Skocz do zawartości

Historia edycji

sith114

sith114

43 minuty temu, VDR napisał:

poszukaj kursu Eagla Mirka z Atnela (@mirekk36 na yt) ;) Aczkolwiek kurs przed przejeciem przez Autocada ;P Ja mam wrazenie ze po przejeciu jest gorzej - ale w sumie malo ostatnio w Eaglu siedziałem wiec moze kwestia przyzwyczajenia ;)

Z Mirasem to się nie jedną flache obaliło ;)
Bardziej kwestia tego autocad czy inventor siadam i wiem. Eagle totalnie nie intuicyjne dziadostwo.

I cyk mamy power leda
mC5GzQD.png

Teraz pytanie pady do podłączenia zasilania to wiadomo miedź.
A pad pod chlodzenie diody? logika podpowiada, że też miedź.

@VDR
 

sith114

sith114

42 minuty temu, VDR napisał:

poszukaj kursu Eagla Mirka z Atnela (@mirekk36 na yt) ;) Aczkolwiek kurs przed przejeciem przez Autocada ;P Ja mam wrazenie ze po przejeciu jest gorzej - ale w sumie malo ostatnio w Eaglu siedziałem wiec moze kwestia przyzwyczajenia ;)

Z Mirasem to się nie jedną flache obaliło ;)
Bardziej kwestia tego autocad czy inventor siadam i wiem. Eagle totalnie nie intuicyjne dziadostwo.

I cyk mamy power leda
mC5GzQD.png mC5GzQD.png

Teraz pytanie pady do podłączenia zasilania to wiadomo miedź.
A pad pod chlodzenie diody? logika podpowiada, że też miedź.

@VDR
mC5GzQD.png

sith114

sith114

Teraz, VDR napisał:

poszukaj kursu Eagla Mirka z Atnela (@mirekk36 na yt) ;) Aczkolwiek kurs przed przejeciem przez Autocada ;P Ja mam wrazenie ze po przejeciu jest gorzej - ale w sumie malo ostatnio w Eaglu siedziałem wiec moze kwestia przyzwyczajenia ;)

Z Mirasem to się nie jedną flache obaliło ;)
Bardziej kwestia tego autocad czy inventor siadam i wiem. Eagle totalnie nie intuicyjne dziadostwo.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.