Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, VDR napisał:

Ale wiesz, że nadmiar pewnych witamin może szkodzić w pewnych przypadkach ?  Widzisz, nie wiem czy wiesz ale bogata zróżnicowana dieta pod kątem witamin,mikro i makroelementów powoduje, że nie trzeba brać żadnych suplementów diety. Jak sama nazwa wskazuje suplementacja to uzupełnianie niedoborów. Jeśli zdrowo się odżywiasz - a to hasło musiałeś słyszeć już od wczesnych lat dziecięcych - nie ma potrzeby by łykać jakieś szemrane suplementy diety.  Już był jeden taki co leczył chłopca witaminą C z HIV, niestety dziecko zachorowało na AIDS - choć można było tego uniknąć.  Mam nadzieję, że nie pakujesz w dzieci kwas askorbinowy w dużych ilościach, żebyś później nie musiał ich leczyć z kamicy nerkowej.


Nie znam nikogo, kogo przyjmowanie witamin, wyleczyłoby z ciężkiej, poważnej choroby.  Efekt placebo potrafi robić cuda ale niestety często siła sugestii jest na tyle duża, że porzucają konwencjonalne leczenie na które później jest za późno. Pamiętasz może taki lek jak Oscillococcinum ? Takie małe białe kuleczki na przeziębienie, grype itp. Poszukaj informacji czym jest ten lek tak na prawdę i czy faktycznie cokolwiek leczy. A mimo to ludzie czują się po nim bardzo dobrze i twierdzą, że jest skuteczny. Dlaczego ?  Cóż ponoć cukier krzepi więc może to słuszna koncepcja.

Wybacz ale to nie zawiść a raczej pragmatyzm.

 

Od samego początku źle odczytałeś moje intencje, wziąłeś mnie za jakiegoś idola Zięby, urządziłeś na mnie nagonkę na czatboxie, szukałeś sobie sprzymierzeńców, a ze mnie zrobiłeś kozła ofiarnego po którym jeździliście sobie całe popołudnie, no ale ok, niektórzy żywią się takom energią.

Tylko pamiętaj o jednym, ja nigdy nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę kozłem ofiarnym, bo mam swój rozum, honor i kulturę osobistą.

Więc ja się pytam, po co mi to jeszcze piszesz, czy Ty naprawdę uważasz mnie za idiotę.

Piszesz mi o suplementach, o bogatej i zbilansowanej diecie, przytaczasz jakieś nieprzydatne dla mnie przykłady, a ja się Ciebie pytam gdzie w dzisiejszych czasach można kupić tak zdrową i zasobną we wszystkie witaminy, makro i mikroelementy żywność. A jeśli wskażesz mi takie miejsce to od razu też napisz dla jakiej części społeczeństwa wystarczy i czy przeciętnego Kowalskiego będzie na nią stać.

Ja wiem jak jest, i wiem jak stosować suplementy i kiedy, i ile, i jakie są potrzebne. Wiedzę tą zdobywałem latami, bo to mnie interesowało, bo dotyczyło bezpośrednio mnie.

 

A na koniec sugerujesz że pewnie się na niczym nie znam, i nie potrafię odróżnić wyzdrowienia od efektu placebo, ponieważ Ty nie znasz nikogo kto mógłby w ten sposób się wyleczyć, i to ma być argument.

To ja Ci powiem, że jeśli dożyjemy do zlotu w Ustroniu, to osobiście poznasz dwie takie osoby, tylko czy to cokolwiek zmieni, pewnie wyzwiesz nas od kłamców i rozpoczniesz lincz:D

 

Edytowane przez Many 1974 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, VDR napisał:

Gdzieś można poczytać na ten temat w naukowym czasopiśmie czy tylko w beletrystyce "Biblioteka Poznaj Świat", którą w komplecie w zasadzie mam na półce ?
:D
 

Jak dożyjemy do maja to wpadnę na godzinkę na grilla i pokaże Ci kilka osobistych zdjęć z różnych rejonów Amazonki, wtedy poznasz źródło moich wiadomości. Narazie trwaj w zdrowiu, w niepewności :welcome:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Many 1974 napisał:

Piszesz mi o suplementach, o bogatej i zbilansowanej diecie, przytaczasz jakieś nieprzydatne dla mnie przykłady, a ja się Ciebie pytam gdzie w dzisiejszych czasach można kupić tak zdrową i zasobną we wszystkie witaminy, makro i mikroelementy żywność

W sklepie kolego Mariusz w sklepie. Choć ja dodatkowo samemu hoduje sobie warzywa dla siebie.

5 godzin temu, Many 1974 napisał:

Piszesz mi o suplementach, o bogatej i zbilansowanej diecie,

Już pisałem, nie Tobie a dla innych. To, że zwracam się do Ciebie to akurat taka forma stylistyczna. To takie retoryczne pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi.

5 godzin temu, Many 1974 napisał:

To ja Ci powiem, że jeśli dożyjemy do zlotu w Ustroniu, to osobiście poznasz dwie takie osoby,

Wybacz ale w szamanów leczących witaminą C nie wierzę.

6 godzin temu, Many 1974 napisał:

Od samego początku źle odczytałeś moje intencje, wziąłeś mnie za jakiegoś idola Zięby, urządziłeś na mnie nagonkę na czatboxie, szukałeś sobie sprzymierzeńców, a ze mnie zrobiłeś kozła ofiarnego po którym jeździliście sobie całe popołudnie, no ale ok, niektórzy żywią się takom energią.

A jednak Pan Zięba Ci nie pomógł. Wybacz, ale to nie ja pisałem na temat minimum 95% prawdy tego co mówi szarlatan Zięba, nie urządzałem na czacie żadnej nagonki na Ciebie, nie szukałem żadnych sprzymierzeńców, nie robiłem żadnego kozła ofiarnego. Padł gdzieś Twój nick na czacie ? Chyba, że dyskusja o np. ceremonii kambo albo ayahuasce albo o szamanach z dżungli to o Tobie. Proponuje głębszy oddech i nie napinanie pośladków - to bardziej działa niż witamina C.

 

4 minuty temu, volf napisał:

Jak dożyjemy do maja to wpadnę na godzinkę na grilla i pokaże Ci kilka osobistych zdjęć z różnych rejonów Amazonki, wtedy poznasz źródło moich wiadomości. Narazie trwaj w zdrowiu, w niepewności :welcome:

To, że szamani używają pnączy i tego co znajdą w dżungli do leczenia określonych stanów to jedno. Przez lata wiedza była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Medycyna współczesna wiele rozwiązań przeniosła do nazwijmy to świata współczesnego, badając związki zawarte w tychże specyfikach. Ziołolecznictwo nadal używane jest również w medycynie naturalnej. Więc mnie to nie dziwi. Akurat mój stosunek do antybiotyków i lekarzy jest całkowicie negatywny bo antybiotyki są przez nich nadużywane. Natomiast moja wypowiedź dotyczyła 2 letniego leczenia antybiotykami (już sam okres leczenia zdrowemu na umyśle człowiekowi powinien coś dać do myślenia) i wyleczenia garstką czerwonych jagód.  Ja w domu mam zarówno szałwię, mięte jak i rumianek. Po co i dlaczego - jak byłeś w dżungli to zapewne wiesz ;)

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słuchajcie, nie żeby siać panikę czy głupio spekulować - tu mam nadzieje wypowie się @dadario, bo jest jakby najbliżej. Ale czy nie jest tak, że spekuluje się faktami jak podejrzewa, bodajże @Nik@

Do rzeczy - kolega wrócił z Czech, bo m.in tam prowadzi interesy. Wysoka temperatura, no objawy grypopochodne - tel. do Sanepidu z opisem co i jak, odpowiedź w słuchawce - siedzieć w domu, jak stan się pogorszy dzwonić na pogotowie. Hmm to ile takich osób jest w kraju?

No są zarobieni, a on nie wrócił z kraju bezpośrednio zagrożonego jak np. Włochy czy Niemcy. Więc pewnie to zwykle przeziębienie jest.

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Osmodeusz ale ja jej chcę być najbliżej... Minimum 1m...

Nie każde objawy grypopodobne to koroną. Mamy taki czas, że zachorowania na grypę sezonową a koronowirusa się zbiegły. Objawy tej drugiej jak tej pory są dosyć charakterystyczne. Wysoka gorączka (powyżej 38), znaczne osłabienie, poty, suchy uporczywy kaszel, duszność. Coś co pojawiło się w Europie ponieważ w Chinach przez geny było mniej zauważalne to czasowa utrata smaku i węchu. Liczę (aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że pewnie to moja naiwność), że osoby które zbierają wywiad robią to prawidłowo i wiedzą co robią. 

Wydolność systemu jest na tyle mała, że nie możemy robić testów "na zapas". Takie realia, za mało wyspecjalizowanych (z możliwością badania DNA) laboratoriów jak również za małe finansowanie tych badań. Wiem, że może to nasze statystyki narodowe fałszować ale ogólny trend jest optymistyczny. To znaczy wzrost zachorowań jest wolniejszy. 

Jakoś znacznie polityki bym w to nie mieszał. Testy, chorzy, przypadki, procedury to po prostu realia systemu, a politycy próbują te realia dostosować do swoich potrzeb. 

Po 3tyg Włochy miały tysiące osób w ciężkim stanie. My mamy ich kilkanaście. 

Co do klasyfikacji medycznej zgonów, która często jest ostatnio poruszana w mediach zwłaszcza na fb. Aby zgon był zaliczony jako "spowodowany koronawirusem" to wirus musi być powodem załamania wydolności organizmu powodującym zgon. Ostatnio przytaczany przypadek mniej więcej pokazuje, że nie jest to takie łatwe. Czy ktoś kto jest chory spadnie ze schodów i zgonie to powinien być w statystyce czy nie... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.03.2020 o 22:19, Nik@ napisał:

#NieJedzNietoperza #BedzieDobrze #ZostańWDomu

 

 :rofl:
A tak serio to ja jakbym wiedział ze w końcu coś pitolnie niebawem to będąc Billem tez bym sprzedał akcje Microsoftu zawsze to marne kilkanaście miliardów do przodu. „Przypadek? Nie sądzę” :whistle:

 

W dniu 26.03.2020 o 23:40, dadario napisał:


Chiny to aktualnie jedyny kraj na świecie który produkuje !nadmiar! środków ochrony indywidualnej. Chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami (a z racji, że przeszli to pierwsi nie mamy się od kogo uczyć). Nie wymagaj, aby w dzisiejszych czasach Polska dostała za kilka milionów PLNów darmowych materiałów, biznes każdy działa. A z tego co nieoficjalnie wiem, cena na wyroby chińskie jest atrakcyjna, bo mają tego od cholery, cała ich produkcja była na to nastawiona swojego czasu. Pozostają problemy logistyczno/prawno/ludzkie... Ale na to nikt nie ma złotego środka. 

 

a co ma się nadmiar produkcji do odpowiedzialności ? :)
 

cytat typka z opinii na onecie xD
„Chiny stosunkowo niewiele stracą na tym, zachorowało zaledwie ponad 30k ludzi. Ciekawe jak będzie z USA... nikt tego nie udowodni. Ruski dziwnie mało chorych mają, Białoruś robi wszystko żeby mieć jak najwiecej przypadków... tak jak imigrancka Szwecja, lekkoduszni Europejczycy, Ci będą liczyć zapewne największe straty w gospodarce... im więcej chorych tym dłuższy czas paraliżu gospodarki. Niedługo „zachód” będzie prosił się o prace w krajach środkowych.” 

Ostro...  wierzycie w to ?  :clowning

Edytowane przez Pikal (wyświetl historię edycji)

:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, VDR napisał:

W sklepie kolego Mariusz w sklepie. Choć ja dodatkowo samemu hoduje sobie warzywa dla siebie.

Już pisałem, nie Tobie a dla innych. To, że zwracam się do Ciebie to akurat taka forma stylistyczna. To takie retoryczne pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi.

Wybacz ale w szamanów leczących witaminą C nie wierzę.

A jednak Pan Zięba Ci nie pomógł. Wybacz, ale to nie ja pisałem na temat minimum 95% prawdy tego co mówi szarlatan Zięba, nie urządzałem na czacie żadnej nagonki na Ciebie, nie szukałem żadnych sprzymierzeńców, nie robiłem żadnego kozła ofiarnego. Padł gdzieś Twój nick na czacie ? Chyba, że dyskusja o np. ceremonii kambo albo ayahuasce albo o szamanach z dżungli to o Tobie. Proponuje głębszy oddech i nie napinanie pośladków - to bardziej działa niż witamina C.

 

Wyciągasz z kontekstu niektóre wyrywki moich wypowiedzi, te które są ci na rękę i do nich się ustosunkowujesz. Fajnie że masz możliwość uprawiać sobie warzywniak, ale powiedz to tym co mieszkają w większych miastach.

Zwracając się do kogoś bezpośrednio nie odbieram jako formę stylistyczną, i każdy na tym forum postępuje w ten sposób jak się chce zwrócić konkretnie do danej osoby, łącznie ze mną. A jeśli chcesz innym przekazać jakieś cenne informacje to rób to bezpośrednio, jak robią to inni.

 

A wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem moje pierwsze posty i cała ta rozmowa mogła pójść w innym kierunku.

Wyraźnie napisałem że odnoszę się tylko i wyłącznie do swoich doświadczeń i wyleczonych chorób. Wiedza którą się posłużyłem była zawarta między innymi w Pana Zięby pierwszej książce, która de facto nie była jego wiedzą, tylko zbiorem badań i doświadczeń innych lekarzy, o czym też wyraźnie napisałem. I to była cała moja przygoda z tym Panem.

Myślisz że swoje leczenie opierałem tylko na tym jednym źródle? Tak nisko cenisz Polskie społeczeństwo że zaraz sobie będą robić krzywdę. Każdy kto podejmuje się leczenia różnych chorób na które Pan doktor rozkłada ręce i mówi ,,leki do końca życia '', najpierw przewertuje masę informacji z różnych źródeł, głównie z konsultacji niezależnych lekarzy tych co prowadzą własną praktykę, a później kontaktuje się z osobami które już się pewnych dolegliwości pozbyły i chcą pomóc innym, a dopiero potem świadomie zaryzykują i spróbują, jak było w moim przypadku.  Jak już pisałem, jak ktoś będzie chciał to będzie szukał wiedzy, tym mocniej im bardziej będzie go to dotyczyło osobiście.

 

Jest to już ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, jak dalej chcesz mnie obrażać zasłaniając się dobrem innych to proszę bardzo, trzymaj się zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Nie kłućta się” ! Polityce mówimy NIE! :bow


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś "motorem" tego forum było targowisko dziś coronavirus...
Ciekawa ewolucja
W temacie się nie wypowiem bo wszędzie jest pełno informacji i specjalistów.
Ale myślę że zamiast snucia terori spiskowych przeplatanych politycznymi docinkami wolałbym poczytać np jak na kwarantannie przygotować z domowych produktów pokarm dla naszych podopiecznych, albo jak napisać przyjaznym językiem instrukcję prowadzenia akwarium dla sąsiada / kuzyna czy partnera żeby podczas "niedyspozycji akwarysty" utrzymali nasz zbiornik przy życiu - ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walker w sumie masz rację, o tym w sumie mało kto pomyślał... wydaje mi się ze jeśli bym zachorował to sąsiedzi baliby się pewnie nawet mi do domu wchodzić żeby się nie zarazić, Ew. Liczyć na rodzinę choć i tu w tym przypadku u mnie wszyscy mieszkają daleko ode mnie. Jedynym rozwiązaniem pewno karmnik automatyczny dla ryb , wyłączenie odpieniacza i niech się dzieje wola nieba przez 3 tygodnie czy 4 bo nie wiem ile czasu choruje się na to paskudztwo... może przeżyją.


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Many 1974 napisał:

Wyciągasz z kontekstu niektóre wyrywki moich wypowiedzi, te które są ci na rękę i do nich się ustosunkowujesz. Fajnie że masz możliwość uprawiać sobie warzywniak, ale powiedz to tym co mieszkają w większych miastach.

Hodowałem pomidory koktajlowe na balkonie. Wyhodowane w mieszkaniu w bloku od pestki. Wystarczyło na 3 miesiące. Ponadto już Ci pisałem, wszystko jest w sklepach, tylko trzeba umieć korzystać ze sklepów. Twój kontekst był prosty - minimum 95% tego co mówi Pan Zięba jest prawdą. Później jak spadła na Ciebie lawina krytyki zacząłeś się tłumaczyć, że chodziło Ci tylko o 95% tego co Ty czytałeś. No kuźwa - na forum przecież pełno jasnowidzów by wiedzieć co czytałeś. Gratuluję, poziom absurdu sięga zenitu.

48 minut temu, Many 1974 napisał:

Zwracając się do kogoś bezpośrednio nie odbieram jako formę stylistyczną, i każdy na tym forum postępuje w ten sposób jak się chce zwrócić konkretnie do danej osoby, łącznie ze mną.

A ja nie jestem Tobą i pozwól, że będę stosował pytania retoryczne bo dyskusja z Tobą jest po prostu jałowa jak pustynia Atakama. Szkoda na nią czasu i po raz kolejny mi to udowadniasz.

48 minut temu, Many 1974 napisał:

A wystarczyło przeczytać ze zrozumieniem moje pierwsze posty i cała ta rozmowa mogła pójść w innym kierunku.

Czytałem - najpierw napisałeś, że polecasz i że słuchałeś Pana Zięby. Jak napisałem, że nie da się tego słuchać, wyskoczyłeś z teoria o minimum 95% prawdy w tym co ten szarlatan mówi. Daruj sobie wykręcanie kota ogonem - wszystko jest na forum w chronologicznej kolejności.

48 minut temu, Many 1974 napisał:

Wyraźnie napisałem że odnoszę się tylko i wyłącznie do swoich doświadczeń i wyleczonych chorób.

No to się zdecyduj czy faktycznie wyraźnie to napisałeś bo jeszcze chwile temu, jak widać poniżej, pisałeś, że się nieprecyzyjnie wysłowiłeś.

15 godzin temu, Many 1974 napisał:

Nie studiowałem jego całego materiału, tylko to co mi było potrzebne na moje dolegliwości i to się sprawdziło, mój błąd źle się wysłowiłem.

Jak widzisz cały czas rozmijasz się z prawdą i to Ty tak kręcisz by wyjść z twarzą i wycofać się z durności, że minimum 95% tego co mówi Zięba jest prawdziwe. To nie ja kombinuję ja koń pod górę by się teraz wybielać, przy okazji wmawiając, że inni Cię obrażają - w tym ja. Mimo, że głównie odnosiłem się do Pana Zięby i jego durnot w dyskusji z Tobą.
Dalej idąc.

48 minut temu, Many 1974 napisał:

Tak nisko cenisz Polskie społeczeństwo że zaraz sobie będą robić krzywdę.

Jestem realistą. Skoro ich działalność przynosi zyski to znaczy, że ktoś te głupoty kupuje i ktoś ich utrzymuje bo inaczej dalej by pracował jako elektryk w masarni czy jako sprzątacz w resaturacji, albo cholera kto tam wie w saunie. Proste ? 
I nie chciałbym słyszeć o takich przypadkach jak ten:
https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rodzice-zaglodzonej-madzi-leczyli-ja-u-znachora/xnemsgp

Można być idiotą ? Można.

48 minut temu, Many 1974 napisał:

Jest to już ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, jak dalej chcesz mnie obrażać zasłaniając się dobrem innych to proszę bardzo, trzymaj się zdrowo.

W żadnym miejscu Cię nie obraziłem - pisałem o kretynie i szarlatanie Ziębie i jego pokroju cwaniakach a to że Ty się z nim utożsamiasz i odbierasz jakbym pisał o Tobie, to już Twoja osobista nadinterpretacja. Zastanów się tylko dlaczego tak się dzieje, że tak myślisz ? 


 

 

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki serio podajcie sobie rękę, teraz nie ma czasu na politykę, kto by nie rządził to i tak mamy przerąbane i nic nie zrobimy, możemy jedynie trzymać się razem bez politycznych preferencji jakie wcześniej nas podzielały, #BądzmyRazem!!! Sztama!:surrender


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pikal napisał:

Chłopaki serio podajcie sobie rękę, teraz nie ma czasu na politykę, kto by nie rządził to i tak mamy przerąbane i nic nie zrobimy, możemy jedynie trzymać się razem bez politycznych preferencji jakie wcześniej nas podzielały, #BądzmyRazem!!! Sztama!:surrender

Ale jaka polityka @Pikal ? :o O czym Ty teraz piszesz bo mam wrażenie, że wyskoczyłeś jak Filip z konopi. Co ma wspólnego szarlatan Zięba z polityką ? :o Chyba, że to się do czegoś innego odnosi :D

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyskoczyłem jak Filip z konopii żebyście podali sobie rękę, co w tym złego ?


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@dadario nie no nie życzę żebyś był bliżej;)

Chodziło mi,  że najprawdopodobniej jesteś najlepiej zorientowany jeśli, chodzi o procedurę.

Ja do wczoraj myślałem że jest ciut inaczej:unsure:

czyli mniej więcej, siedzieć w domu - w najbliższym czasie zrobimy test, czy coś tam

a tu, krótko - kontakt był, nie wiem

z rejonu zagrożonego - nie

w domu siedzieć, jak będzie gorzej dzwonić:lol:

 

Jak niegdyś w służbie zasadniczej - co jest, nogi bolą

Biseptol i trampki

Następnyyyyy

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Pikal napisał:

Wyskoczyłem jak Filip z konopii żebyście podali sobie rękę, co w tym złego ?

Pisząc jakieś bzdety o polityce, rządzących i braku czasu na nich ? Ja od takich tematów staram się trzymać z daleka. Dyskusja z Many1974 była na temat szarlatana Zięby i jemu podobnych - a na takich zawsze jest czas a w szczególności w tym momencie. Słyszałeś o klinice, która robiła testy na koronawirusa zakładając słuchawki na uszy i puszczając jakieś tam dzwięki ?  Co łaska ale 100 będzie bardzo dobrze. Dlatego właśnie teraz jest czas aby o tym mówić.

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i rzeczywiście Zięba lubi zwracać na siebie uwagę, ale kto takie rzeczy bierze na serio... niech sobie gada.


:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Pikal napisał:

Może i rzeczywiście Zięba lubi zwracać na siebie uwagę, ale kto takie rzeczy bierze na serio... niech sobie gada.

Oj uwierz, że jest sporo takich osób. Dzięki temu dalej mogą żerować :/


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zięba wmawia ludziom że koncerny farmaceutyczne chcą ich wydoić, a tymczasem sam robi to samo.

Co by nie mówić ten szarlatan jest geniuszem, jego spółki zarobiły grube miliony .

A wracając do tematu tu mozna podejrzeć aktualne liczby  https://www.worldometers.info/coronavirus/

Tabelka czerwona z każdym dniem coraz bardziej przeraża.

Edytowane przez Artur32 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc, zrobiliście Pañstwo śmietnik z tego dość interesującego wątku.
Weźcie sobie na wstrzymanie i nie popadajcie w niepotrzebne dywagacje.
Nawiasem mówiąc : Czy bywa tu jakiś moderator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie rzecz biorąc, zrobiliście Pañstwo śmietnik z tego dość interesującego wątku.
Weźcie sobie na wstrzymanie i nie popadajcie w niepotrzebne dywagacje.
Nawiasem mówiąc : Czy bywa tu jakiś moderator?

Jest to off top, więc kolego sory...

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mr.greg napisał:

Ogólnie rzecz biorąc, zrobiliście Pañstwo śmietnik z tego dość interesującego wątku.
Weźcie sobie na wstrzymanie i nie popadajcie w niepotrzebne dywagacje.
Nawiasem mówiąc : Czy bywa tu jakiś moderator?

Myślałem ze to ja jestem tu jeszcze newbie i nie mam nic do powiedzenia w porównaniu z chłopakami i dziewczynami, którzy siedzą tu już kilka dobrych lat a tu patrzcie, wyłonił się postrach moderatorów :bow już elespero wyjaśnił Ci, że to jest offtop, mam nadzieje , że zrozumiesz, jeśli nie to zapraszam do wygooglowania.

Edytowane przez Pikal (wyświetl historię edycji)

:baby:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, elespero napisał:

elespero:

Jest to off top, więc kolego sory...

Pewnie że tak.W tym dziale powstał temat o konkretnym tytule i tego powinniśmy się trzymać.

 

3 godziny temu, Pikal napisał:

Myślałem ze to ja jestem tu jeszcze newbie i nie mam nic do powiedzenia w porównaniu z chłopakami i dziewczynami, którzy siedzą tu już kilka dobrych lat a tu patrzcie, wyłonił się postrach moderatorów :bow już elespero wyjaśnił Ci, że to jest offtop, mam nadzieje , że zrozumiesz, jeśli nie to zapraszam do wygooglowania.

 Dobrze myślałeś.Jesteś nim,przynajmniej dla mnie.Wystarczyło zajrzeć w mój profil.

Co do tematu.Mieszkam obecnie w Hiszpanii i naprawdę zazdroszczę Wam tego że wirus,jak na razie ,nie sieje w Polsce spustoszenia.Moim skromnym zdaniem,obecny rząd zareagował w porę i dość rozsądnie.
Co do teorii spiskowych,są one jak najbardziej pożądane i potrzebne dla rozwijania naszego światopoglądu.Nie należy opierać naszych opinii na tym co nam narzuca oficjalny mainstream.Nasze rządy (ogólnie mam na myśli rządy europejskie) nie mają pojecia co się dzieje i jaka przyszłość nas czeka.Jedno jest pewne: to że kłamią.I drugie: to że odbije się to na naszych kieszeniach.
pozdrawiam
 

 

Edytowane przez mr.greg (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WalkerCo do pokarmu w czasie kwarantanny paczki do "kwarantannowców" docierają ? Jeśli tak to problem z głowy - pisze na forum ktoś z forumowiczów podsyła paczką lub jeśli jest z sąsiedztwa zostawia dwa blistry na podłodze przed drzwiami - taki forumowy wolontariat.Na obecną chwilę sklepy nadal prowadzą wysyłki - temperatura zewnętrzna pozwala na dosłanie pokarmów. Nawet jeśli karmimy obficie to rybciom głodówka "wakacyjna" niewiele zaszkodzi.
Bardziej martwił bym się po teście pozytywnym - jeśli wówczas ktoś wpadł by na pomysł odkażania mieszkania.

Ale masz rację temat przeszedł do kategorii porad co lepsze Lekarz, Weterynarz, Znachor, Szaman, a być może Anty-szczepionkowiec. W tle została wmieszana lekka nuta polityczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mr.greg, bo Hiszpanie jak i włosi to idioci. Nie było by takiej tragedii w Hiszpanii, gdyby nie robili początkiem marca wielotysięcznych manifestacji..
W samym Madrycie wzięło udział ponad 100tys ludzi. A Madryt był tylko jednym z wielu miast gdzie było to organizowane.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.