Skocz do zawartości

Historia edycji

Luca197

Luca197

Witajcie nie wiedziałem w jakim dziale mam zadać to pytanie jeżeli jest nie odpowiedni to z góry przepraszam, ale nie jestem w stanie już sobie z tym poradzić, a mianowicie chodzi mi, o hodowlę fitoplankton. Niby bardzo prosta rzecz itd....., a mianowicie tak było do tej pory. Od kiedy wyjechałem na święta coś się stało z moim fito po prostu wszystko padło. To, co mi zostało co odlewałem wciąż mam w butelkach, ale  nie mogę rozpocząć od nowa hodowli, ponieważ wszystko mi non stop pada. Nie istotne czy zaczynam na moim fito i rozrabiam  1 do 1 i tak padnie robi sie coraz jasniejsze aż żółte czy jadę do znajomego sklepu, w którym tez mają fito i nie mają żadnego problemu z hodowla tam kupię  Litr wlewam u mnie rozrabiam 1 do 1 i to samo robi sie coraz jasniejsze aż w końcu pada. Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć, o co dokładnie chodzi.

Fito, rozrabiam z wodą, o zasoleniu 1017 na soli red sea na każdy litr dodaję pożywkę firmy grotech 10 ml na 1 L to wszystko jest w reaktorze w którym jest odpowiednie oświetlenie i natlenienie. Nigdy nie miałem problemów, a teraz nie potrafię się od tego odbić.

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.

Luca197

Luca197

Witajcie nie wiedziałem w jakim dziale mam zadać to pytanie jeżeli jest nie odpowiedni to z góry przepraszam, ale nie jestem w stanie już sobie z tym poradzić, a mianowicie chodzi mi, o hodowlę fitoplankton. Niby bardzo prosta rzecz itd....., a mianowicie tak było do tej pory. Od kiedy wyjechałem na święta coś się stało z moim fito po prostu wszystko padło. To, co mi zostało co odlewałem wciąż mam w butelkach, ale  nie mogę rozpocząć od nowa hodowli, ponieważ wszystko mi non stop pada. Nie istotne czy zaczynam na moim fito i rozrabiam  1 do 1 i tak padnie robi sie coraz jasniejsze aż żółte czy jadę do znajomego sklepu, w którym tez mają fito i nie mają żadnego problemu z hodowla wlewam u mnie rozrabiam 1 do 1 i to samo robi sie coraz jasniejsze aż w końcu pada. Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć, o co dokładnie chodzi.

Fito, rozrabiam z wodą, o zasoleniu 1017 na soli red sea na każdy litr dodaję pożywkę firmy grotech 10 ml na 1 L to wszystko jest w reaktorze w którym jest odpowiednie oświetlenie i natlenienie. Nigdy nie miałem problemów, a teraz nie potrafię się od tego odbić.

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.

Luca197

Luca197

Witajcie nie wiedziałem w jakim dziale mam zadać to pytanie jeżeli jest nie odpowiedni to z góry przepraszam, ale nie jestem w stanie już sobie z tym poradzić, a mianowicie chodzi mi, o hodowlę fitoplankton. Niby bardzo prosta rzecz itd....., a mianowicie tak było do tej pory. Od kiedy wyjechałem na święta coś się stało z moim fito po prostu wszystko padło. To, co mi zostało co dolewałem wciąż mam w butelkach, ale  nie mogę rozpocząć od nowa hodowli, ponieważ wszystko mi non stop pada. Nie istotne czy zaczynam na moim fito i rozrabiam  1 do 1 i tak padnie robi sie coraz jasniejsze aż żółte czy jadę do znajomego sklepu, w którym tez mają fito i nie mają żadnego problemu z hodowla wlewam u mnie rozrabiam 1 do 1 i to samo robi sie coraz jasniejsze aż w końcu pada. Czy ktoś mi jest w stanie powiedzieć, o co dokładnie chodzi.

Fito, rozrabiam z wodą, o zasoleniu 1017 na soli red sea na każdy litr dodaję pożywkę firmy grotech 10 ml na 1 L to wszystko jest w reaktorze w którym jest odpowiednie oświetlenie i natlenienie. Nigdy nie miałem problemów, a teraz nie potrafię się od tego odbić.

 

Za wszelką pomoc bardzo dziękuje.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.