Skocz do zawartości

Historia edycji

PiotrekAT

PiotrekAT

1 godzinę temu, michu23 napisał:

Witam. Może nie ta sama lampa ale mam problem z połączeniem lampy Prime 16HD z aplikacja. Nie działa w żaden sposób. Nie wiem co robić... Lekka załamka. Coś podpowiecie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

0. Robisz wstępną konfuguracje przez kompa ( wifi > łączysz lampy w przeglądarce na Mother / Child > wylogowywujesz)
1. Łączysz z WIFI
2. Włączasz apke
3. AI-Fi Device
4. Wybierasz lampę 
5. Akceptujesz
6. Jak masz do wyboru możliwość sparowania z domowym WIFI to skipujesz bo apka później nie zawsze chce załapać :) 
7. Gotowe programy możesz wgrać i wyciągnąć tylko z poziomu przeglądarki ( tworzenie bardziej skomplikowanych programów niż wschód dzień zachód również z poziomu przeglądarki )

EDIT: jeśli nie działa na twoim telefonie sprawdź na innym ( miałem jeden przypadek kiedy mi nie chciało załapać )

PiotrekAT

PiotrekAT

1 godzinę temu, michu23 napisał:

Witam. Może nie ta sama lampa ale mam problem z połączeniem lampy Prime 16HD z aplikacja. Nie działa w żaden sposób. Nie wiem co robić... Lekka załamka. Coś podpowiecie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

0. Robisz wstępną konfuguracje przez kompa ( wifi > łączysz lampy w przeglądarce na Mother / Child > wylogowywujesz)
1. Łączysz z WIFI
2. Włączasz apke
3. AI-Fi Device
4. Wybierasz lampę 
5. Akceptujesz
6. Jak masz do wyboru możliwość sparowania z domowym WIFI to skipujesz bo apka później nie zawsze chce załapać :) 
7. Gotowe programy możesz wgrać i wyciągnąć tylko z poziomu przeglądarki ( tworzenie bardziej skomplikowanych programów niż wschód dzień zachód również z poziomu przeglądarki )

PiotrekAT

PiotrekAT

1 godzinę temu, michu23 napisał:

Witam. Może nie ta sama lampa ale mam problem z połączeniem lampy Prime 16HD z aplikacja. Nie działa w żaden sposób. Nie wiem co robić... Lekka załamka. Coś podpowiecie?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

0. Robisz wstępną konfuguracje przez kompa ( wifi > łączysz lampy w przeglądarce na Mother / Child > wylogowywujesz)
1. Łączysz z WIFI
2. Włączasz apke
3. AI-Fi Device
4. Wybierasz lampę 
5. Akceptujesz
6. Jak masz do wyboru możliwość sparowania z domowym WIFI to skipujesz bo apka później nie zawsze chce załapać :) 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.