Skocz do zawartości
Nik@

Morszczak szuka pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie od jakiegoś czasu nachodzi myśl, żeby zmienić pracę. Od wielu lat żyje, a ostatnio wręcz dogorywam w korporacji, w ktorej jest coraz mniej czasu na wykonywanie podstawowych obowiązków, bo coraz więcej czasu trzeba poświecic na rejestrowanie każdego "pierdnięcia"w rejestratorze zadań, codziennych godzinnych spotkan (liczę średnio dziennie)  ktore zabierają cenny czas na pracę operacyjna. Managerowie muszą pokazywać raporty wyżej, a im więcej tej skóry i tłuszczu wrzucaja, tym mniej cennego mięsa jest w stanie dać pracownik.  Do tego w korporacji nie jesteśmy żywymi ludźmi, tylko zasobem... 

Może nie tylko ja tutaj mam ochotę zmienić tak ważna część życia, jak praca?

Owszem, są portale do tego przeznaczone, ale żadna oferta nie będzie dla mnie bardziej wiarygodna, niż polecona przez zadowolonego pracownika. Jeśli macie jakieś ciekawe wakaty w swojej firmie, którą uważacie za dobrego pracodawcę, to dajcie znać. Może akurat ktoś z morszczakow w okolicy skorzysta i zmieni swoje życie na lepsze. Lepsza praca/płaca, to więcej czasu i hajsu na nasze hobby :)

Szukalamlw regulaminie jakiegoś zapisu, z którym mój post mógłby być niezgodny, znalazłam tylko taki o kryptoreklamie i odnośnikach do sklepów internetowych. Nie zostało opisane, czy dotyczy to tylko sklepów z "branży" ale wydaje mi się, że ten temat zupełnie się z tym zapisem nie kłóci. 

Proponuję taka formule, żeby wpisywać stanowisko, lokalizację, podstawowe wymagania, nazwę firmy lub, jeśli firma ma gdzieś wystawiona ofertę, to link i krótka notatka, co u danego pracodawcy jest atutem, a co wadą. 

Jesteśmy sporą, dość zgrana społecznością, pomagamy sobie w różnych problemach, więc może i w tym? 

Edytowane przez Nik@ (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również irytowała moja obecna praca do tego stopnia, że zrezygnowałem z niej nie mając na oku żadnej innej. Poprostu byłem psychicznie na samym dnie. Gotówka jest, więc trochę mógłbym teoretycznie posiedziec. Będę próbował z czymś własnym. Jako 27latek czuje się jak wrak czlowieka. Mam dość bycia pod czyjąś dyktatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, michu94 napisał:

Mnie również irytowała moja obecna praca do tego stopnia, że zrezygnowałem z niej nie mając na oku żadnej innej. Poprostu byłem psychicznie na samym dnie. Gotówka jest, więc trochę mógłbym teoretycznie posiedziec. Będę próbował z czymś własnym. Jako 27latek czuje się jak wrak czlowieka. Mam dość bycia pod czyjąś dyktatura.

Brawo i powodzenia. Ja zamknąłem firmę i poszedłem na morze. Strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, FajnyRadziu napisał:

Brawo i powodzenia. Ja zamknąłem firmę i poszedłem na morze. Strzał w dziesiątkę :)

Super. Czasem za piorytet powinno się postawić przyjemność a nie pieniądz, inaczej toksyczna praca może nieźle namieszać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, FajnyRadziu napisał:

Ja zamknąłem firmę i poszedłem na morze

Swoim statkiem czy pod dyktaturą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, boo12 napisał:

Swoim statkiem czy pod dyktaturą ?

No niestety nie swoim :) chociaż gdzieś tam po głowie chodzi plan zacumowania gdzieś na kanarach i stamtąd po świecie. Tylko dzieci, dom. Poza tym maszyna ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.