Skocz do zawartości

Historia edycji

Efendi

Efendi

10 godzin temu, dla syna napisał:

Ja miałem problemy ze skałą rrr. Nie wiem co lejesz do baniaka pod względem składu ale u mnie skała wydzielała duże ilości kh przy jednoczesnym wchłanianiu jodu. Po około roku skała zaczęła się rozpuszczać. Po wymianie skały problem ustąpił. Nie twierdzę że u Ciebie jest też ten problem, chociaż niedawno miałem małą konwersacje na prv z identycznym efektem. Forumowicz zdecydował się wymienić skałę. Nie mogę namierzyć mojego wątku o tej skale bo coś wyszukiwarka forumowa noe może tefo ogarnąć. Spróbuję przez Google może się uda to wkleję link

Znalazłem wujek Google 

 

Moje wszystkie przypuszczenia idą właśnie w tym kierunku:( skała coś oddaje do wody (dziwne żółtawe zabarwienie wody). W sumpie mam zainstalowany od początku clarisea ale i tak pełno różnych śmieci cały czas jest w wodzie co widać na zdjęciach. Widocznie etap produkcji skały nie jest za każdym razem  identyczny i zdarzają się takie "kwiatki".  Na priv dostałem informacje że mój przypadek tylko potwierdza maje przypuszczenia:( 

10 godzin temu, szutarek78 napisał:

Spróbuj może dozowania różnych bakterii dużo więcej i dużo częściej niż producent zaleca. Jak dla mnie to problem z biologia. Jeżeli masz z kąd wziąć to wlej dużą ilość wody z podmiany z dobrze działającego sprawdzonego zbiornika. Nie dozuj też żadnych mikro, amino itd. Sam czysty zasyp z reaktora. Powodzenia

wszystko juz sprawdzałem i bez rezultatów.

Efendi

Efendi

9 godzin temu, dla syna napisał:

Ja miałem problemy ze skałą rrr. Nie wiem co lejesz do baniaka pod względem składu ale u mnie skała wydzielała duże ilości kh przy jednoczesnym wchłanianiu jodu. Po około roku skała zaczęła się rozpuszczać. Po wymianie skały problem ustąpił. Nie twierdzę że u Ciebie jest też ten problem, chociaż niedawno miałem małą konwersacje na prv z identycznym efektem. Forumowicz zdecydował się wymienić skałę. Nie mogę namierzyć mojego wątku o tej skale bo coś wyszukiwarka forumowa noe może tefo ogarnąć. Spróbuję przez Google może się uda to wkleję link

Znalazłem wujek Google 

 

Moje wszystkie przypuszczenia idą właśnie w tym kierunku:( skała coś oddaje do wody (dziwne żółtawe zabarwienie wody). W sumpie mam zainstalowany od początku clarisea ale i tak pełno różnych śmieci cały czas jest w wodzie. Widocznie etap produkcji skały nie jest za każdym razem  identyczny i zdarzają się takie "kwiatki".  Na priv dostałem informacje że mój przypadek tylko potwierdza maje przypuszczenia:( 

10 godzin temu, szutarek78 napisał:

Spróbuj może dozowania różnych bakterii dużo więcej i dużo częściej niż producent zaleca. Jak dla mnie to problem z biologia. Jeżeli masz z kąd wziąć to wlej dużą ilość wody z podmiany z dobrze działającego sprawdzonego zbiornika. Nie dozuj też żadnych mikro, amino itd. Sam czysty zasyp z reaktora. Powodzenia

wszystko juz sprawdzałem i bez rezultatów.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.