Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w tym roku na wakacjach w Małopolsce i na Podkarpaciu. I gdzie nie byliśmy to ludzie pracujący w turystyce mówili - wirus to jakaś ściema. Nie znam nikogo kto był chory. Teraz te powiaty są czerwone.
U mnie w mieście mieszka około 100tys osób. Pracuje w firmie z około 200 osobami jeszcze, gdzie większość ma kontakt z około 50 innymi losowymi ludźmi dziennie.
Robi się z tego siec tysięcy ludzi, a nikt nie zna osoby z "siewcą śmierci".
Ja osobiście slyszelem o jednym przypadku, bezobjawowym.
Szpitale puste, brak trupów leżących na ulicach [emoji1787]


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No pewnie.
Polecam poczytać lub obejrzeć o ostatniej transplantacji płuc młodej osoby po covid. Jego płuca mu się po prostu zapadły.
Naturalnie to ściema a Bill Gates chce szczepić ludzi microchipami żeby śledzić arcy ciekawe życie Janusza i Grażyny podczas ich drogi z grilla do kibla.
 
 
Oczywiście że chcą śledzić ludzi.
W jakim świecie ty żyjesz?
Widzisz, jeżeli wiesz o kimś wszystko, to jesteś w stanie zrobić z taką osobą wszytko. Zaraz powiesz że za duzo filmów? Nie, takie są realia. Władza chciałaby znać każdy krok każdego Janusza z działki.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, elespero napisał:

U mnie w mieście mieszka około 100tys osób. Pracuje w firmie z około 200 osobami jeszcze, gdzie większość ma kontakt z około 50 innymi losowymi ludźmi dziennie.
Robi się z tego siec tysięcy ludzi, a nikt nie zna osoby z "siewcą śmierci".
Ja osobiście slyszelem o jednym przypadku, bezobjawowym.

A ile z tych osób miało test na koronawirusa? Bo "nikt nie zna" to mało precyzyjne i rzetelne dane, które nie stanowią dowodu na cokolwiek 

Edytowane przez goclik (wyświetl historię edycji)

232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ile z tych osób miało test na koronawirusa? Bo "nikt nie zna" to mało precyzyjne i rzetelne dane, które nie stanowią dowodu na cokolwiek 
A widziałeś kiedyś jakąkolwiek chorobę, wirusa bez objawowego?
Ja nie i wielu lekarzy również, lecz oni są szybko uciszani.
Dla mnie ten temat jest totalnie bez sensu.
Jeżeli chcecie to żyjcie sobie w ciemnogrodzie.
Mi to zwisa co inni robią.
Mam niezłą beke z tutejszych wypocin [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

A propo testów, to w Niemczech robią tylko tym co mają jakiekolwiek objawy lub mieli styczność.
Córka znajomych miała niby pozytywny wynik. Mieszka razem z matką, ojcem i bratem. No i dziwne, dlaczego oni mieli negatywny? Przecież zarazić się tak łatwo.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, elespero napisał:

Oczywiście że chcą śledzić ludzi.
W jakim świecie ty żyjesz?
Widzisz, jeżeli wiesz o kimś wszystko, to jesteś w stanie zrobić z taką osobą wszytko. Zaraz powiesz że za duzo filmów? Nie, takie są realia. Władza chciałaby znać każdy krok każdego Janusza z działki.


Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Dobra, to daj mi znać jak już ruszy masowa produkcja chipów. Pewnie dostaniesz info z pierwszej ręki od jaszczuroludzi walczących o płaską ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to daj mi znać jak już ruszy masowa produkcja chipów. Pewnie dostaniesz info z pierwszej ręki od jaszczuroludzi walczących o płaską ziemię.
Nawet nie masz pojęcia jak bardzo już jesteśmy wszyscy inwigilowani, a co dopiero będzie za jakiś czas.
Ale to nie mój problem ze ludzie robią "beee" i idą ślepo za tym co media mówią. [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, elespero napisał:

A widziałeś kiedyś jakąkolwiek chorobę, wirusa bez objawowego?
Ja nie i wielu lekarzy również, lecz oni są szybko uciszani.
Dla mnie ten temat jest totalnie bez sensu.
Jeżeli chcecie to żyjcie sobie w ciemnogrodzie.

 

13 minut temu, elespero napisał:

Nawet nie masz pojęcia jak bardzo już jesteśmy wszyscy inwigilowani, a co dopiero będzie za jakiś czas.
Ale to nie mój problem ze ludzie robią "beee" i idą ślepo za tym co media mówią. emoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png


Jak mniemam swoje wypowiedzi opierasz na własnych badaniach i doświadczeniach? Czy wybierasz z mediów tylko te informacje, które odpowiadają Twoim poglądom i idziesz za nimi robiąc "beee"? 


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, goclik napisał:

 


Jak mniemam swoje wypowiedzi opierasz na własnych badaniach i doświadczeniach? Czy wybierasz z mediów tylko te informacje, które odpowiadają Twoim poglądom i idziesz za nimi robiąc "beee"? 

Trochę racji ma odnośnie inwigilacji ale to każda osoba posiadająca telefon/smartfon lub korzystająca z netu. Nie ma co się oszukiwać, przykładem jest Pegasus software.

Ale to tyle.

Co do reszty do szarlatańskie brednie i wręcz niebezpieczne rozpowiadanie bzdur za które powinni ludzie dosłownie odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... widać że nic nie wiedzie o testach RT-PCR ... o ich skuteczności i co o nich mówił sam twórca.

Poczytajcie choć trochę a później szarżujcie po forum.

Nie dociera do was prawda ? ... trudno , my uświadomieni , wolni ludzie jakoś sobie z tym poradzimy.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.

https://www.donald.pl/artykuly/Q44NwqRD/zdrowotne-fake-newsy-klikaja-sie-na-facebooku-4-razy-lepiej-niz-wiadomosci-z-wiarygodnych-zrodel

:mooning

Ogromne zasięgi już są tragiczne w skutkach. Jak informuje 
American Journal of Tropical Medicine and Hygiene
, bezpośrednio w wyniku dezifonrmacji na temat koronawirusa na całym świecie mogło 
umrzeć około 800 osób
. 5800 osób zostało przyjętych do szpitali. Wielu z nich przyjmowało środki czyszczące.
Edytowane przez FajnyRadziu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna uwaga ... Socha nie jest przeciwko szczepieniom tylko przeciwko przymusowi szczepień a to chyba robi dużą różnicę ... nie?

:2guns:

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mniemam swoje wypowiedzi opierasz na własnych badaniach i doświadczeniach? Czy wybierasz z mediów tylko te informacje, które odpowiadają Twoim poglądom i idziesz za nimi robiąc "beee"? 
Ostatnio unikam mediów. Nie ma nic w nich wiarygodnego. I to nie ważne czy to Media polskie, niemieckie czy z USA. We wszystkich chodzi o jedno, zmanipulować obywateli.
I te informacje są całkiem jawne, otwarcie się o tym mówi. Służby nie mają zakazu o tym rozmawiać. Wystarczy pogadać z kimś z CBŚ lub Bundespolizei. Składa się tak że mam tu i tu znajomych. Mogą wiedzieć o tobie wszystko, bez twojej zgody i nikt ich za to nie ukarze.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, R.I.P napisał:

Ważna uwaga ... Socha nie jest przeciwko szczepieniom tylko przeciwko przymusowi szczepień a to chyba robi dużą różnicę ... nie?

:2guns:

PK

No, super, tylko skuteczność szczepionek spada jeśli jest mix ludzi zaszczepionych i nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nudny ten korona wirus dali by jakis update...
2020 jako tako się zaczynał, a nudny się zaczyna robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, elespero napisał:

Ostatnio unikam mediów. Nie ma nic w nich wiarygodnego. I to nie ważne czy to Media polskie, niemieckie czy z USA. We wszystkich chodzi o jedno, zmanipulować obywateli.
I te informacje są całkiem jawne, otwarcie się o tym mówi. Służby nie mają zakazu o tym rozmawiać. Wystarczy pogadać z kimś z CBŚ lub Bundespolizei. Składa się tak że mam tu i tu znajomych. Mogą wiedzieć o tobie wszystko, bez twojej zgody i nikt ich za to nie ukarze.

Z całym szacunkiem ale ameryki nie odkryłeś. W dziejach ludzkości od zawsze manipuluje się tłumem w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób i zakresie. Po to zbierane są każdego rodzaju statystyki. Idąc na zakupy do sklepu jesteś manipulowany na każdym kroku, a co dopiero gdy chodzi o politykę, zdrowie itp.
Tu nie chodzi o wiarę temu czy tamtemu. We wszystkim trzeba mieć zdroworozsądkowe podejście. Podobnie jest z koronawirusem. Czy koronawirus istnieje? Z całą pewnością. Czy jest zaraźliwy? Tak. Czy mogę zarazić bliskich? Tak. Czy chciałbym ich zarazić? Nie. Biorąc to wszystko pod uwagę stosuję się do wytycznych - zakładam maseczkę (nawet jeżeli nie mam takiego obowiązku), nie dotykam twarzy, dezynfekuję ręce. I nie mają na to wpływu żadne media czy janek z wioski, który twierdzi, że nikogo chorego nie spotkał. Ani jedno, ani drugie nie jest wiarygodne. Czy panikuję? Możesz tak mówić. Ja twierdzę, że dbam o zdrowie swoje i bliskich, których mam w różnym wieku i w różnym zdrowiu. Czy masz robić podobnie? To już zależy od Ciebie.

Btw. szkoda, że żaden z krzykaczy, którzy twierdzą, że koronawirus to ściema nie pójdzie pomóc do szpitali. Myślę, że pracownicy chętnie skorzystaliby z dodatkowych rąk do pracy. I na odzieży ochronnej można by zaoszczędzić, bo skoro to ściema to pewnie by takowej nie potrzebowali.

Dużo zdrowia! Resztę sobie kupicie


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z całym szacunkiem ale ameryki nie odkryłeś. W dziejach ludzkości od zawsze manipuluje się tłumem w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób i zakresie. Po to zbierane są każdego rodzaju statystyki. Idąc na zakupy do sklepu jesteś manipulowany na każdym kroku, a co dopiero gdy chodzi o politykę, zdrowie itp.
Tu nie chodzi o wiarę temu czy tamtemu. We wszystkim trzeba mieć zdroworozsądkowe podejście. Podobnie jest z koronawirusem. Czy koronawirus istnieje? Z całą pewnością. Czy jest zaraźliwy? Tak. Czy mogę zarazić bliskich? Tak. Czy chciałbym ich zarazić? Nie. Biorąc to wszystko pod uwagę stosuję się do wytycznych - zakładam maseczkę (nawet jeżeli nie mam takiego obowiązku), nie dotykam twarzy, dezynfekuję ręce. I nie mają na to wpływu żadne media czy janek z wioski, który twierdzi, że nikogo chorego nie spotkał. Ani jedno, ani drugie nie jest wiarygodne. Czy panikuję? Możesz tak mówić. Ja twierdzę, że dbam o zdrowie swoje i bliskich, których mam w różnym wieku i w różnym zdrowiu. Czy masz robić podobnie? To już zależy od Ciebie.

Btw. szkoda, że żaden z krzykaczy, którzy twierdzą, że koronawirus to ściema nie pójdzie pomóc do szpitali. Myślę, że pracownicy chętnie skorzystaliby z dodatkowych rąk do pracy. I na odzieży ochronnej można by zaoszczędzić, bo skoro to ściema to pewnie by takowej nie potrzebowali.
Dużo zdrowia! Resztę sobie kupicie
Przez ostatnich kilka tygodni minimum raz w tygodniu bywałem w szpitalu. Jednej z większych Klinik w Niemczech, nie ma śladu odnośnie korony. Wchodzisz do gabinetu lekarza, a on mówi proszę ściągnąć maseczkę to nie ma sensu.
Maja odgórnie narzucone pewne rzeczy i muszą ich przestrzegać bo stracą pracę. Otwórz oczy człowieku.
Ja też idąc na zakupy zakładam ta maseczkę, ale tylko dlatego aby nie dostać kary...
Jak były wybory i spędy ludzi to nikt nie wymagał maseczek, a teraz? Wyjdź z ciemnogrodu!

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, elespero napisał:

Przez ostatnich kilka tygodni minimum raz w tygodniu bywałem w szpitalu. Jednej z większych Klinik w Niemczech, nie ma śladu odnośnie korony. Wchodzisz do gabinetu lekarza, a on mówi proszę ściągnąć maseczkę to nie ma sensu.
Maja odgórnie narzucone pewne rzeczy i muszą ich przestrzegać bo stracą pracę. Otwórz oczy człowieku.
Ja też idąc na zakupy zakładam ta maseczkę, ale tylko dlatego aby nie dostać kary...
Jak były wybory i spędy ludzi to nikt nie wymagał maseczek, a teraz? Wyjdź z ciemnogrodu!

Nie wiem jak to jest w niemczech, ale w polsce zwykłe szpitale nie leczą korony. I w nich również nie ma korony. Od tego są specjalnie wyznaczone szpitale. Jeden jest 10 km od mojego miejsca zamieszkania. Jedź do takiego.
U znajomego w firmie było ponad 40 przypadków. U innego nie chcą podać oficjalnej liczby. Niech będzie, że żyje w ciemnogrodzie, a Ty jesteś tym postępowym.


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz mi jak się ma ilość zachorowań do przypadków śmiertelny? Chyba słyszysz w mediach że robią co jakiś czas ileś tysięcy testów więcej  i co ? ... ilość  "wykrytego" covida nieznacznie się zwiększa ( patrz niżej ) a  ilość zmarłych na " covid " praktycznie stoi w miejscu. Czyli co ? ... ilość testów 300% więcej a zmarłych tyle samo? Nadal nie kumasz czy udajesz?

Czy ty pojmiesz wreszcie że te testy pokazują jakiś wycinek genotypu który posiada wiele wirusów z którymi żyjemy od lat?

Dlatego te testy są tak mało wiarygodne i nie mogą służyć do diagnozy tego wirusa i kwalifikacji pacjenta do leczenia na covid a jedynie do badań naukowych.

PK

Edytowane przez R.I.P (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.08.2020 o 12:14, elespero napisał:

A widziałeś kiedyś jakąkolwiek chorobę, wirusa bez objawowego?

Tak sobie pozwolę pierwszy z wynik od wujka

https://www.mp.pl/pacjent/choroby-zakazne/choroby/zakazenia-wirusowe/158163,zakazenia-wywolane-przez-wirusy-herpes-hhv-6-hhv-7-i-hhv-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagę, wszystko i na temat.


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem okazję witać się z osobą w starszym wieku i rozmawiać w bliskiej odległości u której w rodzinie (żona i córka) 2 dni później okazało się że ma covida (klient nie). Żona i córka klienta czuła się jak przy przeziębieniu. Po około tygodniu kolejny test i był już negatywny a pacjent zdrowy, po kolejnym tygodniu następny i znowu negatywny. U mojej żony w pracy jedna osoba też miała okazję się zarazić covidem i podobna sytuacja rodzina 4 osobowa z czego 2 tylko "przeziębione".

Nie bójcie się od 18 września rządy państw europejskich będą wprowadzać kolejny "lockdown" w tym na pewno Polska. Zacznie się od Hiszpanii. Ludzie będą tracić pracę ;) 

P.s. pacjenci siedzieli w izolacji domowej bez żadnego leczenia...

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.