Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

 

11 godzin temu, mr.greg napisał:

Dobrze myślałeś.Jesteś nim,przynajmniej dla mnie.Wystarczyło zajrzeć w mój profil.

Owszem jestem i jeszcze długo będę i nie narzekam z tego powodu, nie po to tu jestem żeby zwracać innym uwagę na bajzel w offtopie, każdy na forum się będzie uczył całe życie i garnął wiedzę od innych i to zapamiętaj. Po tekście zwołującym moderatora w offtopie to zacząłem wątpić. Co do profilu to nie widziałem. Dla mnie możesz mieć nawet napisaną powieść historyczną, bohaterską powieść etc... mieszkać z Putinem na Syberii i ganiać niedźwiedzie :D 
:horse: 
 

A skoro już mówisz o Hiszpanii to trochę zaczęło mi być Ciebie szkoda.
 

Mimo zgrzytów zdrowia życzę, bo i nas to zapewne niedługo dopadnie.

Pikal

Pikal

 

11 godzin temu, mr.greg napisał:

Dobrze myślałeś.Jesteś nim,przynajmniej dla mnie.Wystarczyło zajrzeć w mój profil.

Owszem jestem i jeszcze długo będę i nie narzekam z tego powodu, nie po to tu jestem żeby zwracać innym uwagę na bajzel w offtopie, każdy na forum się będzie uczył całe życie i garnął wiedzę od innych i to zapamiętaj. Po tekście zwołującym moderatora w offtopie to zacząłem wątpić. Co do profilu to nie widziałem. Dla mnie możesz mieć nawet napisaną powieść historyczną, bohaterską powieść etc... mieszkać z Putinem na Syberii i ganiać niedźwiedzie :D 
:horse: A skoro już mówisz o Hiszpanii to trochę zaczęło mi być Ciebie szkoda.
 

Mimo zgrzytów zdrowia życzę, bo i nas to zapewne niedługo dopadnie.

Pikal

Pikal

 

11 godzin temu, mr.greg napisał:

Dobrze myślałeś.Jesteś nim,przynajmniej dla mnie.Wystarczyło zajrzeć w mój profil.

Owszem jestem i jeszcze długo będę i nie narzekam z tego powodu, nie po to tu jestem żeby zwracać innym uwagę na bajzel w offtopie, każdy na forum się będzie uczył całe życie i to zapamiętaj. Po tekście zwołującym moderatora w offtopie to zacząłem wątpić. Co do profilu to nie widziałem. Dla mnie możesz mieć nawet napisaną powieść historyczną, bohaterską powieść etc... mieszkać z Putinem na Syberii i ganiać niedźwiedzie :D 
:horse: A skoro już mówisz o Hiszpanii to trochę zaczęło mi być Ciebie szkoda.
 

Mimo zgrzytów zdrowia życzę, bo i nas to zapewne niedługo dopadnie.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.