Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

Im więcej ryb, tym mniej robactwa widać, co pewnie nie znaczy, że go calkiem nie ma. Garbiki też robactwo zjedzą, w naturze przecież nie dostają płatków ani mrozonek :)

Masz sump? Tam wystarczy dać kilka skałek, trochę glona, a nawet w siporaxie kiełże, wieloszczety czy wezowidla chętnie zamieszkają. One zjedzą wszystko, resztki pokarmu czy rybie odchody. Ja najwięcej kielzy widzę w wacie, która mam w sumpie. Jak o niej zapomnę na tydzień czy dwa, żeby wymienić, to wyjmuje potem z upaćkanej mułem waty sporo kielzy. 

Nik@

Nik@

Im więcej ryb, tym mniej robactwa widać, co pewnie nie znaczy, że go calkiem nie ma. Garbiki też robactwo zjedzą, w naturze przecież nie dostają płatków ani mrozonek :)

Masz sump? Tam wystarczy dać kilka skałek, trochę glona, nawet w siporaxie kiełże, wieloszczety czy wedowidla chętnie zamieszkają. One zjedzą wszystko, resztki pokarmu czy rybie odchody. Ja najwięcej kielzy widzę w wacie, która mam w sumpie. Jak o niej zapomnę na tydzień czy dwa, żeby wymienić, to wyjmuje Item z upacksnej mułem waty sporo kielzy. 

Nik@

Nik@

Im więcej ryb, tym mniej robactwa widać, co pewnie nie znaczy, że go calkuem nie ma. Garbiki też robactwo zjedzą, w naturze przecież nie dostają płatków ani mrozonek :)

Masz sump? Tam wystarczy dać kilka skałek, trochę glona, nawet w siporaxie kiełże, wieloszczety czy wedowidla chętnie zamieszkają. One zjedzą wszystko, resztki pokarmu czy rybie odchody. Ja najwięcej kielzy widzę w wacie, która mam w sumpie. Jak o niej zapomnę na tydzień czy dwa, żeby wymienić, to wyjmuje Item z upacksnej mułem waty sporo kielzy. 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.