Skocz do zawartości

Historia edycji

Artur Tokajuk

Artur Tokajuk

Krzysztofie, faktycznie, w tamtym kawałku także śpiewam po angielsku, ale nie tworzyłem go sam, dlatego tak wyszło ;) Ja również w dzieciństwie wolałem słuchać radia, muzyki niż oglądać TV, czy grać w piłkę, jak wielu moich rówieśników. W każdym razie, gorąco zachęcam do skorzystania z propozycji, może da Ci to wiele frajdy :) 

Grzegorzu, serdecznie dziękuję za miłe słowa :) 

Kuba, dzięki za cenne uwagi. Zapamiętam sobie i będę nad tym pracował :) Chociaż nieco świadomy tego jestem co napisałeś. Wtedy akurat nie mogłem bardzo długo wyjść z choroby, przez co nieco skala mi poleciała w dół. 

Myślę, że mógłbym nagrać to lepiej, lecz zostawię więcej sił na kolejne kawałki :)

Artur Tokajuk

Artur Tokajuk

Krzysztofie, faktycznie, w tamtym kawałku także śpiewam po angielsku, ale nie tworzyłem go sam, dlatego tak wyszło ;) Ja również w dzieciństwie wolałem słuchać radia, muzyki niż oglądać TV, czy grać w piłkę, jak wielu moich rówieśników. W każdym razie, gorąco zachęcam do skorzystania z propozycji, może da Ci to wiele frajdy :) 

Grzegorzu, serdecznie dziękuję za miłe słowa :) 

Kuba, dzięki za cenne uwagi. Zapamiętam sobie i będę nad tym pracował :) 

Chociaż nieco świadomy tego jestem co napisałeś. Wtedy akurat nie mogłem bardzo długo wyjść z choroby, przez co nieco skala mi poleciała w dół. 

Myślę, że mógłbym nagrać to lepiej, lecz zostawię więcej sił na kolejne kawałki :)

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.