Skocz do zawartości

Historia edycji

pdz

pdz

5 minut temu, Tester napisał:

najtaniej wyjdzie skarpeta, ale to mniej wydajny sposób i to możesz dać według instrukcji. Z drugiej strony możesz założyć filtr przepływowy lub założyć zwykłą butelkę pet na bypassie. To jest duzo wydajniejszy sposób, więc tu bym pomyślał o zmniejszeniu dawki.

Ważne żeby nie zbijać za szybko i nie do zera

Dokładnie o tym czytałem, niezbyt szybko i nie do zera.

Kupiłem już Rowaphos i skarpetę ale skarpeta i tak mi się przyda, bo o niej i tak myślałem aby filtrować syf ale jakoś wyszło z głowy.

Jaki filtr przepływowy kupić ? czy da się do takiego filtra wpakować Rowaphos i węgiel ? obecnie wisi (węgiel) w kominie i może nie jest to złe bo 100% wody przez niego nie przepływa a może powinno ?

pdz

pdz

2 minuty temu, Tester napisał:

najtaniej wyjdzie skarpeta, ale to mniej wydajny sposób i to możesz dać według instrukcji. Z drugiej strony możesz założyć filtr przepływowy lub założyć zwykłą butelkę pet na bypassie. To jest duzo wydajniejszy sposób, więc tu bym pomyślał o zmniejszeniu dawki.

Ważne żeby nie zbijać za szybko i nie do zera

Dokładnie o tym czytałem, niezbyt szybko i nie do zera.

Kupiłem już Rowaphos i skarpetę ale skarpeta i tak mi się przyda, bo o niej i tak myślałem aby filtrować syf ale jakoś wyszło z głowy.

Jaki filtr przepływowy kupić ? czy da się do takiego filtra wpakować Rowaphos i węgiel ? obecnie wisi w kominie i może nie jest to złe bo 100% wody przez niego nie przepływa a może powinno ?

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.