Skocz do zawartości

Historia edycji

Guban88ok3m

Guban88ok3m

7 godzin temu, sith114 napisał:

Takie trochę podejście od D strony jak na moje. Sory za stwierdzenie ale jak Polska elita może to czemu nie ja zwykły Polak xD 

 

Z tego co piszesz lampy nie masz, także oszacuj miejsce max na akwarium. Nie jeden powie ze im większe tym lepiej. Chociaż są zwolennicy żeby zacząć od małej kostki. Potem budżet. Pamiętaj tez o późniejszych kosztach stałych ;) i oszacuj sobie koszt akwarium typu kostka 50x50x50 w porównaniu do jakieś akwa 300-400l. I celuj w takie na jakie Cię stać ;) 

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000 zeby miec 110w. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 -5 itd tysi. A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? Dlatego mam upatrzona  lampę i do niej odbieram litraz. U mnie taka opcja wchodzi. Elita ? Wcale nie gdybym.sie mierzył z elitą bym stawiał.500 l wydał z 10 tyś i na lampę jakaś hybryde  pewnie. Póki co mam kostkę co byś nie uwierzył że idzie bo spotkałem się z opinią A pod ta lampka idą sps? Mam Chinke  z alli  za 200zl i idą więc ja raczej ekonomia Edition.

Guban88ok3m

Guban88ok3m

7 godzin temu, sith114 napisał:

Takie trochę podejście od D strony jak na moje. Sory za stwierdzenie ale jak Polska elita może to czemu nie ja zwykły Polak xD 

 

Z tego co piszesz lampy nie masz, także oszacuj miejsce max na akwarium. Nie jeden powie ze im większe tym lepiej. Chociaż są zwolennicy żeby zacząć od małej kostki. Potem budżet. Pamiętaj tez o późniejszych kosztach stałych ;) i oszacuj sobie koszt akwarium typu kostka 50x50x50 w porównaniu do jakieś akwa 300-400l. I celuj w takie na jakie Cię stać ;) 

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000 zeby miec 110w. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 -5 itd tysi. A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? Dlatego mam upatrzona  lampę i do niej odbieram litraz. U mnie taka opcja wchodzi. Elita ? Wcale nie gdybym.sie mierzył z elitą bym stawiał.500 l wydał z 10 tyś i na lampę jakaś hybryde  pewnie 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

7 godzin temu, sith114 napisał:

Takie trochę podejście od D strony jak na moje. Sory za stwierdzenie ale jak Polska elita może to czemu nie ja zwykły Polak xD 

 

Z tego co piszesz lampy nie masz, także oszacuj miejsce max na akwarium. Nie jeden powie ze im większe tym lepiej. Chociaż są zwolennicy żeby zacząć od małej kostki. Potem budżet. Pamiętaj tez o późniejszych kosztach stałych ;) i oszacuj sobie koszt akwarium typu kostka 50x50x50 w porównaniu do jakieś akwa 300-400l. I celuj w takie na jakie Cię stać ;) 

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000 zeby miec 110w. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 tysie A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? Dlatego mam upatrzona  lampę i do niej odbieram litraz. U mnie taka opcja wchodzi. Elita ? Wcale nie gdybym.sie mierzył z elitą bym stawiał.500 l wydał z 10 tyś i na lampę jakaś hybryde  pewnie 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

7 godzin temu, sith114 napisał:

Takie trochę podejście od D strony jak na moje. Sory za stwierdzenie ale jak Polska elita może to czemu nie ja zwykły Polak xD 

 

Z tego co piszesz lampy nie masz, także oszacuj miejsce max na akwarium. Nie jeden powie ze im większe tym lepiej. Chociaż są zwolennicy żeby zacząć od małej kostki. Potem budżet. Pamiętaj tez o późniejszych kosztach stałych ;) i oszacuj sobie koszt akwarium typu kostka 50x50x50 w porównaniu do jakieś akwa 300-400l. I celuj w takie na jakie Cię stać ;) 

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000. Nie każdy może sobie pozwolic na lampę za 3-4 tysie A co z tego że napiszę że chce akwa 300 l jak nie kupię lampy ??? 

Guban88ok3m

Guban88ok3m

7 godzin temu, sith114 napisał:

Takie trochę podejście od D strony jak na moje. Sory za stwierdzenie ale jak Polska elita może to czemu nie ja zwykły Polak xD 

 

Z tego co piszesz lampy nie masz, także oszacuj miejsce max na akwarium. Nie jeden powie ze im większe tym lepiej. Chociaż są zwolennicy żeby zacząć od małej kostki. Potem budżet. Pamiętaj tez o późniejszych kosztach stałych ;) i oszacuj sobie koszt akwarium typu kostka 50x50x50 w porównaniu do jakieś akwa 300-400l. I celuj w takie na jakie Cię stać ;) 

Dlatego napisałem że chce lampę maks 100 w bo wydam ok 1000zl  na spectre co ma 108 w chyba dokładnie.  Tak samo alprime mi się podoba ale już bym musiał.miec 2x1000

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.