Jump to content
dadario

[S]Lampa do refugium, obudowa lampy- Strumień

Recommended Posts

Witam!!!

Trzeba trochę na wiosnę uporządkować składzik, dlatego do sprzedania znalazły się następujące elementy:

1. Lampa DIY do refugium. Niewielkich rozmiarów ale o sporej mocy lampa 9W do oświetlania refugium. Dzięki zastosowanym soczewką wiązka światła jest skupiona, przez co nie oświetla niepotrzebnie innych elementów sumpa a jednocześnie zapewnia dobrą penetrację światłem komory z glonami. W oryginale była to lampa dyskotekowa, jednak diody zamieniłem na 1W white full spectrum. Sterowanie za pomocą Sonofa automatyczne z programowaniem z poziomu komórki. Oczywiście sterownik zapakowany w hermetyczne pudełko, dlatego wilgoć czy nawet wodowanie mu nie groźne. Dla estetów trzeba było by poprawić malowanie, ponieważ była na szybko "machnięta" białym sprejem jednak coś się nie udało i cześć farby się zważyła no i została jeszcze na "mokro" przeze mnie starta, co widać na zdjęciach.  
Cena: 100zł (ewentualnie plus koszty wysyłki)
2. Obudowa lampy, coś dla majsterkowiczów, którzy chcieli by zrobić sobie fajną hybrydę. Dwie 24W świetlówki, w bardzo dobrym stanie odbłyśniki, nowe osłony (t5 akryl, "środek" szkło) 3nowe wentylatory 9cm ABB, jeśli człowiek dobrze się przyjrzy to widać kilka delikatnych wgnieceń. Miała w tym być moja lampa DIY ale trafiła mi się od kolegi Pandora no i projekt upadł i wylądował w szafie. 
Cena: 250zł  (ewentualnie plus koszty wysyłki)

Zapraszam do kontaktu przez PW lub tel: 501-956-717. 
Odbiór osobisty możliwy w Strumieniu

Pozdrawiam Szymon

IMG_20200224_145653.jpg

IMG_20200224_145710.jpg

IMG_20200224_145809.jpg

IMG_20200224_145827.jpg

IMG_20200224_145933.jpg

IMG_20200224_150009.jpg

IMG_20200224_150013.jpg

Edited by dadario (see edit history)

Up... 

Dzięki @Tester wróciło na swoje miejsce... 

up

Pompa RO sprzedana... 

hej hoooooo.... wiruje cały świat...

Up in the air.... 

A możesz podać całkowite wymiary obudowy lampy? To znaczy, długość, szerokość i wysokość? I poprosze o rezerwację, jesli można do czasu otrymania odpowiedzi, jeśli można, bo może podejdzie mi pod konikarium.

Niestety o 4 cm za długa, nie wejdzie mi w koronę :( Zwalniam rezerwację...

Swoją drogą  przy dostępności sterowników od Magu i modułów led, dziwię się że jeszcze leży.... hybryda - jak znalazł...

Edited by dale (see edit history)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.