Skocz do zawartości
Mr_Garden

Koronawirus co o tym wszystkim myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszy przynajmniej, że przyznałeś, że wrzucacie byle jakie bzdury. Bycie trollem internetowym tez nie jest zabronione i masz pełne prawo nim być, jeśli masz taką ochotę [emoji4] 
Mogę z całą przyjemnością sądzić ze piszesz o sobiez że jesteś forumowym Trolem, wystarczy spojrzeć na ilość wpisów i samemu osądzić kto Troli w internecie[emoji2958][emoji2958][emoji2958]

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Alcoholik napisał:

Mogę z całą przyjemnością sądzić ze piszesz o sobiez że jesteś forumowym Trolem, wystarczy spojrzeć na ilość wpisów i samemu osądzić kto Troli w internecieemoji2958.pngemoji2958.pngemoji2958.png

A od kiedy to ilość wpisów a nie treść o tym świadczy ? :D :D :D Nawet tego nie ogarniasz ? 

A tak w ogóle:

image.png.b35e336ed507ff1e21024adfb950cf9d.png

 

Dalej zakrzywiaj rzeczywistość farmazonami. 

Cytat

Tłumaczenie z języka angielskiego-W slangu internetowym troll to osoba, która publikuje w społeczności internetowej podburzające, nieszczere, dygresyjne, obce lub nie na temat wiadomości z zamiarem sprowokowania czytelników do wyrażania emocjonalnych reakcji lub manipulowania ich postrzeganiem. Wikipedia (angielski)

Coś wspominałeś niedawno o podpuszczaniu ?  :D :D Trollo Classico. 

 

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 https://twitter.com/Arachnidualny/status/1403430908397604872?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1403430908397604872%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=http%3A%2F%2Fappyet_base%2F

 

 

 

 

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Teoria spiskowa?:p



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, =Fresz= napisał:

Oj tam oj tam

Czyli że kontrola jakości działa, wyłapała pomyłkę i zniszczono błędną partię. Z tego artykułu tyle wynika. To chyba dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
12 minut temu, chwialek napisał:

Czyli że kontrola jakości działa, wyłapała pomyłkę i zniszczono błędną partię. Z tego artykułu tyle wynika. To chyba dobrze?

No świetnie że się udało, ciekawe czy wszystko tak wyłapują, trzeba w to wierzyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, =Fresz= napisał:

No świetnie że się udało, ciekawe czy wszystko tak wyłapują, trzeba w to wierzyć ;) 

Oj trzeba wierzyć lub wszędzie szukać teorii spiskowych.

Jeśli masz obawę przed nano technologią zastanów się czy wprowadzając nano czipy których tak się obawiasz do wody butelkowanej są w stanie dostać się do Twojego organizmu? Jedząc mięso wieprzowe karmione szczepionkami i antybiotykami to czy jest to zgodne z ruchem antyszczepionkowym?
Idąc dalej jesz zapewne warzywa poddane modyfikacjom bo marchew ma być prosta, długa i gruba. Dodatkowo musi być odpowiednio zasilona aby była słodka i soczysta, bez grama nalotów na skórce...

Wg tych teorii powinniśmy jeść kamienie one nic nie wchłoną.

A równocześnie używasz smartfona, pewnie facebooka, for internetowych, bankowości elektronicznej, korzystasz z bankomatów i komunikacji miejskiej. Jesteś tak prześwietlony iż otoczenie wie lepiej od Ciebie jaki kolor gaci ubrałeś rano, za ile i gdzie je nabyłeś, oraz jaki jest twój dzisiejszy stan zdrowia. Wiedzą to bez "nano technologii" i szczepionek z którymi starasz się walczyć.

W teoriach spiskowych jest jedna prawda ... umrzemy. Za 10, 20, 50 czy 100 lat bo każdego z nas to czeka. Żyjmy zatem tu i teraz a postępu tak samo jak głupoty i wiedzy nie zatrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba wierzyć lub wszędzie szukać teorii spiskowych.

Jeśli masz obawę przed nano technologią zastanów się czy wprowadzając nano czipy których tak się obawiasz do wody butelkowanej są w stanie dostać się do Twojego organizmu? Jedząc mięso wieprzowe karmione szczepionkami i antybiotykami to czy jest to zgodne z ruchem antyszczepionkowym?
Idąc dalej jesz zapewne warzywa poddane modyfikacjom bo marchew ma być prosta, długa i gruba. Dodatkowo musi być odpowiednio zasilona aby była słodka i soczysta, bez grama nalotów na skórce...

Wg tych teorii powinniśmy jeść kamienie one nic nie wchłoną.

A równocześnie używasz smartfona, pewnie facebooka, for internetowych, bankowości elektronicznej, korzystasz z bankomatów i komunikacji miejskiej. Jesteś tak prześwietlony iż otoczenie wie lepiej od Ciebie jaki kolor gaci ubrałeś rano, za ile i gdzie je nabyłeś, oraz jaki jest twój dzisiejszy stan zdrowia. Wiedzą to bez "nano technologii" i szczepionek z którymi starasz się walczyć.

W teoriach spiskowych jest jedna prawda ... umrzemy. Za 10, 20, 50 czy 100 lat bo każdego z nas to czeka. Żyjmy zatem tu i teraz a postępu tak samo jak głupoty i wiedzy nie zatrzymasz.
Amen

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można tych wszystkich lekarzy wypowiadających się o covid19 i zachęcających do szczepień porównać do fachowców co nakłaniali do brania kredytów fe frankach. Tu lekarze biorący od koncernów farmaceutycznych kasę a tam ekonomiści i bankowcy mówiący że to jest dla ciebie najlepsze. Jedni i drudzy zero odpowiedzialności jak coś się złego wydarzy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, albanos72 napisał:

W sumie to można tych wszystkich lekarzy wypowiadających się o covid19 i zachęcających do szczepień porównać do fachowców co nakłaniali do brania kredytów fe frankach. Tu lekarze biorący od koncernów farmaceutycznych kasę a tam ekonomiści i bankowcy mówiący że to jest dla ciebie najlepsze. Jedni i drudzy zero odpowiedzialności jak coś się złego wydarzy.  

Chyba na odwrót. To antyszczepionkowców można porównać do tych co brali kredyty we frankach. A banksterów do tych wszystkich szarlatanów, "lekarzy" medycyny naturalnej itp nakłaniających do zażywania wit C i innych wlewów.   Bo przy pierwszym większym problemie zdrowotnym antyszczepionkowcy lecą do lekarza i kupują leki od tych koncernów farmaceutycznych, zamiast leczyć się ziołami u wsiowych szeptuch, szarlatanów medycyny neutralnej i innych żerujących na ludzkiej krzywdzie.  Wtedy już koncerny są ok, oddziały położnicze są ok, na operację do szpitala zamiast do "średniowiecznego" znachora. Tak samo z frankowiczami - dopóki "franek" stał nisko to było zajeb.... i brano bez opamiętania kredyty, jak cena "franka" poszła w górę to biegiem po pomoc bo raty w pln skoczyły do poziomu ponad to co się zarabia. Typowa hipokryzja  i krótkowzroczność.  

P.s W zasadzie to idioci brali kredyty w walucie, w której nie dostają wypłaty lub nie mieli kont walutowych we franku  by oszczędzać w tej walucie na czarną godzinę. 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, VDR napisał:

Chyba na odwrót. To antyszczepionkowców można porównać do tych co brali kredyty we frankach. A banksterów do tych wszystkich szarlatanów, "lekarzy" medycyny naturalnej itp nakłaniających do zażywania wit C i innych wlewów.   Bo przy pierwszym większym problemie zdrowotnym antyszczepionkowcy lecą do lekarza i kupują leki od tych koncernów farmaceutycznych, zamiast leczyć się ziołami u wsiowych szeptuch, szarlatanów medycyny neutralnej i innych żerujących na ludzkiej krzywdzie.  Wtedy już koncerny są ok, oddziały położnicze są ok, na operację do szpitala zamiast do "średniowiecznego" znachora. Tak samo z frankowiczami - dopóki "franek" stał nisko to było zajeb.... i brano bez opamiętania kredyty, jak cena "franka" poszła w górę to biegiem po pomoc bo raty w pln skoczyły do poziomu ponad to co się zarabia. Typowa hipokryzja  i krótkowzroczność.  

P.s W zasadzie to idioci brali kredyty w walucie, w której nie dostają wypłaty lub nie mieli kont walutowych we franku  by oszczędzać w tej walucie na czarną godzinę. 

 

Co nie zmienia postaci rzeczy że tak samo naganiano ludzi do kredytów we frankach jak do szczepień. Dokładnie ten sam mechanizm tylko na mniejszą skalę. Dlaczego koncerny farmaceutyczne nie biorą odpowiedzialności za szczepionki na covid19. Po co szczepić ludzi którzy przeszli covid19 przecież maja przeciwciała przez ponad rok. Po co szczepić dzieci które chorują bezobjawowo. Ogólnie po co szczepić skoro po szczepieniu i tak można zachorować i zarażać. Może wystarczy wyszczepić tych najbardziej narażonych.  Ile razy koncerny po kilku latach wypłacały odszkodowania bo wychodziło że szczepionka na grypę miała skutki uboczne. Dlaczego nie pracują nad lekami z takim zapałem jak nad szczepionką bo będą mogli zarobić na szczepieniach szczepiąc ludzi rok w rok zamiast dać lekarstwo człowiekowi raz na jakiś czas. Banda dysydentów na początku mówiła że maseczki nie chronią przed wirusem i do niczego się nie nadają, te same mendy po kilu miesiącach zmieniły zdanie chyba tylko po to żeby siać przerażenie w ludziach. Tak się skupili na walce z korona wirusem że wymordowali 100000 ludzi z innymi chorobami. Jeszcze te szczucie na ludzi którzy myślą inaczej. Prawie wszystkie te osoby tak jak ja mają zastrzeżenia do szczepień przeciw covid19 a są wrzucane do jednego worka z antyszczepionkowcami. Jest sporo lekarzy którzy maja inne zdanie, niestety ogranicza się im prawo do wypowiedzi. Przypomniało mi się jeszcze jak miesiąc temu mówili że w Polsce po szczepieniu zmarło 190 osób a tydzień temu Niedzielski powiedział że zmarło 80 . Pytam się gdzie jest te 110, zmartwychwstali? Po co tyle fałszywych filmów w telewizji puszczali. Gdzie ci ludzie umierający na ulicy. Kościół z trumnami ludzi co utonęli podczas przeprawy z Afryki pokazany jako kościół z trumnami zmarłych na covid. Karetki pod szpitalem w Londynie niby przywożące chorych na covid a były to zdjęcia po zamachy w metrze. Terminal na lotnisku w Birmingham miał być kostnicom gostek pojechał dowiedzieć się na lotnisko czy tak jest to pracownicy mieli oczy większe od głowy.  Plus jeszcze wiele innych o których mi się nie chce już pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz mnie mimo naganiania do kredytów we frankach, żaden bankster nie namówił, bo tak jak pisałem - tylko idiota by brał kredyt w walucie, w której nie zarabia albo nie robił oszczędności w walucie w której ma kredyt. Zresztą samo zadłużanie się ponad stan posiadania jest mało rozsądne. 


Co do Twoich pytań: 

Po co szczepić ?  Jeśli chodzi o dzieci ? O PIMS miałeś powyżej, coraz więcej badań, które nie niosą dobrych informacji na temat przejścia Covid-19 przez dzieci. Ogólnie po co się szczepić ? Bo ryzyko zachorowania drastycznie spada. To tak jakbyś zadał pytanie - po co przechodzić na zielonym świetle skoro na czerwonym też można. Pewnie nie raz przeszedłeś i żyjesz - ryzyko jednak większe, szczególnie na dużej ruchliwej ulicy. To tak jakbyś pytał - po co skakać ze spadochronem, przecież są na świecie ludzie, którzy spadli z dużej wysokości bez spadochronu i żyją. Np z 10 tys metrów. Nie wierzysz ? Poszukaj info na temat Vesny Vulović.  Skoro jej się udało, czemu miało by się Tobie nie udać ?  Powtórzysz jej "wyczyn" ? Czy może zabierzesz spadochron bo szansa przeżycia wzrośnie ? Po co szczepić ?  Odpowiedź jest prosta - żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania. Nie trzeba się wysilać by to zrozumieć. Ja statystykę miałem w szkole podstawowej. Trzeba również rozumieć co się czyta w ulotce danej szczepionki, w szczególności przeciwskazania i w kwestionariuszu przed szczepieniem wpisywać prawdę. 

 

Co do pracy nad lekami ?

Skąd wiesz, że nie pracują z większym zapałem ? Wypuszczenie leku plus patent na jego produkcje na X lat to podobny zysk co z ogólnoświatowej akcji szczepieniowej, która może być jednorazowa.  Wiesz ile Pfizer zarobił na Viagrze - która w zasadzie była na coś innego ?  Patent w US wygasł w zeszłym roku a sprzedają ją od bodajże 98, jeśli dobrze pamiętam. A to nie jest najlepiej sprzedawany produkt Pfizera.  Mają bardziej sprzedające się medykamenty. Oczywiście, że na szczepionkach też zarabiają. Nie znam firmy czy to dużej czy małej, która by nie chciała pracować na swój zysk. Choć jeśli chodzi o Covid to parę firm zabawiło się w "filantropów" i np. nie opatentowały swoich szczepionek. Mówiąc wprost chodzi o amerykańską Moderne i  niemiecki BionTECH, partner Pfizera. 

Co do maseczek - było setki razy, tu już pisane o co chodzi z maseczkami - jak widać nadal nie dotarło, że Szumowski nadal twierdzi, że maseczki Cie nie chronią i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Maja chronić innych przed Tobą. A skuteczność ograniczenia transmisji wirusa została potwierdzona badaniami nie na początku pandemii a w późniejszym okresie. Ale to trzeba ogarniać kalendarz i linię czasu by ogarniać wypowiedzi z lutego 2020 z sytuacją późniejszą czy obecną.  W międzyczasie znacznie więcej dowiedzieliśmy się o samym koronawirusie. 

Chętnie również posłucham odpowiedzi na resztę pytań.

Kto i kiedy mówił, że po szczepieniach zmarło 190 osób - możesz przytoczyć źródło i autora ?  Liczę, że odpowiesz - bo Internet milczy na ten temat. 22 kwietnia była mowa o 63 osobach, które zmarły w ciągu 4 tygodni od szczepienia.  

Bieżący raport masz tutaj:

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne   

Pod koniec strony jest PDF z raportem. Możesz sobie pociągnąć raz na jakiś czas i porównać czy nie wyleciały jakieś dane. Ale czekam, z ciekawością na tą wypowiedź o 190 osobach zmarłych. Mam nadzieje, że nie będzie tak jak ze statystykami @=Fresz= z Tanzanii :clowning

Ile razy wypłacano odszkodowania po szczepieniach na grypę ? Na ile osób zaszczepionych ? Chodzi mi o takie duże, masowe odszkodowania. Tylko proszę dane z normalnego źródła a nie z jakiegoś portalu z końca pleców.  Ja znam jeden głośny przypadek, dotyczący szczepionki na AH1N1 - Pandemrix. I przestępczy proceder z Grudziądza gdzie bez wiedzy pacjentów testowano szczepionkę na H5N1. W sumie więcej nie kojarzę jakiś takich głośnych przypadków dotyczących grypy. Chętnie poszerzę swoją wiedzę w tym temacie więc zamieniam się w słuch. Ile razy wypłacano odszkodowania po szczepieniach na grypę w stosunku do ilości przeprowadzonych szczepień ?

Sporo lekarzy mówi co innego  ? Ilu jest "lekarzy" antyszczepionkowców ? Ogranicza się im prawo do wypowiedzi ?  W 21 wieku ? Gdzie jest Telegram, TOR wraz darknetem, jubitubi i inne serwisy video, gdzie jest facebook, messenger - setki for ? Kto im ogranicza prawo ? Jakieś widmo je knebluje ? Po za tym co znaczy sporo ?  Ilu wymienisz ? Ziębę, może Zielińskiego z mojego rodzinnego miasta, eksperta od małż ? Czerniaka ?  Wymienisz 40 ? 50 ? To jest sporo ? Na ponad 142 tys lekarzy zarejestrowanych w Polsce ? Sporo to by było - 10tys lekarzy a nie garstka tych, którzy próbują zbić kapitał tak jak Andrew Wakefield. A może chodzi Ci o Hałata i jemu podobnych ? Ilu w tym całym PSNLiN jest członków ? Ilu z nich na słynnej konferencji czytało z kartek ? :D Dla mnie masakra - mogli się chociaż nauczyć na pamięć tego co tam mieli napisane, tylko po co skoro naiwni kupią - wszak nazwa stowarzyszenia jest taka clickabajtowa. Tyle, że samo wpisanie do nazwy słowa niezależny nie czyni nikogo niezależnym. Pomijam już stek bzdur jakie padły z ust tego gremium. Czekam tylko jaki jest prawdziwy cel tego stowarzyszenia. Wystarczy popatrzeć na rejestr.io. 

Co do jednego zgoda - do zgonów nadmiarowych. Jest ich zdecydowanie za dużo. Nie mniej - wystarczy pomyśleć, że nie było zgonów na Covid-19 to były na inne choroby bo zapaść polskiej służby zdrowia widać od wielu lat. Gdyby nie było masowego tworzenia łózek dla chorych na Covid-19 to zgonów na inne  choroby prawdopodobnie było by mniej, natomiast ilość zgonów na Covid-19 byłaby większa. W mojej rodzinie było wiele osób hospitalizowanych w związku z Covid-19 i bez tej hospitalizacji miałbym 1 listopada znacznie więcej miejsc do odwiedzenia. Niestety opieka zdrowotna w Polsce jest jaka jest. Bez pandemii umiera niepotrzebnie w Polsce mnóstwo ludzi. Bez pandemii niewydolność tej opieki jest widoczna gołym okiem - na NFZ córka musiała czekać 2 lata na badanie kardiologiczne, prywatnie załatwiłem z dnia na dzień. Pandemia tylko pogłębiła tą zapaść. Oczywiście w czasie pandemii nie miałem żadnych problemów by prywatnie dostać się do specjalisty. 

Na podstawie jakiego badania twierdzisz, że u ozdrowieńców okres utrzymywania się przeciwciał to 13 miesięcy (ponad rok) ? Nie chodzi Ci przypadkiem o badania ze Strasburga ? Co twierdzą autorzy tych badań na temat mutacji z RPA w kontekście ozdrowieńców ? 

Wrzucają Was do worka z antyszczepionkowcami bo nie wiele się od nich różnicie. Takie - jestem za a nawet przeciw. 
Mam nadzieję, że odpowiesz na powyższe pytania nie ogólnikami a konkretami.  

Pytasz gdzie Ci zmarli ?   Zapraszam do siebie - zapoznam Cię z sąsiadką, której rodzice obydwoje wylądowali w szpitalu. Po tygodniu pochowała ojca. Mama wyszła. Zapoznam Cię z kolegą - podobna sytuacja - obydwoje rodziców hospitalizowanych. Ojca może na cmentarzu już tylko odwiedzać. Zapoznam Cię z rodziną kolejnego sąsiada, z nim też nie pogadasz tylko świeczkę zapalić możesz. W końcu mogę zapoznać Cię z moją rodziną - ciotka wyszła z tego choć, na pogrzebie męża, którego zabrało w tydzień być nie mogła - bo walczyła o własne życie. Najbliższa rodzina. A jak było mało to Ci załatwię wizytę na oddziale SOR szpitala covidowego albo z tymi, których Covid-19 konkretnie sponiewierał. Z realnymi ludźmi, nie ze znajomymi znajomego. Nie wyimaginowanymi jak Ci z artykułu, który wrzucił @erda  

 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, VDR napisał:

 

Pytasz gdzie Ci zmarli ?   Zapraszam do siebie - zapoznam Cię z sąsiadką, której rodzice obydwoje wylądowali w szpitalu. Po tygodniu pochowała ojca. Mama wyszła. Zapoznam Cię z kolegą - podobna sytuacja - obydwoje rodziców hospitalizowanych. Ojca może na cmentarzu już tylko odwiedzać. Zapoznam Cię z rodziną kolejnego sąsiada, z nim też nie pogadasz tylko świeczkę zapalić możesz. W końcu mogę zapoznać Cię z moją rodziną - ciotka wyszła z tego choć, na pogrzebie męża, którego zabrało w tydzień być nie mogła - bo walczyła o własne życie. Najbliższa rodzina. A jak było mało to Ci załatwię wizytę na oddziale SOR szpitala covidowego albo z tymi, których Covid-19 konkretnie sponiewierał. Z realnymi ludźmi, nie ze znajomymi znajomego. Nie wyimaginowanymi jak Ci z artykułu, który wrzucił @erda  

Pytam gdzie ci zmarli leżący na ulicach. Ja wiem że ludzie umierają na covid19 wiem też że ciężko chorują tylko nie widać ich na ulicach leżących tak jak kiedyś pokazywali. To był pstryczek do mediów.

5 godzin temu, VDR napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, albanos72 napisał:

Pytam gdzie ci zmarli leżący na ulicach. Ja wiem że ludzie umierają na covid19 wiem też że ciężko chorują tylko nie widać ich na ulicach leżących tak jak kiedyś pokazywali. To był pstryczek do mediów.

Nie wiem co pokazywali bo nie oglądam TV.  Ani "reżimowych" ani "nie reżimowych".

Odpowiesz na pytania zadane w poprzednim poście ? Bo mam jeszcze jedno. Jaki "gostek" pojechał do Birmingham i jaki pracownik mu odpowiedział odnośnie tej kostnicy, że takowa nie istnieje ? Można prosić źródło tej informacji ?  

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, VDR napisał:

Odpowiesz na pytania zadane w poprzednim poście ? Bo mam jeszcze jedno. Jaki "gostek" pojechał do Birmingham i jaki pracownik mu odpowiedział odnośnie tej kostnicy, że takowa nie istnieje ? Można prosić źródło tej informacji ?  

Film został usunięty przez szmaciarzy z Youtube którzy cenzurują wszystko co pokazuje niewygodne fakty i kłamstwa które demaskują zwykli ludzie. Straciłem pół godziny aby się dokopać do filmików z kwietnia w zeszłym roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, albanos72 napisał:

Film został usunięty przez szmaciarzy z Youtube którzy cenzurują wszystko co pokazuje niewygodne fakty i kłamstwa które demaskują zwykli ludzie. Straciłem pół godziny aby się dokopać do filmików z kwietnia w zeszłym roku. 

A może usuwają zwykłe fake newsy wrzucane przez takich farmazoniarzy  ? Na jakiej podstawie twierdzisz, ze film na youtube był prawdziwy ? Bo to jubitubi ? 

Co z odpowiedziami na pozostałe pytania ? Pozostaną bez odpowiedzi czy może jednak odpowiesz ?  Bo widzisz wpisujesz się idealnie w ten model opisany w artykule który wrzucił tu @erda  Plotki, ploteczki - zero sprawdzonych informacji, woda w usta i ogólniki - a jak zaczyna się drążyć temat to się okazuje - że to gossip i nic więcej. 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, VDR napisał:

A może usuwają zwykłe fake newsy wrzucane przez takich farmazoniarzy  ? Na jakiej podstawie twierdzisz, ze film na youtube był prawdziwy ? Bo to jubitubi ? 

Co z odpowiedziami na pozostałe pytania ? Pozostaną bez odpowiedzi czy może jednak odpowiesz ?  Bo widzisz wpisujesz się idealnie w ten model opisany w artykule który wrzucił tu @erda  Plotki, ploteczki - zero sprawdzonych informacji, woda w usta i ogólniki - a jak zaczyna się drążyć temat to się okazuje - że to gossip i nic więcej. 

 

Nic nie będę wrzucał bo mi się nie chce szukać. Usuwają gnoje wszystko co jest przeciw szczepieniom. Twierdzę na  takiej podstawie bo widziałem jak gość dzień po materiale w TVN pojechał sprawdzić czy rzeczywiście przerabiają lotnisko w kostnicę. Pośpieszalskiego też usunęli a była to debata w której  wypowiadali się lekarze a nie jacyś magicy. Straszą tych lekarzy co chcą prowadzić dyskusję wykluczeniem z zawodu. Napisz jeszcze dlaczego nikt nie chce brać odpowiedzialności za szczepionki. Tacy super doradcy a wymordowali swoimi decyzjami 100000 ludzi. Plus kolejne setki tysięcy wpędzili w depresje, choroby układu krążenia i otyłość.Banda dysydentów będzie jeszcze teraz eksperymenty ze szczepieniem dzieci prowadzić. Pewno jak się coś wydarzy to poniosą taką samą odpowiedzialność jak gość od wyborów kopertowych. Ty się wpisujesz idealnie w model człowieka co wszystko wie i internet przeczytał dwa razy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, albanos72 napisał:

Nic nie będę wrzucał bo mi się nie chce szukać. Usuwają gnoje wszystko co jest przeciw szczepieniom. Twierdzę na  takiej podstawie bo widziałem jak gość dzień po materiale w TVN pojechał sprawdzić czy rzeczywiście przerabiają lotnisko w kostnicę. 

Zawsze tak się kończy dyskusja na fakty z antyszczepionkowcem, który gdzieś coś usłyszał, coś tam przeczytał, obejrzał jakieś jubitubi a jak się zacznie dopytywać o konkrety to ......konkretów brak.  Jakiś gostek, znajomy znajomego, ciocia która zmienia zeznania co chwilę itd itd itd ..... I jeszcze zdziwienie, że wrzucają Cię do jednego worka z farmazaniorzami, foliarzami, płaskoziemcami i innymi dziwolągami jak Ty sam do niego wskakujesz i jeszcze zawiązujesz samemu tasiemkę. Bo Ci się nie chcę sprawdzić czy dany news jest prawdziwy.  W jakiś sposób zweryfikowałeś czy to co na tym jubitubi było w ogóle było prawda ? 

Bo przeciwko Twojemu słowu świadczą obrazy, jakie można znaleźć w sieci z tego co się na EGBB zmieniło.  

Faktycznie - nie zmieniło się tam nic w otoczeniu hangaru 2 (to ironia jakby ktoś nie zauważył) -  widziałeś kiedykolwiek lotnisko Birmingham ? Odróżniasz terminal lotniska od hangaru na lotnisku ? Bo może tu jest problem ? Widziałeś kiedykolwiek jakiekolwiek lotnisko ? 
Te namioty to tam od zawsze zapewne stały, prawda ? :clowning  A te kostnice w parkach np. w Londynie to też ściema. 

https://in.news.yahoo.com/coronavirus-temporary-mortuary-birmingham-airport-almost-finished-135000047.html

Tu masz więcej informacji czy terminal czy hangar nr 2. I czy był otwarty czy nie - może nie TVN ale mam nadzieję, że choć trochę po "zamorsku" potrafisz. 

https://www.bbc.com/news/uk-england-birmingham-55956916

https://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/uk-coronavirus-death-toll-rises-19780039

https://www.birminghammail.co.uk/news/midlands-news/huge-mortuary-reopens-birmingham-airport-19779039   

Cytat

 

It comes as the temporary mortuary set up at Birmingham Airport has reopened due to a rise in Covid-19 deaths, West Midlands Police said.

The facility, which originally opened in April last year, closed in September as coronavirus deaths reduced.

But the force said as infections rates have increased and hospital admissions have risen, the mortuary is reopening to take pressure off the NHS and relieve storage at hospitals.

 


Co do Pospieszalskiego -  już Ci to pisałem wcześniej - garstka lekarzy takich jak dr. Hałat, od Instytutu Wody, który poszedł w polityczną odstawkę po kilku chwilach politycznego bycia kimś, który za wszelką cenę chce wrócić na świecznik, wykorzystując do tego pandemię nie jest osobą, której będę ufał bezgranicznie.  Choć nie ukrywam, że na początku pandemii trzymał poziom ale to co teraz sobą reprezentuje przypomina mi żenadę. Wystarczyło obejrzeć ostatnią głośną konferencję by nie mieć złudzeń. Pospieszalski wydawał mi się dość rozsądnym gościem, ale jeśli popiera człowieka (Hałata), który na antenie TV Trwam twierdził, że WHO zajmuje się wspieraniem LGBT+ a dyrektor WHO jest terrorystą egipskim to coś mi tu nie gra. Ale może dlatego, ze TV Trwam przyciąga niezłe rozmaitości osobnicze. Dla mnie to w pierwszej kolejności polityk a nie lekarz, który od lat walczy by być na afiszu. Jedna z jaśniejszych gwiazdek jubitubi.  Pospieszalski powinien być obiektywny jako dziennikarz. Niestety jemu też chyba się odpłynęło za bardzo bo widać, że trzyma sztamę z tym środowiskiem. Pożyjemy zobaczymy jak daleko cały ten PSNNiL zajdzie i do czego tak na prawdę zmierza. 

Godzinę temu, albanos72 napisał:

Ty się wpisujesz idealnie w model człowieka co wszystko wie i internet przeczytał dwa razy. 

Nawet trzy albo cztery razy. Dlatego tak łatwo mi przychodzi punktowanie Ciebie i pokazywanie, że nie jesteś w stanie odpowiedzieć na ŻADNE pytanie, dotyczące tematów, które sam poruszyłeś. Wrzuciłeś tylko nic nie znaczące ogólniki, wyświechtane przerzucaniem z ust do ust antyszczepionkowców a jak dopytałem o konkrety to zasłoniłeś się brakiem chęci na szukanie odpowiedzi :D :D Jesteś jak Szczęsny w meczu Polska - Słowacja, strzelasz samobója za samobójem. 

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, albanos72 napisał:

Ty się wpisujesz idealnie w model człowieka co wszystko wie i internet przeczytał dwa razy. 

Musisz to wiedzieć że z VDR nie wygrasz! Zapędzi cię w kozi róg i tyle...:Dnie ogląda TV ale wszystko wiedzący, podobno taką szkołę skończył co w tych czasach uczyli wszystko i wszystkiego.:DTeraz ludze to debile, nie mający potwierdzenia na to co pisza, więc szkoda twoich wypocin:P

Proponuję,

odpuść sobie, zaoszczędzisz tym sposobem zdrowia.:P ;)

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz to wiedzieć że z VDR nie wygrasz! Zapędzi cię w kozi róg i tyle...[emoji3]nie ogląda TV ale wszystko wiedzący, podobno taką szkołę skończył co w tych czasach uczyli wszystko i wszystkiego.[emoji3]Teraz ludze to debile, nie mający potwierdzenia na to co pisza, więc szkoda twoich wypocin[emoji14]

Proponuję,

odpuść sobie, zaoszczędzisz tym sposobem zdrowia.[emoji14] [emoji6]

 

 

Beti przyznam ci rację.

I jeszcze dodam, że VDR jest najlepiej wiedzącym Covidovym expertem

 

 

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo żeby wygrać to trzeba mieć argumenty a nie rewelacje cioci, która zmienia zeznania co rozmowę. Albo trzeba chociaż mieć potwierdzenie swoich rewelacji a nie pustosłowie i jedyne co to "jakiś gostek". Aczkolwiek zgadzam się z Beti, w moich czasach poziom nauczania faktycznie był wyższy. Dziś nauczanie nie jest w modzie, ludźmi głupimi łatwiej się steruje. Oczywiście standardowo jak kończą się argumenty w tematach to zaczynają się wycieczki osobiste. Jakież to typowe i oczywiste [emoji23] Mnie to nie rusza kompletnie bo kto by się przejmował zdaniem farmazoniarzy, co najwyżej można popatrzeć z politowaniem tak samo jak na wszelakich cudaków pokroju plaskoziemcow default_).gif Ubaw mam przedni. Martwi jedynie, że dożyje czasów gdy głupota ludzka będzie wyglądać z każdego miejsca, a nie tylko z Internetu.

 

 

P.s@Beti nie podejrzewalem Cię, że czerpiesz wiedzę z TV [emoji51]

 

 

 

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, VDR napisał:

@Beti nie podejrzewalem Cię, że czerpiesz wiedzę z TV emoji51.png

:D

taaa , 

Gdzieś trzeba!  internet kłamie, książki też, to może TVP INFO mówi prawdę :thumbup: zwłaszcza o covid

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.rp.pl/Covid-19/210619690-Koronawirus-USA-Zaszczepiony-przeciw-COVID-zakazony-wariantem-delta.html

https://www.gov.pl/web/zdrowie/minister-zdrowia-podpisal-rozporzadzenie-profilaktyka-40-plus

wydrukują lekarzy specjalistów aby obsłużyli więcej pacjentów ;) na NFZ.

I na koniec póki co w kategorii ciekawostka bo nasz krajowy system szczepień nie przewiduje sytuacji zaszczepienia się 1 dawką, powikłań i chęci zmiany rodzaju szczepionki przy 2 dawce.
https://www.dw.com/pl/łączenie-szczepionek-przeciwko-covid-19-więcej-niż-tylko-konieczność/a-57867529

Edytowane przez chwialek (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Alcoholik napisał:

Beti przyznam ci rację.

I jeszcze dodam, że VDR jest najlepiej wiedzącym Covidovym expertem

 

 

Wysłane z mojego SM-G986B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Witam 

Nie tylko covidowym , on wie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.