Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Dobra trzeba coś zacząć działać przyznam, że zacząłem dalej kombinować i ostatecznie (tu się zacznie krzyk) padło na power ledy.

YH68bK2.png

Docelowo (mam nadzieje) w  module 6 Royal Blue, 6 Blue i 6 Białych.
Wziąłem parę rodzajów białych złoże na tych paskach po 6 w szeregu coś takiego 1 pasek blue, 1 royal blue, a białe każde na osobnym pasku i będe kobinował która kombinacja wyjdzie najlepiej. Może skończy się na różnych białych. Radiator do testów wziąłem za mały, ale przeboleje.

Daje sobie weekend na przemyślenia i dyskusje na forum. W przyszłym tyg chciałbym zamówić i montować ;)

sith114

sith114

Dobra trzeba coś zacząć działać przyznam, że zacząłem dalej kombinować i ostatecznie (tu się zacznie krzyk) padło na power ledy.

YH68bK2.png

Docelowo (mam nadzieje) w  module 6 Royal Blue, 6 Blue i 6 Białych.
Wziąłem parę rodzajów białych złoże na tych paskach po 6 w szeregu coś takiego 1 pasek blue, 1 royal blue, a białe każde na osobnym pasku i będe kobinował która kombinacja wyjdzie najlepiej. Może skończy się na różnych białych. Radiator do testów wziąłem za mały, ale przeboleje.

sith114

sith114

Dobra trzeba coś zacząć działać przyznam, że zacząłem dalej kombinować i ostatecznie (tu się zacznie krzyk) padło na power ledy.

KegDMKy.png

Docelowo (mam nadzieje) w  module 6 Royal Blue, 6 Blue i 6 Białych.
Wziąłem parę rodzajów białych złoże na tych paskach po 6 w szeregu coś takiego 1 pasek blue, 1 royal blue, a białe każde na osobnym pasku i będe kobinował która kombinacja wyjdzie najlepiej. Może skończy się na różnych białych. Radiator do testów wziąłem za mały, ale przeboleje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.