Skocz do zawartości

Historia edycji

Bzyk002

Bzyk002

Dzięki za wszystkie informacje! Ogólnie chodziło mi o to czy jest jakaś wielka różnica jak będą kolanka cz nie ale jak mówicie że jest ale znikoma to zrobie jak mi wygodniej i z tego co mam pod ręką. A wyszło to tak. 

IMG_20190914_154942.thumb.jpg.d7856ca8f418287cb8fd6e61e5587967.jpg

I tu jeszcze jedna sprawa czy macie poklejone wszystkie kolanka? Bo tak sobie myślę że miejsca zaznaczone na żółto sklej a na czerwono złożę np. Na Teflonie. Jak macie u siebie? Wszystko na kleju? 

Kolejna sprawa jak wysoko ma być sitko spływu w kominie? Komin ma wysokość 45cm plus grzebien. Sitka też nie będę kleić. 

Bzyk002

Bzyk002

Dzięki za wszystkie informacje! Ogólnie chodziło mi o to czy jest jakaś wielka różnica jak będą kolanka cz nie ale jak mówicie że jest ale znikoma to zrobie jak mi wygodniej i z tego co mam pod ręką. A wyszło to tak. 

IMG_20190914_154942.thumb.jpg.d7856ca8f418287cb8fd6e61e5587967.jpg

I tu jeszcze jedna sprawa czy macie poklejone wszystkie kolanka? Bo tak sobie myślę że miejsca zaznaczone na żółto sklej a na czerwono złożę np. Na Teflonie. Jak macie u siebie? Wszystko na kleju? 

Kolejna sprawa jak wysoko ma być sitko spływu w kominie? Komin ma wysokość 45cm plus grzebien. Grzebienia też nie będę kleić. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.