Skocz do zawartości

Historia edycji

Luk

Luk

U mnie to wyglądało tak jak na fotce (przypominało to bardzo taki stary poszarpany biały sznurek od snopowiązałki ;)))  - ale wtedy bardzo słabo świeciłem i miałem niskie Kh Ca i Mg. Jak poprawiłem to wszystko - to zobaczyłem u tej samej Euphylli, taki sam glut... ale biały. No i jak widać ten koral ciągle mi marudzi...

A taki śluz jak u autora wątku wydziela mi praktycznie zawsze E. Paraankora kiedy ją karmię granulatem... i oczywiście pokarm odpływa w toń unoszony poprzez ten właśnie śluz.

IMG_20200114_200227920a.jpg

Luk

Luk

U mnie to wyglądało tak jak na fotce (przypominało to bardzo taki stary poszarpany biały sznurek od snopowiązałki ;)))  - ale wtedy bardzo słabo świeciłem i miałem niskie Kh Ca i Mg. Jak poprawiłem to wszystko - to zobaczyłem u tej samej Euphylli, taki sam glut... ale biały. No i jak widać ten koral ciągle mi marudzi...

IMG_20200114_200227920a.jpg

Luk

Luk

U mnie to wyglądało tak jak na fotce (przypominało to bardzo taki stary poszarpany biały sznurek od snopowiązałki ;)))  - ale wtedy bardzo słabo świeciłem i miałem niskie Kh Ca i Mg. Jak poprawiłem to wszystko - to zobaczyłem u tej samej Euphylli, taki sam glut... ale biały.

IMG_20200114_200227920a.jpg

Luk

Luk

U mnie to wyglądało tak jak na fotce - ale wtedy bardzo słabo świeciłem i miałem niskie Kh Ca i Mg. Jak poprawiłem to wszystko - to zobaczyłem u tej samej Euphylli, taki sam glut ale biały.

 

 

IMG_20200114_200227920a.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.