Skocz do zawartości

Historia edycji

FajnyRadziu

FajnyRadziu

Ja też startowałem na żywej skale, potem pseudo żywy piach i KH miałem na początku 12. Po jakimś czasie samo spadło. 

U mnie przyszły ślimaki z rybami i kilkoma koralami od razu. Coś musi akwarium zacząć kręcić. Jeśli masz ożywioną skałę to pewnie i kiełże z wieloszczetami. Generalnie ryba może przyjść jako pierwsza także trochę się nie zgadzam z Leszczem jeśli chodzi o kolejność. 

Inaczej mówiąc każdy zbiornik jest inny. 

Powiem więcej, poznałem gościa co mi opowiedział jak dwa stojące obok siebie zbiorniki (małe, piko chyba 20l), identyczne, na tej samej skale, wodzie, bateriach i z tymi samymi obsadami różniły się od siebie. Jeden super a drugi szambo i plaga za plagą. Niestety tak to już bywa. 

Jeśli chcesz się uczyć jak np ja to poczytaj w necie i tutaj o takich podobnych kostkach, zobacz jakie mieli problemy i wyciągnij wnioski co zrobić żeby ich nie mieć. To najlepsza metoda. Zawsze możesz potwierdzić swoje info ewentualnie molestując Leszcza czy innych na priv :D

FajnyRadziu

FajnyRadziu

Ja też startowałem na żywej skale, potem pseudo żywy piach i KH miałem na początku 12. Po jakimś czasie samo spadło. 

U mnie przyszły ślimaki z rybami i kilkoma koralami od razu. Coś musi akwarium zacząć kręcić. Jeśli masz ożywioną skałę to pewnie i kiełże z wieloszczetami. Generalnie ryba może przyjść jako pierwsza także trochę się nie zgadzam z Leszczem jeśli chodzi o kolejność. 

Inaczej mówiąc każdy zbiornik jest inny. 

Powiem więcej, poznałem gościa co mi opowiedział jak dwa stojące obok siebie zbiorniki (małe, piko chyba 20l), identyczne, na tej samej skale, wodzie, bateriach i z tymi samymi obsadami różniły się od siebie. Jeden super a drugi szambo i plaga za plagą. Niestety tak to już bywa. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.