Skocz do zawartości

Historia edycji

Kris81

Kris81

Fajnie to wygląda. Niech wszystko rośnie :) 

U mnie przesiadka wyglądała podobnie,cała woda 1150l z mojego akwarium ,kręcone w  jednym obiegu z starym akwarium .Skała przeniesiona w 100%, dołożyłem tylko dwie płaskie wysepki, sump w piwnicy nie ruszany ,przygotowany już z pół roku wcześniej do większego litrażu.Cała obsada nawet nie zauważyła,że rano pływa w innym akwarium ,zero strat przy samej przekładce. Później rożnie bywało. 

 

Kris81

Kris81

Fajnie to wygląda. Niech wszystko rośnie :) 

U mnie przesiadka wyglądała podobnie,cała woda 1150l z mojego akwarium ,kręcone w  jednym obiegu z starym akwarium .Skała przeniesiona w 100%, dołożyłem tylko dwie płaskie wysepki, sump w piwnicy nie ruszany ,przygotowany już z pół roku wcześniej do większego litrażu.Cała obsada nawet nie zauważyła,że rano pływa w innym akwarium ,zero strat przy samej przekładce.

Sielanka nie trwała długo ,pierwszą rybą z ospą po 1,5 tygodniu był białobrody ,do tygodnia 80% ryb było wysypanych , do jakiś trzech tygodni odeszły 24 rybki ,zostało 12 najmocniejszych .Strata była duża, chwilowo miałem dość akwarium ,żałowałem przekładki . Wyglądało ,że wszystko jest ok ,ale niestety coś w biologi nie zaskoczyło.  

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.