Skocz do zawartości

Historia edycji

Pikal

Pikal

Słyszałem, najpierw olać wirusa, potem płakać że jest tylu zarażonych na raz że nie ma możliwości opanowania, a na końcu robić z siebie ofiary, bo wirus zabija, na końcu prosić o lekarzy cały świat. Już tylko patrzeć jak w Szwecji się zacznie masowe chorowanie. Tamci podobno nic nie robią sobie z tego, wspomnicie moje słowa, oni też będą płakać że nagle tyle zachorowań i skąd tu wziąć sprzęt i lekarzy na tylu pacjentów na raz. Wtedy przyjadą bohaterowie pomagać obcym krajom, wolontariat w końcu nic nie kosztuje ;)

Rozumiem jakby rzeczywiście Włochy wprowadziły obostrzenia tak szybko jak powinny (bo byli świadomi zagrożenia) i widać by było że z problemem mimo zabezpieczania się przed ekspansją wirusa nie radzą sobie, to wtedy rozumiem, warto pomagać.

Pikal

Pikal

Słyszałem, najpierw olać wirusa, potem płakać że jest tylu zarażonych na raz że nie ma możliwości opanowania, a na końcu robić z siebie ofiary, bo wirus zabija, na końcu prosić o lekarzy cały świat. Już tylko patrzeć jak w Szwecji się zacznie masowe chorowanie. Tamci podobno nic nie robią sobie z tego, wspomnicie moje słowa, oni też będą płakać że nagle tyle zachorowań i skąd tu wziąć sprzęt i lekarzy na tylu pacjentów na raz. Wtedy przyjadą bohaterowie pomagać obcym krajom, wolontariat w końcu nic nie kosztuje ;)

Rozumiem jakby rzeczywiście Włochy wprowadziły obostrzenia tak szybko jak powinny (bo byli świadomi zagrożenia) i widać by było że problem mimo zabezpieczania się przed ekspansją wirusa nie radzą sobie to wtedy rozumiem, warto pomagać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.