Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Faktem jest że sklepy i sprzedaż internetowa chyba ruszy, jak nigdy dotąd

Tylko co z przesyłkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktem jest że sklepy i sprzedaż internetowa chyba ruszy, jak nigdy dotąd
Tylko co z przesyłkami
Allegro wprowadza smarta dla wszystkich za free [emoji14] a tak na poważnie to mniejsza możliwość złapania wirusa.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, krótko i dosadnie :D

Edytowane przez Pikal (wyświetl historię edycji)

:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolejna teoria spiskowa z 2018r.

Dziękuję nie ma za co ;) tak wiem wariat itd.



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To są te fake newsy ;) te same o których mówił "Mariusz Max Kolanko" w 2012r. o planach CIA, a teraz ta "chora baba" że to jest broń biologiczna ;) wszystko fikcja ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, =Fresz= napisał:

To są te fake newsy ;) te same o których mówił "Mariusz Max Kolanko" w 2012r. o planach CIA, a teraz ta "chora baba" że to jest broń biologiczna ;) wszystko fikcja ;)
 

Tak to są takie same fake newsy na miarę rewelacji Pana Jackowskiego :) Bazuja na prostym mechanizmie socjotechnicznym. Tak jak i te wszystkie romskie wróżki.
Rozumiem, że CIA odpowiada za Zika, Denga, MARS, SARS, gorączkę zachodniego Nilu i całą zarazę światową. Zaczynam wierzyć czytając ten wątek, że kosmici są wśród nas :D

P.s Za Hiszpankę też CIA odpowiada ? :D

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne teorie spiskowe tylko czysta statystyka. To trochę jak z wulkanami Jeśli wybuchał co 20 lat, i mija 22 a wulkan dymi, to z każdym dniem szansa na wybuch jest większa. może podymić jeszcze dzień, miesiąc, rok, ale na pewno któregoś dnia wybuchnie.

Ludzkość od zarania dziejów byłą co jakiś czas dziesiątkowana przez zarazy. Co jakiś czas pojawiał się wirus/bakteria, patogen który zabijał część społeczeństwa. Ostatnia duża epidemia to hiszpanka 100 lat temu. Im dalej od ostatniej epidemii tym statystycznie większa szansa, że taka się pojawi. Był SARS jako dobry kandydat, ale nie był idealny i został opanowany. Potem MERS, również udało się go opanować. Teraz mamy SARS-2, który już poszedł poza kontrolę we wszystkich krajach, poza Chinami. Ci, którzy liczą, że to się skończy w kilka tygodni to marzyciele. Żaden kraj nie wprowadził takich ograniczeń, jak Chiny. I każdy kraj pójdzie drogą włoską.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem cała gospodarka poprostu je***e, wszystko jest przewartosciowane na max, ceny nie mają pokrycia w realnej wartości. O ile na ten moment o robotę się nie boję to to czy moja firma dostanie za nią kasę to już inna bajka. Także ten... Tym razem jeżeli będę musiał likwidowac akwa to pitole już nie wracam :) wpuszczam neony i świecę latarką.


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Coltrane napisał:

wpuszczam neony i świecę latarką.

:D


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym tu się martwicie? Korona wirus nie przenosi się na ryby! Nasze hobby jest bezpieczne!


 

48a8a9a6b8f4f4ee866d96cfdef63c4cu1641a14

6953777_Sygnaturarybki1.jpg

56_1245071123.gif

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak,ale praktycznie jest bezpieczne póki ma się kto nim zająć,więc zgon akwarysty =zgony w akwarium

Edytowane przez Nuke (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, waldek123blau napisał:

Czym tu się martwicie? Korona wirus nie przenosi się na ryby! Nasze hobby jest bezpieczne!

gorzej jak prąd akwaryście wyłączą ;)


dużo zdjęć mojego akwarium https://www.facebook.com/tibireef/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Coltrane napisał:

gorzej jak prąd akwaryście wyłączą ;)

za miesiąc dwa to wystarczy jak przyślą rachunek ... nie jedno akwarium sam akwarysta wyłączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, chwialek napisał:

za miesiąc dwa to wystarczy jak przyślą rachunek ... nie jedno akwarium sam akwarysta wyłączy.

Jak dobrze, że ten problem od kilku dni zupełnie przestał mnie interesować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się, że za kilka dni USA przegonią Chiny z ilością zakażonych, od kilku dni po 10k nowych zakażonych przybywa. Tych potwierdzonych oczywiście.

Zastanawia mnie, dlaczego tyle krajów tak późno wprowadza restrykcje, skoro widać, że im wcześniej, tym wolniej się to rozlazi.

Taka mam teorie spiskowa, ze chcą wytrzebić starszych i chorych. 

Jak u Was w miejscowościach? 

U mnie w sklepach pełno, ale nadal sporo ludzi widac w sklepach, choć po ulicach nie łażą, nie siedzą na ławkach. Na poczcie kolejka, muszę nadać paczkę, a tam ludzie z rachunkami do płacenia stoją... Error. Zrezygnowałam dziś, spróbuję jutro, jak trafię, że nie będzie ludzi.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, chwialek napisał:

za miesiąc dwa to wystarczy jak przyślą rachunek ... nie jedno akwarium sam akwarysta wyłączy.

Nie bardzo rozumie,  czym taki rachunek za miesiąc czy dwa  będzie się różnił od tych poprzednich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, volf napisał:

Nie bardzo rozumie,  czym taki rachunek za miesiąc czy dwa  będzie się różnił od tych poprzednich.

Jak ktoś np nie będzie miał dochodów lub tylko częściowe. A koszty jak zawsze to można klęknąć ;)

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nik@ napisał:

Taka mam teorie spiskowa, ze chcą wytrzebić starszych i chorych. 
 

Ale nie umierają tylko starzy i chorzy.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 godzin temu, Nik@ napisał:

Taka mam teorie spiskowa, ze chcą wytrzebić starszych i chorych. 

Tutaj jest jeszcze szersza teoria spiskowa gdzie Ci co zostali wyleczeni mogą mieć problem z bezpłodnością przez koronawirusa ;) 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/koronawirus-w-sluzbie-depopulacji-chinscy-eksperci-sugeruja-ze-covid-19-moze-powodowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Nik@ napisał:

Zapowiada się, że za kilka dni USA przegonią Chiny z ilością zakażonych, od kilku dni po 10k nowych zakażonych przybywa. Tych potwierdzonych oczywiście.

Zastanawia mnie, dlaczego tyle krajów tak późno wprowadza restrykcje, skoro widać, że im wcześniej, tym wolniej się to rozlazi.

Taka mam teorie spiskowa, ze chcą wytrzebić starszych i chorych. 

Jak u Was w miejscowościach? 

U mnie w sklepach pełno, ale nadal sporo ludzi widac w sklepach, choć po ulicach nie łażą, nie siedzą na ławkach. Na poczcie kolejka, muszę nadać paczkę, a tam ludzie z rachunkami do płacenia stoją... Error. Zrezygnowałam dziś, spróbuję jutro, jak trafię, że nie będzie ludzi.

 

 

 

W Słupsku jestem w szoku. Zawsze lałem z tej miejscowości jako, że mieszkam tu od kilku lat dopiero a wcześniej całe życie w Trójmieście. No i co? Pusto. Wszędzie. No nieźle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, VDR napisał:

Ale nie umierają tylko starzy i chorzy.

Oczywiście, nie tylko, ale lwia część z tych zmarłych, to ludzie starsi, z chorobami przewlekłymi. 

Dziś o 20tej, czyli za około 15 minut na kanale YT Mama i stetoskop będzie live z wirusologiem. Obejrzę, jestem ciekawa. Mam nadzieję, że dowiem się interesujących  informacji nie tylko o samej koronie, ale ogólnie o wirusach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2020 o 12:58, volf napisał:

Bogu dziękować że epidemia "dopadła nas" w czasie rządów PIS. Aż strach pomyśleć o procencie śmiertelności gdyby rządziła platforma i spółka. 

Tylko On Ci pozostał, bo ten rząd który tak chwalisz jakiś czas temu odrzucił ustawę która miała wprowadzać powstanie rezerw na wypadek epidemii czy innych klęsk żywiołowych, począwszy od zaplecza w postaci ludzi, mobilnych szpitali czy magazynów a skończywszy na procedurach. Ale zamiast tego wprowadzili ustawę o inwigilowaniu "przeciw terrorystom", wpompowali grubą kasę i utworzyli komórki oraz zaplecze sprzętowe dzięki któremu mogą np. błyskawicznie przejąć twój telefon. Tyle że do tych danych służby porządkowe nie mają dostępu. Ale systemy działają i są ciągle "testowane".

W sytuacji kiedy wiedzieli że epidemia będzie wywalili 2 mld na tvpis - w końcu mają wybory do wygrania.

Teraz też wprowadzają kolejne ograniczenia byle tylko nie wprowadzić stanu wyjątkowego - bo by musieli wybory przekładać na dłuższy czas...

Lepiej żebyś nie wiedział jak walka z epidemią wygląda od strony służb zarządzanych przez ten wychwalany rząd...

Ty lepiej dziękuj ludziom że mimo takiego przywództwa tak dobrze walczą...


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dale napisał:

W sytuacji kiedy wiedzieli że epidemia będzie wywalili 2 mld na tvpis - w końcu mają wybory do wygrania.

Teraz też wprowadzają kolejne ograniczenia byle tylko nie wprowadzić stanu wyjątkowego - bo by musieli wybory przekładać na dłuższy czas...

:clapping


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.