Skocz do zawartości

Historia edycji

klossowski

klossowski

4 godziny temu, Tapajos32 napisał:

Moim zdaniem marketing - poza tym   w małej  powierzchni woreczka porowaty materiał dość szybko moim zdaniem zatka się detrytusem którego mikrocząsteczki zakleją mikropory…..

To wszystko zależy od akwarysty. Ja koszyki płuczę co tydzień w wodzie z podmianki, żadnego detrytusu nie mam, poza tym, ceramikę się podmienia tak jak wodę tylko rzadziej.  Co do gąbki, to przecież tam bakterie beztlenowe się nie osiedlą.....  co oczywiście nie zmienia faktu, że jest masa kostek na samej skale i podmianach i mają się świetnie :D

klossowski

klossowski

46 minut temu, Tapajos32 napisał:

Moim zdaniem marketing - poza tym   w małej  powierzchni woreczka porowaty materiał dość szybko moim zdaniem zatka się detrytusem którego mikrocząsteczki zakleją mikropory…..

To wszystko zależy od akwarysty. Ja koszyki płuczę co tydzień w wodzie z podmianki, żadnego detrytusu nie mam, poza tym, ceramikę się podmienia tak jak wodę tylko rzadziej.  Co do gąbki, to przecież tam bakterie beztlenowe się nie osiedlą.....  co oczywiście nie zmienia faktu, że jest masa kostek na samej skale i podmianach i ma się świetnie :D

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.