Skocz do zawartości

Historia edycji

iamblindman

iamblindman

Witajcie!

To mój pierwszy post na stronie i mimo, że akwarium już posiadam (słodkowodne do tej pory) to zapytam jak typowy nowicjusz:

Jaką byście dali grubość szkła do zbiornika 40x40 i 50 wysokosci?

pytam bo w sklepie, który już mi dostarczył bardzo solidne dobre akwa 200l usłyszałem, że tutaj to lepiej 10mm. Wydało mi się to dość sporo. Wg tabeli DIN widzę, że norma jest niby 6mm ok. 

Niech nawet będzie to 8 ale 10? To nie jest juz gruba przesada? (Pytam bo wiadomo to znacznie wplywa na cenę)

iamblindman

iamblindman

Witajcie!

To mój pierwszy post na stronie i mimo, że akwarium już posiadam (słodkowodne do tej pory) to zapytam jak typowy nowicjusz:

Jaką byście dali grubość szkła do zbiornika 40x40 i 50 wysokosci?

pytam bo w sklepie, który już mi dostarczył bardzo solidne dobre akwa 200l usłyszałem, że tutaj to lepiej 10mm. Wydało mi się to dość sporo. Wg tabeli DIN widze ze norma jest niby 6mm ok. 

Niech nawet bedzie to 8 ale 10? To nie jest juz gruba przesada? (Pytam bo wiadomo to znacznie wplywa na cene)

iamblindman

iamblindman

Witajcie!

To mój pierwszy post na stronie i mimo, że akwarium już posiadam (słodkowodne do tej pory) to zapytam jak typowy nowicjusz:

Jaką byście dali grubość szkła do zbiornika 40x40 i 50 wysokosci?

pytam bo w sklepie, który już mi dostarczył bardzo solidne dobre akwa 200l usłyszałem, że tutaj to lepiej 10mm. Wydało mi się to dość sporo. Wg tabeli DIN widze ze norma jest niby 6mm ok. 

Niech nawet bedzie to 8 ale 10? To nie jest juz gruba przesada? (Pytam bo woadomo to znacznie wplywa na cene)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.