Skocz do zawartości

Historia edycji

Arek77

Arek77

14 minut temu, klossowski napisał:

I już masz tyle korali i tyle obserwacji?

Z koralami to było tak: szczepek szukałem przez Internet u akwarystów w promieniu 50 km. Chciałem mieć głównie miękkie korale - i zawsze jak pojechałem po korala, którego sobie upatrzyłem, dostawałem w gratisie np złamaną głòwkę zoa czy pękniętą główkę dunki, których nie planowałem. W sumie mam trzy większe szczepki (xenia, Briareum i capnella) pozostaĺe to małe odĺamki, które ku mojemu zaskoczeniu, regenerują się i ładnie zarastają tkanką wystające kikuty wapienia (np euphylia) czy drugą połówkę główki (zoa).

A jeśli chodzi o obserwację - to ładnych parę godzin spędzonych w nocy z latarką przed akwa mam za sobą ;-)

Arek77

Arek77

4 minuty temu, klossowski napisał:

I już masz tyle korali i tyle obserwacji?

Z koralami to było tak: szczepek szukałem przez Internet u akwarystów w promieniu 50 km. Chciałem mieć głównie miękkie korale - i zawsze jak pojechałem po korala, którego sobie upatrzyłem, dostawałem w gratisie np złamaną głòwkę zoa czy pękniętą główkę dunki, których nie planowałem. W sumie mam trzy większe szczepki (xenia, Briareum i capnella) pozostaĺe to małe odĺamki, które ku mojemu zaskoczeniu, regenerują się i ładnie zarastają tkanką wystające kikuty wapienia.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.