Skocz do zawartości
koralik

Dlaczego lps wychodzą ze szkieletu

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu lps wychodzą mi z szkieletu jaka może być tego przyczyna parametry wody są w normie

Pomoże mi ktos

Edytowane przez koralik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz zbiornik, obsadę, metodę prowadzenia, światło, napisz jakie parametry dokładnie, napisz jakie korale padają,  dodaj zdjęcia poglądowe i z problematycznymi koralami. 

Nie oczekuj wróżenia z fusów. 

Edytowane przez dadario (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik 1000l prowadzony 3lata 

Metoda prowadzenia baling ,obsada miekasy i lps kilka ryb które nie są przeszkodą bo są od początku swiatlo led 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj leniuszek.... już lece po szkalną kulę :)

Nie wiem czy to Ty masz akwarium przez 3 lata, ale chyba w takim razie wiesz jakie informacje są wymagane aby w ogóle próbować rozwiązać problem.

Jak nie wiesz to tu masz koncept

 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że spotkałem się z takim przypadkiem  i grzecznie zapytałem A metryczke ja znam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy zapytałeś grzecznie czy nie. Chodzi o to, że nie pomagasz nam, abyśmy pomogli Tobie. Nie ma gwarancji, że dostaniesz 100% - owe rozwiązanie, ale im więcej informacji podasz, tym większa szansa, że ktoś Ci pomoże. Powodów odrywania tkanki od szkieletu jest kilka - pasożyty, chemia, oświetlenie, cyrkulacja... 


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.