Skocz do zawartości
Daro73

Usuwanie postów z działu Targowisko

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby mi ktoś logicznie i sensownie wytłumaczyć na jakiej zasadzie usuwane są niezgodnie z regulaminem posty w dziale Targowisko. Otóż KILKA  dni temu wystawiłem ofertę z fotometrem, oferta została ZAAKCEPTOWANA przez moderatora i przez klika dni widniała na forum. Dzisiaj dostaję informację że została USUNIĘTA  z powodu niezgodności z regulaminem, od razu dodaje że nie była edytowana. Po co w dziale Sprzedam jest obowiązkowe podawanie prefiksu (S) Rozumiem że gdyby był wspólny dział  kupię, sprzedam, oddam taki prefiks miałby sens, ale na Boga wchodzę do dziąłu SPRZEDAM, więc czego miałby tam szukać innego ???

Edytowane przez Daro73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "S" jest po prostu bardziej czytelne, wchodzę na tapatalk i widzę na nieprzeczytanych że jest to post sprzedam. Co prawda jest małym drukiem jakie to forum ale takie właśnie "S" oraz miejscowość w tytule sporo dają dla czytelności ogłoszeń. Takie moje zdanie i chyba można się wysilić żeby dopisać te 3 znaki na klawiaturze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taki protip do administracji - jeśli wymagacie czegoś takiego, dlaczego przy dodawaniu ogłoszenia nie wprowadzicie listy z wyborem obowiązkowego prefiksu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy Wy nie macie innych problemów? Teraz będzie 50 stron o prefixach na forum. Swoją dorgą, ciekaw jestem teorii spiskowych wykreowanych z tego powodu :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ,pal licho prefiksy, czy uważacie jednak za normalne że ogłoszenie które przeszło weryfikację moderatora jest usuwane po 4 dniach z powodu niezgodności z regulaminem.?????

Edytowane przez Daro73 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Boziu chłopie naprawde nie masz innych problemów?

Tak, ja zaakceptowałem przez pomyłkę ogloszenie, a nie powinienem. Beti zauważyła błąd i zablokowała.

Przepraszam za kłopot :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał @Tester jesteśmy tylko ludźmi,czasem może coś umknąć przez przypadek,ale jaki problem @Daro73 wystaw ponownie zgodnie z regulaminem targowiska,zwłaszcza pkt 5 i będzie akceptacja.
 

jednocześnie przypomnę że podbijanie ogłoszeń jest możliwe co 24godz a nie jak niektórzy to robią co parę godzin,takie ogłoszenie również jest niezgodne z regulaminem pkt 9


przy okazji "OKNO ŻYCIA" zostało otwarte oddam za darmo ;)

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Tester napisał:

Ło Boziu

No właśnie. Zaraz się zacznie kolejna telenowela w sprawie kolejnego działu targowiska (oby i finał nie był podobny), bo ktoś miał problem z przeczytaniem ze zrozumieniem kilkunastu linijek tekstu i z zastosowaniem się do nich. A że jeden moderator przegapił, a inny wyhaczył i zareagował? Skarbówka tez pita przyjmie, a ciągać za nieścisłości będzie po roku czy dwóch. 4 dni nie kwalifikują się jeszcze na przedawnienie. A inna sprawa - szybciej by było właśnie wystawić nowe ogłoszenie (zgodne z regulaminem) niż żale wylewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.