Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Jadę ze sporą ekipą pletwonurków,  ale może jeszcze kiedyś będziesz miał na łodzi wolne miejsca, a będę przy kasie, to chętnie dołączę :)

Jakiś czas temu szukałam na forum współlokatorki na wyjazd do Egiptu, ale zgłaszali się niestety sami panowie. Postanowiłam więc zrobić kurs i pojechać z nurkami i "nurkiniami" :)

Słowa "nurkini" czy "nurkinia" nie wymyśliłam sama. Przeczytałam w jakimś artykule w necie "trwa odprawa nurkiń i nurkow" i prawie spadam z krzesła :D

https://www.tysol.pl/a34958-Greenpeace-tworzy-nowomowe-Trwa-odprawa-nurkin-i-nurkow-przed-akcja-sprzatania-dna-Baltyku-

Nik@

Nik@

Jadę ze sporą ekipą pletwonurków,  ale może jeszcze kiedyś będziesz miał na łodzi wolne miejsca, a będę przy kasie, to chętnie dołączę :)

Jakiś czas temu szukałam na forum współlokatorki na wyjazd do Egiptu, ale zgłaszali się niestety sami panowie. Postanowiłam więc zrobić kurs i pojechać z nurkami i "nurkiniami" :)

Słowa "nurkini" czy "nurkinia" nie wymyśliłam sama. Przeczytałam w jakimś artykule w necie "trwa odprawa nurków i nurkiń" i prawie spadam z krzesła :D

Nik@

Nik@

Jadę ze sporą ekipą pletwonurków,  ale może jeszcze kiedyś będziesz miał na łodzi wolne miejsca, a będę przy kasie, to chętnie dołączę :)

Jakiś czas temu szukałam na forum współlokatorki na wyjazd do Egiptu, ale zgłaszali się niestety sami panowie. Postanowiłam więc zrobić kurs i pojechać z nurkami :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.