Skocz do zawartości

Historia edycji

MaaXzgr

MaaXzgr

Generalne zacząłem stosować to od kiedy sytuacja sie pogorszyla dopiero wtedy zacząłem myslec ze czegos brakuje. Jak napisal producent jest tam wszystko co potrzebują koralowce i woda. Przeliczylem i daje mniej niz jest zalecane. Co do wody jest to woda z auchan demineralizowana. Nie jedna osoba ja stosuje i nie narzeka. Tygodniowo podmieniam 2.5l wody. 

 

Nexor4 co do soli to przy moim akwarium starczy mi na rok xd

 

Podsumowując bez testu po4 i no3 sie nie upiecze. 

MaaXzgr

MaaXzgr

Generalne zacząłem stosować to od kiedy sytuacja sie pogorszyla dopiero wtedy zacząłem myslec ze czegos brakuje. Jak napisal producent jest tam wszystko co potrzebują koralowce i woda. Przeliczylem i daje mniej niz jest zalecane. Co do wody jest to woda z auchan demineralizowana. Nie jedna osoba ja stosuje i nie narzeka. Tygodniowo podmieniam 2.5l wody. 

 

Nexor4 co do soli to przy moim akwarium starczy mi na rok xd

MaaXzgr

MaaXzgr

Generalne zacząłem stosować to od kiedy sytuacja sie pogorszyla dopiero wtedy zacząłem myslec ze czegos brakuje. Jak napisal producent jest tam wszystko co potrzebują koralowce i woda. Przeliczylem i daje mniej niz jest zalecane. Co do wody jest to woda z auchan demineralizowana. Nie jedna osoba ja stosuje i nie narzeka. Tygodniowo podmieniam 2.5l wody. 

 

Nexor co do soli to przy moim akwarium starczy mi na rok xd

MaaXzgr

MaaXzgr

Generalne zacząłem stosować to od kiedy sytuacja sie pogorszyla dopiero wtedy zacząłem myslec ze czegos brakuje. Jak napisal producent jest tam wszystko co potrzebują koralowce i woda. Przeliczylem i daje mniej niz jest zalecane. Co do wody jest to woda z auchan demineralizowana. Nie jedna osoba ja stosuje i nie narzeka. Tygodniowo podmieniam 2.5l wody. 

MaaXzgr

MaaXzgr

Generalne zacząłem stosować to od kiedy sytuacja sie pogorszyla dopiero wtedy zacząłem myslec ze czegos brakuje. Jal napisal producent jest tam wszystko co potrzebują koralowce i woda. Przeliczylem i daje mniej niz jest zalecane. Co do wody jest to woda z auchan demineralizowana. Nie jedna osoba ja stosuje i nie narzeka. Tygodniowo podmieniam 2.5l wody. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.