Skocz do zawartości

Historia edycji

dadario

dadario

Może mała aktualizacja???

No a więc. Przesiadka na reaktor to była jedna z lepszych dokonanych zmian w zbiorniku w ostatnim czasie. Korale zauważalnie przyśpieszyły, kolory się poprawiły. A całość kosztuje mnie mniej zachodu niż przy proszkach. Dodatkowo zauważam, że mógłbym mniej kontrolować zbiornik testami (zmiany są niewielkie w ciągu tygodnia) ale jeszcze brak zaufania do reaktora mnie przed tym delikatnie blokuje. 

Delikatne podsumowanie:
suplementacja oparta na reaktorze, dodatkowo 48ml ballinga z FM Trace plus 8ml żelaza Af/1L, 12ml Kalium AF/1L, 10ml Strontu Af/1L.  CIągle idzie również kalkwasser przez reaktor DIY. 
Eksport przez odpieniacz oraz refugium (około 250g glonów spaghetti wywalam tygodniowo).
Karmienie mrożonki około 3kostek różnych codziennie, dodatkowo szczypta suchego peletu, plus raz w tygodniu aminokwasy kilka kropli. 

Testy: Ca 430, kH 7,0 (tydz temu 7,4) Mg 1300

Podmiany około 60L co 10dni na soli FM

No i rozpoczynam proces pozbywania się korali tak więc obserwować targowisko. 

1606932458943.jpg

1606932458940-001.jpg

1606932458935.jpg

PS: Kolorów korali to ja nie potrafię oddać. 

dadario

dadario

Może mała aktualizacja???

No a więc. Przesiadka na reaktor to była jedna z lepszych dokonanych zmian w zbiorniku w ostatnim czasie. Korale zauważalnie przyśpieszyły, kolory się poprawiły. A całość kosztuje mnie mniej zachodu niż przy proszkach. Dodatkowo zauważam, że mógłbym mniej kontrolować zbiornik testami (zmiany są niewielkie w ciągu tygodnia) ale jeszcze brak zaufania do reaktora mnie przed tym delikatnie blokuje. 

Delikatne podsumowanie:
suplementacja oparta na reaktorze, dodatkowo 48ml ballinga z FM Trace plus 8ml żelaza Af/1L, 12ml Kalium AF/1L, 10ml Strontu Af/1L.  CIągle idzie również kalkwasser przez reaktor DIY. 
Eksport przez odpieniacz oraz refugium (około 250g glonów spaghetti wywalam tygodniowo).
Karmienie mrożonki około 3kostek różnych codziennie, dodatkowo szczypta suchego peletu, plus raz w tygodniu aminokwasy kilka kropli. 

Testy: Ca 430, kH 7,0 (tydz temu 7,4) Mg 1300

Podmiany około 60L co 10dni na soli FM

No i rozpoczynam proces pozbywania się korali tak więc obserwować targowisko. 

1606932458943.jpg

1606932458940-001.jpg

1606932458935.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.