Skocz do zawartości

Historia edycji

Słony leszcz

Słony leszcz

22 minuty temu, Bartez26 napisał:

Miałem trzy szczepki xenii na żywej skale... Na początku wszystko było ok napompowaly się nawet bo połowa baniaczka zalana woda z podmiany że sklepu. Po ponad tygodniu dwie szczęki które przez ułożenie skałki są w całkowitym cieniu niestety padają, ok spodziewałem się tego. Ale ta która jest na jej Szczycie i teoretycznie ma najwięcej światła też podupada na zdrowiu... Macie pomysły czemu? 

A ten zbiornik to ile działa? 10 dni? Tam się nawet nie zaczęło dojrzewanie jeszcze, to nic dziwnego, że korale padły. Xenia nie xenia, amoniak ją truje jak każdego innego zwierza. Choć nie powiedziane, że się kiedyś nie odrodzi jeszcze, jak się warunki poprawią

1 minutę temu, klossowski napisał:

NH4 i NO2 mierzyłeś?

o to to;-)

To znaczy, mierzyć nie ma jeszcze sensu raczej, lepiej spokojnie poczekać. Był koral na skale - trudno. Grunt, żeby zaraz kolejnych nie wsadzić przedwcześnie.

Słony leszcz

Słony leszcz

17 minut temu, Bartez26 napisał:

Miałem trzy szczepki xenii na żywej skale... Na początku wszystko było ok napompowaly się nawet bo połowa baniaczka zalana woda z podmiany że sklepu. Po ponad tygodniu dwie szczęki które przez ułożenie skałki są w całkowitym cieniu niestety padają, ok spodziewałem się tego. Ale ta która jest na jej Szczycie i teoretycznie ma najwięcej światła też podupada na zdrowiu... Macie pomysły czemu? 

A ten zbiornik to ile działa? 10 dni? Tam się nawet nie zaczęło dojrzewanie jeszcze, to nic dziwnego, że korale padły. Xenia nie xenia, amoniak ją truje jak każdego innego zwierza. Choć nie powiedziane, że się kiedyś nie odrodzi jeszcze, jak się warunki poprawią

1 minutę temu, klossowski napisał:

NH4 i NO2 mierzyłeś?

o to to;-)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.