Skocz do zawartości

Historia edycji

Łukasz_dg

Łukasz_dg

No więc tak, refugium według rysunku i opisu jaki dałem w pierwszym poście będzie miało 23 cm wysokości i jeśli obniże pierwszą komorę na 22 cm to wtedy według zasady jaką się kierowałem, refugium będzie miało 18 cm.

A co do wysokości sumpa to założyłem że z akwa i komina zejdzie jakieś 45 litrów wody ( to jest 5 cm wody z akwa) + do tego w razie awari dolewki 35/40L co daje nam 85L, a sump ma zapas 90L.

 

Stelaż mam wysoki na 90 cm więc przestrzeń między krawędzią sumpa a profilem stelaża jest 32 cm, uważacie że to mało ?

A co do grzałki jeszcze się nad tym nie zastanawiałem, ale chyba w większości przypadków widziałem w pierwszej komorze

Mój cały plan opiera się tylko na teoriach więc fajnie posłuchać kogoś z doświadczeniem.

Łukasz_dg

Łukasz_dg

No więc tak, refugium według rysunku i opisu jaki dałem w pierwszym poście będzie miało 23 cm wysokości i jeśli obniże pierwszą komorę na 22 cm t9 wtedy według zasady jaką się kierowałem, refugium będzie miało 18 cm.

A co do wysokości sumpa to założyłem że z akwa i komina zejdzie jakieś 45 litrów wody ( to jest 5 cm wody z akwa) + do tego w razie awari dolewki 35/40L co daje nam 85L, a sump ma zapas 90L.

 

Stelaż mam wysoki na 90 cm więc przestrzeń między krawędzią sumpa a profilem stelaża jest 32 cm, uważacie że to mało ?

Mój cały plan opiera się tylko na teoriach więc fajnie posłuchać kogoś z doświadczeniem.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.