Skocz do zawartości

Historia edycji

Artek edos

Artek edos

Szkoda słów, wiekszośc problemow sami akwarysci powodują grzebaniem nie wiedzą nie udolnym prowadzeniem  wyszukując problemów w takich pierdołach w sprzęcie,na tą chwile prowadzę 16 zbiorników bez problemowo od około 12 lat,sam tez trochę sprzętu zaprojektowałem i produkowałem i w takie bajki ''cudy na patyku ''to ja nie wierze

 

Takie tematy się juz przewijały na NR np. w 2013r ''rdza na magnesie pompy'' dotyczyło  pompy tunze ,odrazu pisze ze nikomu nic nie wysadziło:) ,jesli jest to rdza wystarczy mały opiłek i tak zabarwi się pod magnesem,moze jest to z tarczy podczas cięcia na produkcji może gdzieś magnes coś przyciągnął podczas swojej długiej drogi od produkcji do klienta ,dlatego pisałem o oczyszczeniu i kontroli jeśli się martwisz zgłoś do dystrybutora napewno nie zostawi Cię z tym problemem

Artek edos

Artek edos

Szkoda słów, wiekszośc problemow sami akwarysci powodują grzebaniem nie wiedzą nie udolnym prowadzeniem  wyszukując problemów w takich pierdołach w sprzęcie,na tą chwile prowadzę 16 zbiorników bez problemowo od około 12 lat,sam tez trochę sprzętu zaprojektowałem i produkowałem i w takie bajki ''cudy na patyku ''to ja nie wierze

 

Takie tematy się juz przewijały na NR np. w 2013r ''rdza na magnesie pompy'' dotyczyło  pompy tunze ,odrazu pisze ze nikomu nic nie wysadziło:) ,jesli jest to rdza wystarczy mały opiłek i tak zabarwi się pod magnesem,moze jest to z tarczy podczas cięcia na produkcji może gdzieś magnes coś przyciągnoł podczas swojej długiej drogi od produkcji do klienta ,dlatego pisałem o oczyszczeniu i kontroli jeśli się martwisz zgłoś do dystrybutora napewno nie zostawi Cię z tym problemem

Artek edos

Artek edos

Szkoda słów, wiekszośc problemow sami akwarysci powodują grzebaniem nie wiedzą nie udolnym prowadzeniem  wyszukując problemów w takich pierdołach w sprzęcie,na tą chwile prowadzę 16 zbiorników bez problemowo od około 12 lat,sam tez trochę sprzętu zaprojektowałem i produkowałem i w takie bajki ''cudy na patyku ''to ja nie wierze

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.