Skocz do zawartości
P@vlik

AQUATIC LIFE T5 HO/LED

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał styczność z tym produktem? Interesuje mnie jakoś oświetlenie T5. Jak wygląda sprawa z trwałością całego uchwytu/lampy? 

 

Link do produktu

https://www.coralhouse.pl/aquatic-life-t5-ho-led-hybrid-4-lampy-160-cm-~p140334

Edytowane przez P@vlik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ten stelaż Hybrid będę w marcu zamawiał. Zdecydowałem się na niego ponieważ mam lampę kessil a360we i będzie kontabilna ze świetlówkami t5 4x24. Do kostki 65x65 idealnie nadaje się. Tym bardziej że chciałem wrzucić trochę sps ów. Jedyny dylemat to jak pisałem wcześniej w innym wątku to dobrać odpowiednią barwę. Z tego co się dowiedziałem  to pare osób  ma właśnie kessila ustawionego bardziej na 10 000 K - 15000K ze  świetlówkami giesemann np. 4x pure actynic. Podobno ładna barwa ale czy do wzrpstu korali? Może ktoś kto ma taki zestaw się wypowie. 

Pozdrawiam Marek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, maximus44 napisał:

Witam 

Ten stelaż Hybrid będę w marcu zamawiał. Zdecydowałem się na niego ponieważ mam lampę kessil a360we i będzie kontabilna ze świetlówkami t5 4x24. Do kostki 65x65 idealnie nadaje się. Tym bardziej że chciałem wrzucić trochę sps ów. Jedyny dylemat to jak pisałem wcześniej w innym wątku to dobrać odpowiednią barwę. Z tego co się dowiedziałem  to pare osób  ma właśnie kessila ustawionego bardziej na 10 000 K - 15000K ze  świetlówkami giesemann np. 4x pure actynic. Podobno ładna barwa ale czy do wzrpstu korali? Może ktoś kto ma taki zestaw się wypowie. 

Pozdrawiam Marek 

Zamawiasz w PL czy zagranica? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się wypowie kto używa lub chociaż widział jak to wygląda i sprawuje się? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na cenę wykonanie kiepskie, t5 bez osłon i chyba też dla tego bez wentylacji mechanicznej . Nie wiem jak dziś ale kiedy ja to zamawiałem nie było uchwytów do A360X za to były do tych starszych modeli .


155x80xh60 , 3 x kessil a360x i 10 x 80w t5 i cała reszta sprzętu aby zwierzaka było jak w domu

1 litr NP reducing biopellets

BK 250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Robert K napisał:

Jak na cenę wykonanie kiepskie, t5 bez osłon i chyba też dla tego bez wentylacji mechanicznej . Nie wiem jak dziś ale kiedy ja to zamawiałem nie było uchwytów do A360X za to były do tych starszych modeli .

A jak po czasie? Rdza nie wychadzi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.