Skocz do zawartości

Historia edycji

Reefbos

Reefbos

10 godzin temu, VDR napisał:

No to jak masz rownolegle podlaczone dwie membrany nie majac z kazdej z nich oddzielnego ścieku ?

Trójnik na wejściu i i po jednym na obu wyjściach.

 

Pierwsza część doświadczenia - najprostsza, bo wystarczy zmierzyć objętość odcieku. Warunki nie będą do końca kontrolowane, bo nie znam ciśnienie w sieci. Mieszkam w mieście, kamienica, III piętro. Dwie membrany 75 pracujące równolegle na wspólnym ograniczniku 420.

1 litr RODI uzyskany w 4 min 5 sek., odciek 2 litry (!!).

Sam jestem zaskoczony wynikiem. Liczyłem na więcej ok.3-4 l. Możecie mi to wyjaśnić?

Pozostałe wyniki podam jutro.

Reefbos

Reefbos

16 minut temu, VDR napisał:

No to jak masz rownolegle podlaczone dwie membrany nie majac z kazdej z nich oddzielnego ścieku ?

Trójnik na wejściu i i po jednym na obu wyjściach.

 

Pierwsza część doświadczenia - najprostsza, bo wystarczy zmierzyć objętość odcieku. Warunki nie będą do końca kontrolowane, bo nie znam ciśnienie w sieci. Mieszkam w mieście, kamienica, III piętro. Dwie membrany 75 pracujące równolegle na wspólnym ograniczniku 420.

1 litr RODI uzyskany w 4 min 5 sek., odciek 2 litry (!!).

Sam jestem zaskoczony wynikiem. Liczyłem na więcej ok.3-4 l. Możecie mi to wyjaśnić?

Pozostałe wyniki podam jutro.

Reefbos

Reefbos

6 minut temu, VDR napisał:

No to jak masz rownolegle podlaczone dwie membrany nie majac z kazdej z nich oddzielnego ścieku ?

Trójnik na wejściu i i po jednym na obu wyjściach.

 

Pierwsza część doświadczenia - najprostsza, bo wystarczy zmierzyć objętość odcieku. Warunki nie będą do końca kontrolowane, bo nie znam ciśnienie w sieci. Mieszkam w mieście, kamienica, III piętro. Dwie membrany 75 pracujące równolegle na wspólnym ograniczniku 420.

1 litr RODI uzyskany w 4 min 5 sek., odciek 2 litry (!!).

Sam jestem zaskoczony wynikiem. Liczyłem na więcej ok.3-4 l. Możecie mi to wyjaśnić?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.