Skocz do zawartości

Historia edycji

Jaszczur7

Jaszczur7

Podobny baniak do mojego, rozmiar ten sam, 80x40x40 samo szkło, ja prowadzę na matrix

Nie jestem specjalistą i nie chcę się wymądrzać bo uważam że z wiedzą jestem jeszcze w lesie. Może się mylę ale ten filtr co zastosowałeś to trochę mało. Wsadziles tam siporax gąbkę której trzeba się moim zdaniem pozbyć a gdzie miejsce na inne absorbery, purigen, phosguard, węgiel itp. ja mam na 2 kaskadach przez co mam do dyspozycji 4 koszyczki w jednym Matrix w drugim węgiel, w trzecim phosguard, a w czwartym reszta. I powiem ci szczerze że zamierzam przejść na sumpa bo słabo na tych kaskadach za mało to wszystko się kręci i filtruje. Jako że nie mam doktoratu... Możliwe że się mylę a w innym aspekcie popełniam błąd a filtracja jest wystarczająca. Ale wygoda sumpa wydaje mi się nieoceniona, nie miałem ale znam już ból filtrów kaskadowych. Wykorzystam je do nano kostek w przyszłości. I skoro zaczynasz posłuchaj rady i nie słuchaj ludzi w sklepach bo tutaj znajdziesz dużo lepsze rady! Najwyżej cię pojadą ale będzie to rozwijające.

 

Pozdrawiam powodzenia

Jaszczur7

Jaszczur7

Podobny baniak do mojego, rozmiar ten sam, 80x40x40 samo szkło, ja prowadzę na matrix

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.