Skocz do zawartości

Historia edycji

Reefbos

Reefbos

17 minut temu, Efendi napisał:

jak się to ma do filtracji która miałem w baniaku

Jest wiele tekstów, z których wynika, że wiele zależy również od materiału, z którego wykonana jest syntetyczne siedlisko dla bakterii. Same pory nie wystarczą. Wiadomo, że sprawdziła się Sera.

Chcę również wstawić bloki Maxpecta, ale na pewno na nich nie poprzestanę. Nie mówię, że jest zły, ale brakuje informacji, że jest tak dobry, jak np. wymieniona Sera. Może najlepszym rozwiązaniem jest naturalny gruz ze skały rafowej? Z pewnością porowaty i z pewnością "lubiany" przez bakterie. Life Bio File to właśnie taki gruz (tylko obtoczony) i dodatkowo zasiedlony bakteriami - raczej ich formą przetrwalnikową.

Reefbos

Reefbos

12 minut temu, Efendi napisał:

jak się to ma do filtracji która miałem w baniaku

Jest wiele tekstów, z których wynika, że wiele zależy również od materiału, z którego wykonana jest syntetyczne siedlisko dla bakterii. Same pory nie wystarczą. Wiadomo, że sprawdziła się Sera. Chcę również wstawić bloki Maxpecta, ale na pewno na nich nie poprzestanę. Nie mówię, że jest zły, ale brakuje informacji, że jest tak dobry, jak np. wymieniona Sera. Może najlepszym rozwiązaniem jest naturalny gruz ze skały rafowej? Z pewnością porowaty i z pewnością "lubiany" przez bakterie. Libe Bio File to właśnie taki gruz (tylko obtoczony) i dodatkowo zasiedlony bakteriami - raczej ich formą przetrwalnikową.

Reefbos

Reefbos

1 minutę temu, Efendi napisał:

jak się to ma do filtracji która miałem w baniaku

Jest wiele tekstów, z których wynika, że wiele zależy również od materiału, z którego wykonana jest syntetyczne siedlisko dla bakterii. Same pory nie wystarczą. Wiadomo, że sprawdziła się Sera. Chcę również wstawić bloki Maxpecta, ale na pewno na nich nie poprzestanę. Nie mówię, że jest zły, ale brakuje informacji, że jest tak dobry, jak np. wymieniona Sera. Może najlepszym rozwiązaniem jest naturalny gruz ze skały rafowej? Z pewnością porowaty i z pewnością "lubiany" przez bakterie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.