciagajacym do calego forum. Po trzecie sposob zamkniecia tylko dzialu zycie sugeruje stronniczosc i podzialu uzytkownikow na lepszych i gorszych i jeszcze kwestia wpisywania hasla.... No błagam!! Mam wrazenie ze to kolejny kamyczek do obumierania tego forum. Coz milo bylo ale moze faktycznie to taki moment na pozegnanie i szukanie czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, kuba503 napisał:

Po trzecie sposob zamkniecia tylko dzialu zycie sugeruje stronniczosc i podzialu uzytkownikow na lepszych i gorszych i jeszcze kwestia wpisywania hasla.... No błagam!! Mam wrazenie ze to kolejny kamyczek do obumierania tego forum.

@kuba503 nie ma żadnego hasła,i nikt nikogo nie dzieli,proszę opanuj się :)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po standardowym wejsciu w dzial zycie wyswietla mi: " Przeglądanie 'Sprzedam życie' zabezpieczone jest hasłem. Jeśli je znasz, wprowadź je poniżej"

Wiec jak mam to odebrac?

A uwazam sie za dosc opanowanego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, kuba503 napisał:

Po standardowym wejsciu w dzial zycie wyswietla mi: " Przeglądanie 'Sprzedam życie' zabezpieczone jest hasłem. Jeśli je znasz, wprowadź je poniżej"

Wiec jak mam to odebrac?

A uwazam sie za dosc opanowanego

Pisali że nie było innej możliwości ukrycia/usunięcia tego działu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2019 o 10:36, =Fresz= napisał:

Pisali że nie było innej możliwości ukrycia/usunięcia tego działu...

Błagam Cię...  już 15 lat temu jak były pierwsze fora na phpBB i Vbulletin była taka możliwość... ba można zrobić fora widoczne tylko dla określonej grupy ludzi. Wystarczy ptaszka odznaczyć w panelu admina i już ... założenie hasła to zwykły brak znajomości systemu na którym stoi to forum


700 L // Diuna 10x54 // BK250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 godzin temu, Pante napisał:
Błagam Cię...  już 15 lat temu jak były pierwsze fora na phpBB i Vbulletin była taka możliwość... ba można zrobić fora widoczne tylko dla określonej grupy ludzi. Wystarczy ptaszka odznaczyć w panelu admina i już ... założenie hasła to zwykły brak znajomości systemu na którym stoi to forum

Mnie na masz co błagać [emoji14] pisz do administratorki forum.

A tak poza tym jest otwarty dział oddam życie :P ktoś coś? :P 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś wrzucić w przyszłym tygodniu. 

A co działem "przyjmę życie" - może też przez analogię reaktywować w ramach wspierania nowych akwarystów? 

P. 

Edytowane przez piotr7 (wyświetl historię edycji)

Takie tam 53L, 50x30x35, Koralia Nano, Tunze 9001,  kaskada HBL501, lampa LED, SPECTRA, 30W

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i problem targowiska rozwiązany B)B)B)B)

dla zainteresowanych pewna grupa na fb i aplikacja BAND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.