Skocz do zawartości

Historia edycji

MiniRafka

MiniRafka


Przeniesiony do Plagi

Post do usunięcia 

 

 

MiniRafka

MiniRafka

Witam ponownie. 

Moja mini plaga zatrzymała swój rozwój. Z piasku to coś zniknęło. Na skale są to rdzawo pomarańczowe plamki w formie nalotu, kurzu. Parę ognisk jest też na przedniej szybie. Czy mogą to być okrzemki?. Zdjęcie trochę marne ale jest to tak małe że ciężko to uchwycić. 

 

IMG_20200305_210329.jpg

MiniRafka

MiniRafka

Witam ponownie. 

Moja mini plaga zatrzymała swój rozwój. Z piasku to coś zniknęło. Na skale są to rdzawo pomarańczowe plamki w formie nalotu, kurzu. Parę ognisk jest też na przedniej szybie. Czy mogą to być okrzemki?. Zdjęcie trochę marne ale jest to tak małe że ciężko to uchwycić. 

 

MiniRafka

MiniRafka

Witam ponownie. 

Moja mini plaga zatrzymała swój rozwój. Z piasku to coś zniknęło. Na skale są to rdzawo pomarańczowe plamki w formie nalotu, kurzu. Parę ognisk jest też na przedniej szybie. Czy mogą to być okrzemki?. Zdjęcie trochę marne ale jest to tak małe że ciężko to uchwycić. 

IMG_20200304_191517.jpg

MiniRafka

MiniRafka

Witam ponownie. 

Moja mini plaga zatrzymała swój rozwój. Z piasku to coś zniknęło. Na skale są to rdzawo pomarańczowe plamki w formie nalotu, kurzu. Czy mogą to być okrzemki?. Zdjęcie trochę marne ale jest to tak małe że ciężko to uchwycić. 

IMG_20200304_191517.jpg

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.