Skocz do zawartości

Historia edycji

Nik@

Nik@

A moja pierwsza myśl była właśnie taka, że wirus zostal wytworzony w laboratorium (jako modyfikacja wirusa grypy)  i wypuszczony celowo. 

Według mnie jego celem nie było to, by zabić jak najwięcej osób, ale aby jak najszybciej się rozprzestrzenić. Eliminacja osób starszych i przewlekle chorych mogłaby być również celem, choć drugorzędnym.

Uważam, że ten wirus ma na celu pomoc stworzyc/uaktualnić/potwierdzić model rozprzestrzeniania sie lub/i model przebiegu choroby wśród różnych grup etnicznych pod dużo groźniejsza broń biologiczną lub/i wywołanie/zbadanie skutków ekonomicznych pandemii na swiecie

Nik@

Nik@

A moja pierwsza myśl była właśnie taka, że wirus zostal wytworzony w laboratorium (jako modyfikacja wirusa grypy)  i wypuszczony celowo. 

Według mnie jego celem nie było to, by zabić jak najwięcej osób, ale aby jak najszybciej się rozprzestrzenić. Eliminacja osób starszych i przewlekle chorych mogłaby być również celem, choć drugorzędnym.

Uważam, że ten wirus ma na celu pomoc stworzyc/uaktualnić/potwierdzić model rozprzestrzeniania sie lub model przebiegu choroby wśród różnych grup etnicznych pod dużo groźniejsza broń biologiczną.

Nik@

Nik@

A moja pierwsza myśl była właśnie taka, że wirus zostal wytworzony w laboratorium (jako modyfikacja wirusa grypy)  i wypuszczony celowo. 

Według mnie jego celem nie było to, by zabić jak najwięcej osób, ale aby jak najszybciej się rozprzestrzenić. Eliminacja osób starszych i przewlekle chorych mogłaby być również celem, choć drugorzędnym.

Uważam, że ten wirus ma na celu pomoc stworzyc/uaktualnić/potwierdzić model rozprzestrzeniania się.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.