Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Znowu ja :D chyba faktycznie ten jej power i zdolność do tluczenia szkła są troszkę przesadzone.

Próbowałam dziś nakarmić Habibi, niby stynke złapała i zabrała pod skalę, ale po 5 minutach stynka została wyrzucona. Nie smakowała. 

Nie wiem, kiedy zwierzak ostatnio coś jadł, więc poświęciłam mu dwa niewielkie turbo. 

Strzela w te muszelki już z pół godziny, padło ze 40 strzałów i nie mam pojęcia, czy kolacja zakończyła się sukcesem. Więcej energii kosztuje ja chyba rozbicie muszli, niż przyjmie kalorii z tego posiłku. 

Jutro pojadę do biednej ronki, może uda się kupić mrożone omułki. 

 

 

Nik@

Nik@

Znowu ja :D chyba faktycznie ten jej power i zdolność do tlucze nią szkla są troszkę przesadzone.

Próbowałam dziś nakarmić Habibi, niby stynke złapała i zabrała pod skalę, ale po 5 minutach stynka została wyrzucona. Nie smakowała. 

Nie wiem, kiedy zwierzak ostatnio coś jadł, więc poświęciłam mu dwa niewielkie turbo. 

Strzela w te muszelki już z pół godziny, padło ze 40 strzałów i nie mam pojęcia, czy kolacja zakończyła się sukcesem. Więcej energii kosztuje ja chyba rozbicie muszli, niż przyjmie kalorii z tego posiłku. 

Jutro pojadę do biednej ronki, może uda się kupić mrożone omułki. 

 

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.