Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, =Fresz= napisał:

Co tu taka cisza?:p

Niemcy twierdzą, że testy PCR nie są w stanie wykryć infekcji koronawirusem https://tylkomedycyna.pl/wiadomosc/niemcy-twierdza-ze-testy-pcr-nie-sa-w-stanie-wykryc-infekcji-koronawirusem

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
 

A na koncu zródło - zmianynaziemi :D :D  A jak poszukasz to ten tekst w takiej samej albo podobnej formie krąży po wszystkich portalach antycovidowych :D

A tu masz oryginał:

https://www.berliner-zeitung.de/news/berliner-oppositionspolitiker-bezweifelt-sinn-von-pcr-tests-li.117128

tu masz tłumaczenie (nie znam niemieckiego wiec nie wiem na ile udane).

https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https://www.berliner-zeitung.de/news/berliner-oppositionspolitiker-bezweifelt-sinn-von-pcr-tests-li.117128

A teraz najlepsza zabawa dla małych dzieci:

Znajdź różnice pomiędzy artykułami :D

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jednak temat żyje [emoji14]

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kolęda? w sumie święta idą :P


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórca m/i Warszawskiej syrenki zarażony ,leży w szpitalu pod tlenem . 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Świąt nie będzie i ferii ;)

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, elespero napisał:

Jak patrzę co się dzieje w Polsce to strach przejść przez granicę.:clowning

P.S.

Znaczy to co podają media. :ph34r: jakaś paranoja.

Paranoja to jest na żywo ,Kufa naprawdę jestem zdziwiony . Media - odbierasz oo panika i temat , a tu na żywca takie jaja w około i taki 
Monty Python że szczęka opada ,niestety też jak  słyszysz że kogoś może raz  dwa w życiu spotkałeś ale kojarzysz  i już go nie ma i to jakie okoliczności temu towarzyszyły to nie jest do śmiechu .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, SU1 napisał:

Paranoja to jest na żywo ,Kufa naprawdę jestem zdziwiony . Media - odbierasz oo panika i temat , a tu na żywca takie jaja w około i taki 
Monty Python że szczęka opada ,niestety też jak  słyszysz że kogoś może raz  dwa w życiu spotkałeś ale kojarzysz  i już go nie ma i to jakie okoliczności temu towarzyszyły to nie jest do śmiechu .

Ale to tylko w Polsce takie cyrki. Lekarz Cię nie przyjmie bo covid. No kurde.. 3 tygdnie temu znajomego z przed kilku lat bolał brzuch. Oczywiście nie przyjęli go do szpitala bo nie ma miejsc itp. itd.   po sekcji okazało się że miał zator. 37 lat, zostawił syna 11 letniego i żonę po wypadku.

Więc Ku*wa.. Wy mieszkający w Polsce na to pozwalacie.. Jest tu sporo "prywaciarzy" płacących składki i podatki, za co? Za to że nie ma opieki zdrowotnej? Za to aby Milicja mogła napir*alać ludzi? 

Śmiech na sali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, elespero napisał:

Ale to tylko w Polsce takie cyrki. Lekarz Cię nie przyjmie bo covid. No kurde.. 3 tygdnie temu znajomego z przed kilku lat bolał brzuch. Oczywiście nie przyjęli go do szpitala bo nie ma miejsc itp. itd.   po sekcji okazało się że miał zator. 37 lat, zostawił syna 11 letniego i żonę po wypadku.

Więc Ku*wa.. Wy mieszkający w Polsce na to pozwalacie.. Jest tu sporo "prywaciarzy" płacących składki i podatki, za co? Za to że nie ma opieki zdrowotnej? Za to aby Milicja mogła napir*alać ludzi? 

Śmiech na sali...

Polak przyzwyczajony do dymania  . Jak dla mnie to ciągle mamy PRL tyle że bardziej konsumpcyjny . Ale co zrobisz , nie masz tu żadnych praw . A kiwnij palcem w złą stronę i pociąg po tobie przeciągną . 
 


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ujowe źródło ale jest [emoji14]

 

„Mieszkam w 5-cio gwiazdkowym hotelu, siedzę w pustym szpitalu” - lekarz o pracy w szpitalu na Stadionie Narodowym https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mieszkam-w-5-cio-gwiazdkowym-hotelu-siedze-w-pustym-szpitalu-lekarz-o-pracy-w-szpitalu-na

 

Teraz mówili o tym w TV więc chyba nie ujowe [emoji14]

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, SU1 napisał:

Polak przyzwyczajony do dymania  . Jak dla mnie to ciągle mamy PRL tyle że bardziej konsumpcyjny . Ale co zrobisz , nie masz tu żadnych praw . A kiwnij palcem w złą stronę i pociąg po tobie przeciągną . 
 

Nie raz z żoną się zgadzamy że dobrze zrobiliśmy że wyjechaliśmy i nasze dzieci nie będą się w tym chorym kraju wychowywały.

Nie wyobrażam sobie "telediagnozy" dziecka. Zabił bym takiego lekarza jak by mi nie przyjął osobiście dziecka i go nie zbadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie raz z żoną się zgadzamy że dobrze zrobiliśmy że wyjechaliśmy i nasze dzieci nie będą się w tym chorym kraju wychowywały.

Nie wyobrażam sobie "telediagnozy" dziecka. Zabił bym takiego lekarza jak by mi nie przyjął osobiście dziecka i go nie zbadał.

Dokładnie. Mamy rodzinę w DE i tam normalnie lekarz cały czas w przychodni przyjmuje, a u nas strach i musi być diagnoza przez tel hehe

 

Ech znowu te ujowe źródło.

Wirusolog z Cambridge: „Lockdown i maski to największe oszustwo wszech czasów” https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wirusolog-z-cambridge-lockdown-i-maski-najwieksze-oszustwo-wszech-czasow

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, elespero napisał:

Nie raz z żoną się zgadzamy że dobrze zrobiliśmy że wyjechaliśmy i nasze dzieci nie będą się w tym chorym kraju wychowywały.

Nie wyobrażam sobie "telediagnozy" dziecka. Zabił bym takiego lekarza jak by mi nie przyjął osobiście dziecka i go nie zbadał.

Moje chłopaki alergicy ,astmatycy . Nie panikujemy , przyzwyczajeni do kiepskiego samopoczucia .W domu arsenał leków . 2 x tylko karetkę wzywałem . Oby dwaj mają niepełnosprawność  .
Jest gorzej , dzwonie 2 dni do przychodni , to idę  . mam 400 m .
Idzie pielęgniarka , była na zakupach , mówię  co i jak ta  biegiem spierddd . i drze sie że proszę dzwonić ( a jestem 4 m od niej ) .mówię po raz drugi ta jeb drzwiami  . 
Pomyślcie co czułem , miałem chęć wejść tam z tymi drzwiami . 


ps : Miałem okazję zwiewać za granice .Straszny błąd że nie skorzystałem  . Tu jest takie bagno że ręce opadają .


summary.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taka ciekawostka z dyżuru... TK pacjenta w trakcie Covida. 65rocznik... 

To białe to powinny być płuca... 

OIOM wita ale prawda może być nieprzyjemna... 

IMG_20201122_204102_compress58.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie ile taka osoba musiała przyjąć patogenów że jest tak chora.

Bo chyba przyznać można że nie każda osoba się zaraża identycznie, tz ktoś przyjmie mniej takiej dawki i przejdzie to łagodniej. 

Szymon jak to jest ?


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się ilość... Wystarczy że pojedynczy wirion przebije się przez barierę ochronną. A jak trafi na podatny to kończy się źle. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, dadario napisał:

Taka ciekawostka z dyżuru... TK pacjenta w trakcie Covida. 65rocznik... 

To białe to powinny być płuca... 

OIOM wita ale prawda może być nieprzyjemna... 

IMG_20201122_204102_compress58.jpg

A masz też takie zdjęcie od osoby która całe życie paliła lub ma inne choroby płuc i z tego wieku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja opiszę swoją historię.

22 października dowiadujemy się, że u syna w klasie jest covid.
25 młody ma 38,5 C. Nic więcej. Po 1 dniu spadek do 37,5.
27 drugi młody zaczyna kaszleć i ma 37,5. Trwa to 1 dzień
31 ja mam 38,5 bóle w klatce, ból kości, ścięgien, pleców, mięśni (ciężko opisać)
4 listopada brak węchu i smaku.
10 listopada wszystko przechodzi.

Wymazu nie robiłem.

Teraz zrobiłem test na przeciwciała z krwi (ilościowe) i... Nie mam i nie miałem covida.

Żona... Bez objawów

2 młodych w testach kasetkowych mają przeciwciała IgG.
Ja i żona wynik ujemny.

I bądź tu mądry...

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@elespero niestety nie. Ale zapewniam Cię, że nawet starzy górnicy palący całe życie fajki bez filtra, po przejściu gruźlicy nie mają takiej degeneracji tkanki płucnej jak niektóre osoby z covidem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dadario napisał:

@elespero niestety nie. Ale zapewniam Cię, że nawet starzy górnicy palący całe życie fajki bez filtra, po przejściu gruźlicy nie mają takiej degeneracji tkanki płucnej jak niektóre osoby z covidem. 

 

Według mnie jest wiele innych groźniejszych chorób/wirusów które zabijają dziennie więcej osób. Nie rozumiem z czego robią taką panikę. Aaa... już wiem, aby ogłupić ludzi.

Paranoja. U mnie w mieście jest jedna z większych i jedna z najlepszych klinik w DE, pusta!!! tu wszystko odbywa się normalnie. Niewyobrażalne co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no dokładnie w DE jest inaczej lekarze normalnie przyjmują, bez problemu można się dostać, wiadomo trzeba zachować dystans i maseczka.
Czy wierzę w covid? sam nie wiem co mam myśleć, wydaje mi się że jest to rodzaj jakiejś grypy.
Bardziej wszystko poruszone przez media czy jeszcze rok temu mówiono ile ludzi zachorowało na grypę czy podawali ilu ludzi zmarło z powodu grypy czy też powikłań, nic nie słyszałem w wiadomościach.
Najbardziej denerwuje mnie to że zamykają Polskie przedsiębiorstwa firmy, a takie sklepy zachodnie jak lidl, biedronka, Castorama, itd w nich nie ma covid tam ludzie pracują cały czas, od 2 lat te same twarze i ci sami znajomi z którymi rozmawiam, mówią że nie było ani 1 przypadku zachorowań.
Troszkę to dziwi mnie zwykłego szaraka, ale co ja mogę, mogę tylko wyrazić część swojej opinii.

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, elespero napisał:

Według mnie

Może na tym stwierdzeniu warto zakończyć dalszą dyskusję. 

Prosił bym jednocześnie o zaprzestanie porównywania Polski i Niemiec w sprawie ochrony zdrowia i walki z Covidem. Przepaść dzieląca te kraje pod względem nakładów finansowych, dostępności opieki, organizacji, dyscypliny oraz ogólnego podejścia społeczeństwa w stosunku do własnego zdrowia jest niewyobrażalna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Bardziej wszystko poruszone przez media czy jeszcze rok temu mówiono ile ludzi zachorowało na grypę czy podawali ilu ludzi zmarło z powodu grypy czy też powikłań, nic nie słyszałem w wiadomościach. 

 

 Bo umierało przez ostatnie lata tyle ilu teraz dziennie. Rozumiesz już dlaczego media trąbią o tym cały czas, że to nie jest lekka grypa ?

Masz w tym wątku linki do stron PZH. Z punktu widzenia mediów problem grypy nie istnieje. Nie mniej jak przy granicy pojawiło się ognisko odry kilka lat temu to media równie głośno o tym mówiły.

 

 

 

Najbardziej denerwuje mnie to że zamykają Polskie przedsiębiorstwa firmy, a takie sklepy zachodnie jak lidl, biedronka, Castorama, itd w nich nie ma covid tam ludzie pracują cały czas, od 2 lat te same twarze i ci sami znajomi z którymi rozmawiam, mówią że nie było ani 1 przypadku zachorowań. 

 

 Zakrzywienie rzeczywistości antycovidowcom wychodzi doskonale.

 

https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykul/kolejna-biedronka-zamknieta-z-powodu-koronawirusa-pracownicy-w-kwarantannie

 

No i jak to się ma do tego co napisałeś ? Wystarczyło jedno hasło w google.

 

 

 

Troszkę to dziwi mnie zwykłego szaraka, ale co ja mogę, mogę tylko wyrazić część swojej opinii. 

"Zwykle szaraki tak mają". Najbardziej się dziwią jak lekarz ich informuje, że nie mają płuc i powinni pożegnac się z rodziną.

 

 

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.