Skocz do zawartości

Historia edycji

ziembol

ziembol

I ja nurkuję  - w sumie od 12 lat i średnio 1-2 razy rocznie w Egipcie. Począwszy od Safagi, Marsa Alam aż do Hamaty (prawie pod Sudanem). Generalnie mam wrażenie im niżej tym ładniej. Hamata jeszcze dzika, kilka hoteli na krzyż to i rafy niezniszczone i więcej życia pod wodą. Uwielbiam też Marsę - choć nurki głównie z brzegu to delfiny i żółwie właściwie "na zamówienie". Zdąża się również rekin albo krowa morska. Safaga też piękna - jednak 12 lat temu a dziś to już ogromna różnica. Wiele raf niestety martwych i nie ma już tylu ryb co kiedyś - są jednak niespodzianki - na ostatnim wypadzie w październiku nurkowaliśmy w Safadze z mantami :)

ziembol

ziembol

I ja nurkuję  - w sumie od 12 lat i średnio 1-2 razy rocznie w Egipcie. Począwszy od Safagi, Marsa Alam aż do Hamaty (prawie pod Sudanem). Generalnie mam wrażenie im niżej tym ładniej. Hamata jeszcze dzika, kilka hoteli na krzyż to i rafy niezniszczone i więcej życia pod wodą. Uwielbiam też Marsę - choć nurki głównie z brzegu to delfiny i żółwie właściwie "na zamówienie". Zdąża się również rekin albo krowa morska. Safaga też piękna - jednak 12 lat temu a dziś to już ogromna różnica. Wiele raf niestety martwych i nie ma już tylu ryb co kiedyś - są jednak niespodzianki - na ostatnim wypadzie w październiku nurkowaliśmy w Safadze mantami :)

ziembol

ziembol

I ja nurkuję  - w sumie od 12 lat i średnio 1-2 razy rocznie w Egipcie. Począwszy od Safagi, Marsa Alam aż do Hamaty (prawie pod Sudanem). Generalnie mam wrażenie im niżej tym ładniej. Hamata jeszcze dzika, kilka hoteli na krzyż to i rafy niezniszczone i więcej życia pod wodą. Uwielbiam też Marsę - choć nurki głównie z brzegu to delfiny i żółwie właściwie "na zamówienie". Zdąża się również rekin albo krowa morska. Safaga też piękna - jednak 12 lat temu a dziś to już ogromna różnica - wiele raf niestety martwych i nie ma już tylu ryb co kiedyś.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.