Skocz do zawartości

Historia edycji

Kryl_Morski

Kryl_Morski

Witam wszystkich serdecznie, mam problem pojawiły mi się najprawdopodobniej zielony glon na piachu, skale i co najgorsze obrasta również korale. Byłem przekonany że to glony, więc potraktowałem je szczoteczką na skale, zagrabilem piasek a korale delikatnie potraktowałem pędzelkiem (i tak się boję o moje goniopory). Potrzebuję pomocy, czytałem że może to być zielone cyjano. Co z tym zrobić? Czekać? Pomocy! Co to jest i jak to skutecznie zwalczyć żeby nie uszkodzić życia w akwarium. ( akwa prawie 7 miesięcy). 

Parametry:

No3 5

Po4 0.1

Kh 8.5

Zasolenie 1.025

Akwa 30l aquael + lampa Leddy Slim Actinic aquael + filtr Tunze filter 3161z watą + Falownik + grzałka 

Kryl_Morski

Kryl_Morski

Witam wszystkich serdecznie, mam problem pojawiły mi się najprawdopodobniej zielony glon na piachu, skale i co najgorsze obrasta również korale. Byłem przekonany że to glony, więc potraktowałem je szczoteczką na skale, zagrabilem piasek a korale delikatnie potraktowałem pędzelkiem (i tak się boję o moje goniopory). Potrzebuję pomocy, czytałem że może to być zielone cyjano. Co z tym zrobić? Czekać? Pomocy! Co to jest i jak to skutecznie zwalczyć żeby nie uszkodzić życia w akwarium. ( akwa prawie 7 miesięcy). 

Parametry:

No3 5

Po4 0.1

Kh 8.5

Zasolenie 1.025

Akwa 30l aquael + lampa Leddy Slim Actinic aquael + filtr Tunze fzn3 z watą + Falownik + grzałka 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.