Skocz do zawartości
dale

Czy warto kupić drukarkę 3d (n. Anet 6)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapasowy czujnik temperatury. jak coś to podmienię.

Leszku to mnie pocieszyłeś :)

Jutro sprawdzę jak śmiga na normalnym, jak będzie paliła, to wymienię czujnik (i zamówię na zapas nowy :) ). Polecacie bezpośrednio z Chin, czy może w Polsce?

Wolał bym lokalnie, ale nie chciał bym przepłacać więcej niż kilkaset procent :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
5 minut temu, dale napisał:

Mam zapasowy czujnik temperatury. jak coś to podmienię.

wiesz wystarczy że coś było na dyszy i przy 200 stopniach się zaczęło dymić, w zależności od drukarki jak nie była specjalnie modyfikowana pod wysokie temperatury to standardowa grzałka nie wyciągnie więcej niż 250, tak wiec stawiam że coś było na dyszy

 

5 minut temu, dale napisał:

Leszku to mnie pocieszyłeś :)

jak to faktyczny przebieg to masz sztukę nówkę dopiero co dotartą :)

 

5 minut temu, dale napisał:

Wolał bym lokalnie, ale nie chciał bym przepłacać więcej niż kilkaset procent :)

 

Ja Ci polecam tego gościa zresztą komentarze mówią same za siebie 1455 pozytywów 0 negatywów :)

https://allegro.pl/uzytkownik/Owsaid?bmatch=baseline-cl-dict42-uni-1-5-1024&order=p

 

 

Edytowane przez Paragon (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jutro rozebrać ją i zobaczyć, może faktycznie coś się przykleiło :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na pierwszy wydruk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To se poczekacie :) Najpierw coś mi nie banglało z temperaturą, okazało się że termopara wylazła z bloku... jak ją wkładałem, i w międzyczasie walczyłem z filamentem, wysunąłem dyszę, więc problem z kalibracją, potem, wymiana termopary, bo oczywiście swoimi zgrabnymi paluszkami ją urwałem... na szczęście miałem zapas :)

... w sumie, jak to mawiają u mnie w pracy "mięso musi latać"... :)

skalibrowałem, poprawiłem, włączyłem wydruk... zobaczymy co wyjdzie :)

edyta...

nic nie wyjdzie bo zapchała się rurka extrudera - urwałem filament na ciepło, no i jutro musze albo czyścić, albo czekać aż nowe graty przyjdą.

Jednym słowem, zabawa przednia :)

Edytowane przez dale (wyświetl historię edycji)

125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.