Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

Miałem zrobić test ledow ale zostało tylko zrobić wzrokowo aparat w telefonie nie wyłapuje tych różnice które jest oko wstanie wyłapać. 
 

Zacznę od royal blue:

power led oznaczony przez sprzedawcę jako 441nm po prostu fiolet.

power led oznaczy przez sprzedawcę jako 450-452nm jest lekko fioletowy ale nie razi to po galach jak 441nm. 
 

cree XP-E2 royal blue- granat może moje wyczulone oko widzi coś fioletu ale to już może być spaczenie :clowning

 

Blue:

power led oznaczony przez sprzedawcę jako 458nm,462nm,465nm granat jeśli są jakieś różnice to nie zauważalne odczucia wizualne zbliżone do cree royal blue.

cree XP-E2 blue - widać wyraźną różnicę w jasności w porównaniu do power ledów, nie jest to granat, a niebieski.

Wizualne testy dają mi pewien wniosek ze power ledy blue są zbliżone do cree royal blue, ale jednak bardziej granatowe niż cree blue.

Cyjan 481nm który mam jest ciut bardziej zielony niż cree blue.

 

Co siedzi na ten moment w lampie:

4x blue 458nm

4xblue 462nm

4xcyjan 481nm

4x6500k

 

sith114

sith114

Miałem zrobić test ledow ale zostało tylko zrobić wzrokowo aparat w telefonie nie wyłapuje tych różnice które jest oko wstanie wyłapać. 
 

Zacznę od royal blue:

power led oznaczony przez sprzedawcę jako 441nm po prostu fiolet.

power led oznaczy przez sprzedawcę jako 450-452nm jest lekko fioletowy ale nie razi to po galach jak 441nm. 
 

cree XP-E2 royal blue- granat może moje wyczulone oko widzi coś fioletu ale to już może być spaczenie :clowning

 

Blue:

power led oznaczony przez sprzedawcę jako 458nm,462nm,465nm granat jeśli są jakieś różnice to nie zauważalne odczucia wizualne zbliżone do cree royal blue.

cree XP-E2 blue - widać wyraźną różnicę w jasności w porównaniu do power ledów, nie jest to granat, a niebieski.

Wizualne testy dają mi pewien wniosek ze power ledy blue są zbliżone do cree royal blue, ale jednak bardziej granatowe niż cree blue.

 

sith114

sith114

Miałem zrobić test ledow ale zostało tylko zrobić wzrokowo aparat w telefonie nie wyłapuje tych różnice które jest oko wstanie wyłapać. 
 

Zacznę od royal blue:

power led oznaczony przez sprzedawcę jako 441nm po prostu fiolet.

power led oznaczy przez sprzedawcę jako 450-452nm jest lekko fioletowy ale nie razi to po galach jak 441nm. 
 

cree XP-E2 - granat może moje wyczulone oko widzi coś fioletu ale to już może być spaczenie :clowning

 

Tbc

 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.