Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

Zestaw ze sklepu Osmoza działa wg. informacji 3-6 bar, do tego dokupiłem pompę z zabezpieczeniami przed wysokim i niskim ciśnieniem , dlatego mi jej nie załącza.

Czy na pewno dobre dla filtra jest włączanie pompy bez zabezpieczeń aby podnosiła do 5 bar czy więcej ?

Owszem, zestaw filtrów działa 3-6 barów ale i samochód ma obroty silnika 1500-8000 rpm tylko czy ktoś piłuje silnik na maksa ?

Przy pompie na www jest adnotacja :

Zalecana jest do instalacji przy domowych systemach odwróconej osmozy, w których ciśnienie zasilania z sieci wodociągowej jest niższe niż 2,8 atm.

U siebie mam minimalnie 3 atm , najczęściej powyżej 4, często blisko 5, prosto z wodociągu, uzysk mam ok. 1 do 3 lub 4, czyli bańka RO na 3-4 bańki spadu.

pdz

pdz

Zestaw ze sklepu Osmoza działa wg. informacji 3-6 bar, do tego dokupiłem pompę z zabezpieczeniami przed wysokim i niskim ciśnieniem , dlatego mi jej nie załącza.

Czy na pewno dobre dla filtra jest włączanie pompy bez zabezpieczeń aby podnosiła do 5 bar czy więcej ?

Owszem, zestaw filtrów działa 3-6 barów ale i samochód ma obroty silnika 1500-8000 rpm tylko czy ktoś piłuje silnik na maksa ?

Przy pompie na www jest adnotacja :

Zalecana jest do instalacji przy domowych systemach odwróconej osmozy, w których ciśnienie zasilania z sieci wodociągowej jest niższe niż 2,8 atm.

U siebie mam min. 3 atm , najczęściej powyżej 4, często blisko 5, prosto z wodociągu, uzysk mam ok. 1 do 3 lub 4, czyli bańka RO na 3-4 bańki spadu.

pdz

pdz

Zestaw z Osmoza działa 3-6 bar, do tego dokupiłem pompę z zabezpieczeniami przed wysokim i niskim ciśnieniem , dlatego mi jej nie załącza.

Czy na pewno dobre dla filtra jest włączanie pompy bez zabezpieczeń aby podnosiła do 5 bar czy więcej ?

Przy pompie na www jest adnotacja :

Zalecana jest do instalacji przy domowych systemach odwróconej osmozy, w których ciśnienie zasilania z sieci wodociągowej jest niższe niż 2,8 atm.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.