Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Koronawirus to robota obcych, jak wytrzebią połowę ludności to wyślą oddziały szturmowe i przeprowadzą inwazję. Dlatego jedynym słusznym posunięciem jest przerwanie szycia maseczek i uruchomienie produkcji zielonych kombinezonow,  wtedy będzie można przeprowadzić kontratak z zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to już kosmici nas nawiedzają..:smile_tongue: :smilieA13: :smile_approve:


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, =Fresz= napisał:

No ciekawe czy to o czym pisałem wcześniej się zmaterializuje emoji14.png
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/czy-na-skutek-koronawirusa-bedziemy-znakowani-przez-wladze-jak-za-okupacji

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pieruny będzie ściągał:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ufoludy przyjdą kiedy indziej [emoji14] teraz jest inny problem heh

 

Beti za profilowe 10 na 10 ;)

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, =Fresz= napisał:

No ciekawe

W każdej linijce ze dwa razy pojawia się "podobno", to wiesz co jest warty taki tekst? Podobno to da się wydoić byka;-) Podobno jeden góral konia od jedzenia odzwyczaił. Serio Freszu, nie czytaj tyle tego chłamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Słony leszcz napisał:

Podobno to da się wydoić byka;-) Podobno jeden góral konia od jedzenia odzwyczaił. Serio Freszu, nie czytaj tyle tego chłamu.

Gdzieś tam zawsze ziarnko prawdy jest..ale z tym bykiem to :D pojechałeś...


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Beti napisał:

Gdzieś tam zawsze ziarnko prawdy jest..ale z tym bykiem to :D pojechałeś...

Ja mam już po prostu przesyt tego typu niusów związanych z koronawirusem w necie. Ktoś... być może... podobno... prawdopodobnie... Jakieś jedno zdanie wciągnięte nie wiadomo skąd lub całkiem wyssane z palca, a do tego masa ozdobników podkręcających emocje. To wszystko to są tak ewidentne manipulacje, wprost z pierwszych stron podręczników dla studentów socjologi, psychologii i innych "jogi". Jak się to czyta, to można się roześmiać, ale jak wydawałoby się rozsądni ludzie zaczynają powtarzać, to trochę się robi niewesoło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Forum to miejsce gdzie można dyskutować na każde tematy w tym o głupotach ;) także o dojeniu byka hehe nikt, a przynajmniej ja do niczego nie przekonuje i namawia. Jaka będzie przyszłość to się przecież okaże.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, =Fresz= napisał:

Forum to miejsce gdzie można dyskutować na każde tematy w tym o głupotach ;) także o dojeniu byka hehe nikt, a przynajmniej ja do niczego nie przekonuje i namawia. Jaka będzie przyszłość to się przecież okaże.

Ja już tyle końców świata przeżyłem - że nic mi nie straszne. A aż tak długo nie żyję. Ostatni raz przeżyłem koniec świata całkiem niedawno - bo w 2019 kiedy wielka asteroida miala minąć tak blisko Ziemi by jej bezpośrednio zagrażać. Coś okolice Bożego Narodzenia. I co kilka miesięcy natrafiam na takie teksty.

Czipowanie ludzie ? Słyszę o tym odkąd upowszechnił się RFID, znany już od lat 40tych. Mieli 80 lat by go wszczepić :D Dwa - po co mieliby wykorzystywać koronowirusa skoro według spiskowców robi się to od dawna przy obowiazkowych szczepieniach niemowlat :D  Jednym słowem już dawno jestes zaczipowany.

Na czacie wrzuciłeś mi filmik jakiegoś człowieka który wierzy, że na Ziemi żyją jaczuro-ludzie i że jest nim Elżbieta II i któryś tam z Bush`ów.
Krzysiek - wolę poczytać Lema i Tobie też polecam - przeczytaj "Solaris" - a nie czytujesz jakąś literaturę sci-fi niskich lotów ;) 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sezonowa grypa jest gorsza jak covid 19, tabelka może też być celowo tak zrobiona ale powiecmy ze jest prawdziwa, no to jestem w szoku.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ że gdyby nie cała machina która działa w tej walce z covid 19 to może z przodu była by jeszcze jedna jedynka albo inna cyfra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Coronholio napisał:

Tylko zauważ że gdyby nie cała machina która działa w tej walce z covid 19 to może z przodu była by jeszcze jedna jedynka albo inna cyfra. 

Zgadza się, jestem tylko ciekawa czy w innych przypadkach tez tak dziala machina, alkohol, papierosy itp tu raczej  biznes jest...


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze biznes ale swiadome niszczenoe zdrowia a pandemia to złe zestawienie. Jeśli miałbym wpływ na co idą moje podatki to zdecydowanie nie na leczenie palaczy, niech za ich leczenie płaca koncerny tytoniowe. Może niech ktoś poszuka takiego zestawienia w krajach gdzie nie walczy się z covid, może Szwecja jak tam wygląda śmiertelność grypy do covid. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale  czekaj...jak tabelka  pokazuje sezonowa grypa ma więcej, a co mamy?

szczepionki,  leki i inne cuda a jednak jest więcej i też walczymy jak z covid 19 tylko w inny sposób, nie mozna powiedzieć że "NIE"


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie środki nie są wydawane jak na covid i takie restrykcje a jednak poziom zbliżony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W Polsce przez koronawirusa spadła umieralność o 40% ;) mniej wypadków, mniej nieudanych operacji itd [emoji14] zakłady pogrzebowe mają problem.


W USA zgłoszono petycję w celu zbadania udziału Billa Gatesa w „nadużyciach medycznych” i „zbrodni przeciwko ludzkości” https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-usa-zgloszono-petycje-w-celu-zbadania-udzialu-billa-gatesa-w-naduzyciach-medycznych-i


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freszu ... to nie ma sensu ...

Podobno lemingi juz się zapisuja po szczepionki od Billa ...

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2020 o 11:17, =Fresz= napisał:

mniej nieudanych operacji

Szukałeś źródła tych danych???? Jakiś "prezes" jakiegoś związku pogrzebowego rzucił w eter, że spadek umieralności ma związek z tym, że jest utrudniona dostępność leków, lekarzy i odwołano operacje planowe... Głupota jakich mało... Kolejna "gwiazdka" chce wypłynąć na temacie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... tak dadario - u mnie w rodzinie odwołano dwie planowane operacje do odwołania.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, R.I.P napisał:

.... tak dadario - u mnie w rodzinie odwołano dwie planowane operacje do odwołania.

PK

Myślisz, że przez odwołanie tych operacji w Polsce ZMALAŁA śmiertelność i firmy pogrzebowe mają problemy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... pisze tylko że odwołują planowane operacje.

Lekarze wystawiaja diagnozy przez telefon ... czy nie uważasz że jest to nienormalne?

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dadario napisał:

Myślisz, że przez odwołanie tych operacji w Polsce ZMALAŁA śmiertelność i firmy pogrzebowe mają problemy???

Wiesz  , wpisy w necie trzeba brać na luza , bo inaczej już dawno musiał bym kałacha odkopać . 

Powiedz lepiej jak tam w robocie  . Mam wieści bezpośrednie z wawy i radomia  i  nie zazdroszczę . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SU1 Co dyżur przypadek/podejrzenie... W sumie jak do tej pory zgodnie z statystyką czyli stany lekkie. 
Mam kontakt z załogami z Tychów czy Raciborza, tam to już średnio, wszyscy pacjenci potwierdzeni, kiepskie warunki, "stygmatyzacja" poza pracą. 
No i ciężkie przypadki, chociaż nie cięższe niż w normalnych szpitalach. Trochę inne zasady, jeśli ktoś na respiratorze się zatrzymuje nie ma sensu go reanimować (zabrakło mu rezerwy tlenowej pomimo respiratora więc więcej nie ma możliwości zrobić, ECMO niestety dostępne dla nielicznych (3na śląsku)). Ogólnie ludzie się rodzą i umierają pomimo czy z wirusem. 
W mojej pracy niestety obserwuję skutki "medialnej nagonki" i szukania sensacji. Ludzie boją się przychodzić do szpitali, siedzą puki mogą w domach aż pomoc z naszej strony jest niemożliwa. Smutne to trochę a niestety częste... 
Personel medyczny powoli przestaje się liczyć... Łatanie tonącego statku kupą. Znajoma dostała "powołanie" do izolatorium, jest pielęgniarką która samotnie wychowuje nastolatkę taki paradoks. Zasada prosta: masz pracować 24h/dobę tak długo jak dasz radę psychicznie, jak wysiądziesz, masz jeszcze 10dni kwarantanny, potem wymaz i jak jesteś zdrowy wracasz do domu i czekasz na następny "turnus".  Robota nie jest specjalnie trudna czy ciężka (wydawanie posiłków i leków, podstawowe pomiary, zbieranie wymazów, papierologia). Psychicznie to tortury. Masz "pokój hotelowy" który dzielisz razem z współpracownikiem. Wyjścia poza pokój tylko do pacjentów oraz do śluzy po dostarczane posiłki. Stary TV, kiepski internet, zerowa szansa na "prywatność". 

Dobry temat na film... Niekoniecznie romantyczny... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.