Skocz do zawartości

Historia edycji

Xyron

Xyron

3 godziny temu, chwialek napisał:

@Xyron ten trojkatny występ akwarium ma wejsc w naroznik pokoju? Przod bylby prosty? 

Ja namawiam cie do pokombinowania bo ostatnio nawet z @QsQrozmawialem o takim projekcie. Z tego co wiem on jeszcze bardziej kombinowal z kątami. W twoim przypadku zrobilbym narozne ale w trapezie... tyl trapezu w opcji wklejonego komina... wada będziesz rzucał błogosławieństwami gdy coś wpadnie do komina dlatego ja osobiscie proponowal bym umieścić komin zewnętrzny aby było płycej sięgac ewentualnie zabłąkane stworzonko... sam narożnik za akwarium wykorzystaj na przewody...

3mam kciuki.

 

Tak, tak myślałem żeby weszło w róg. Dzięki za pomysły.

A co myślicie o takim połączeniu sumpa i refugium?

image.png.53c40f080f04ea383bc766f5b332582e.png 

Xyron

Xyron

3 godziny temu, chwialek napisał:

@Xyron ten trojkatny występ akwarium ma wejsc w naroznik pokoju? Przod bylby prosty? 

Ja namawiam cie do pokombinowania bo ostatnio nawet z @QsQrozmawialem o takim projekcie. Z tego co wiem on jeszcze bardziej kombinowal z kątami. W twoim przypadku zrobilbym narozne ale w trapezie... tyl trapezu w opcji wklejonego komina... wada będziesz rzucał błogosławieństwami gdy coś wpadnie do komina dlatego ja osobiscie proponowal bym umieścić komin zewnętrzny aby było płycej sięgac ewentualnie zabłąkane stworzonko... sam narożnik za akwarium wykorzystaj na przewody...

3mam kciuki.

 

Tak, tak myślałem żeby weszło w róg. Dzięki za pomysły.

A co myślicie o takim połączenia sumpa i refugium?

image.png.53c40f080f04ea383bc766f5b332582e.png 

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.